הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת עטלפים

הרחקת עטלפים בישראל, מהו המחיר? איך מרחיקים ואיזה סוגי עטלפים יש בישראל? כל המידע אודות הרחקת עטלפים מהגינה ומהבית, ממש כאן.

מהו מחיר הרחקת עטלפים מהגינה?

הזמנת לוכד עטלפים לצורך הרחקת עטלפים מהגינה כוללת מספר פתרונות שונים, כאשר ניתן לעשות זאת גם באופן עצמאי, ברכישת מוצרים המיועדים להרחקה, אך לעיתים מיקום ופיזור של אותם מרחיקים לא עוזר וכאן צריך ייעוץ והכוונה מטעם לוכד מקצועי אשר יודע כיצד להרחיק את העטלפים מהסביבה.

אז מהו מחיר הרחקת עטלפים? הזמנת ייעוץ להרחקת עטלפים על ידי מדביר תעלה בין 300 - 400 ש"ח. מכשיר אלקטרוני להרחקת עטלפים החל מ-350 ש"ח, עיטוף הפירות ברשת יעלה בין 15 - 20 ש"ח, תוספת נוספת בעבור תאורה חיצונית בגינה בין 100 - 150 ש"ח. לא חייבים את כלל האפשרויות, הצמדו להוראות חברת ההדברה או המדביר.

מחיר לייעוץ של לוכד עטלפים

מחיר לייעוץ של לוכד עטלפים: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

האם עטלפים מסוכנים?

כמעט בכל מקום בארץ ישנם עטלפי פירות, הנזק העיקרי שהם גורמים לו הוא לעצי פרי ובאמצעות הצואה שלהם הם גורמים ללכלוך רב ולכתמים על גבי רכבים חונים, אלו הם הנזקים להם הם גורמים - מעבר לכך עטלפי הפירות אינם מתקרבים לבני אדם אך במידה ונשרטתם מהם, מומלץ להגיע אל מוקד רפואי לקבלת חיסון נגד כלבת. גם שאר העטלפים בישראל אינם מסוכנים לאדם.
 

לא מסוכן לאדם

סוגי עטלפים בישראל

בישראל קיימים כ-33 מיני עטלפים. מבינהם הסוג הנפוץ ביותר הוא עטלף הפירות המצוי ויש עוד כמה סוגים, הנה הם:
 

סוג העטלף תיאור מזון מועדף
עטלף פירות מצוי דומה מעט לשועל בפניו וניתן לזהות אותו לפי צבעיו חום ואפור. הוא העטלף הנפוץ ביותר בישראל. כשמו, פירות וגם עלים.
עטלף אשף מצוי שמנמן ובצבע אפור, נחשב לאחד העטלפים הגדולים בישראל. ניזון מחרקים.
עטלף פרספון מצוי על גבי אפו ניתן לראות צורת פרסה. הוא עטלף בינוני. חרקים.
עטלף לילן מצרי אם מסתכלים עליו היטב, אפשר לראות סוג של פני ארנב. הוא קטן ובצבע חום ומעט אדום. עשים, פרפרים ועכבישים.
עטלף נשפון מצוי בגודל 60 מ"מ לערך, צד את הטרף שלו תוך כדי טיסה ובצבע חום ואפור. צרצרים, עכבישים, עשים וחיפושיות.

 

איך מרחיקים עטלפים מהגינה?

לפניכם מספר שיטות להרחקת עטלפי פירות ובכלל, מהגינה ומהשטח הפרטי שלכם:

 • הרחקת אלקטרונית באמצעות סונאר: העטלפים משתמשים ב"סונאר" על מנת להתמצא באזור בו הם נמצאים. כאשר ההד שחוזר אליהם נותן להם אינדיקציה לגביי מיקום הימצאות של דברים מסויימים בחלל. ברגע שמשתמשים במכשיר אשר משבש להם את יכולת ההתמצאות. הם פשוט עוזבים את המקום, זה נחשב לאחד הפתרונות האידאלים כיום לצורך הרחקת עטלפים. אגב, אנחנו בני האדם - לא שומעים זאת כלל.
   
 • הרחקה באמצעות תאורה: לא נראה לי שקיים מישהו שלא יודע שעטלפים אוהבים חושך ושונאים אור ותאורה. לכן, שימוש בחיישנים לפלשים ותאורה אשר תרחיק אותם.
   
 • עטיפת פירות ברשת: העטלפים נמשכים למזון ובעיקר בישראל יש לנו המון עטלפי פירות שבדיוק את עצי הפרי שלכם הם מחפשים. אם נמנע מהם מזון - הם לא יבואו (מסייע גם לצורך הדברת זבוב הפירות הים תיכוני).
   
 • סגירה אזורית עם רשת נגד יונים: אם מתאפשר, אפשר פשוט לסגור אזורים שלמים באמצעות רשת המיועדת בעיקר לצורך הרחקת יונים ויעילה גם למטרת הרחקת עטלפים מהגינה.
   

עטלפי פירות

השוואת מחירים בין לוכדי עטלפים

מחפשים לוכד עטלפים? צריכים פתרון הרחקת עטלפי פירות מהגינה? דרך מדבירים פלוס תוכלו לבצע במהירות השוואת מחירים בין לוכדי ומרחיקי עטלפים! השאירו פרטים או לחלופין חייגו אלינו ואנו נדאג להעביר אליכם בחזרה עד שלוש הצעות מחיר לצורך הרחקת עטלפים, כעת השוו בינהם ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר! שירות השוואת המחירים ניתן בחינם וללא התחייבות, נסו אותנו!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך להבריח עטלפים בעצמך

הדרך להבריח עטלפים מהשטח שלכם היא פשוטה והיא אותה דרך למניעת הגעה שלהם! הנה הטיפים של מדבירים פלוס בנושא:

 • לא שותלים עצי פרי - הדרך הבטוחה למניעת הגעה שלהם היא פשוט לא לשתול עצי פרי בגינה, זה בוודאות ירחיק מכם עטלפים וימנע מהם להגיע מראש.
   
 • גיזום ענפי העצים - אם כבר יש לכם עצי פרי, דאגו לבצע גיזום לענפי העצים, ככל שהעץ פחות גדול, כך פחות עטלפים.
   
 • התקנת תאורה עם גלאי תנועה - אז איך להבריח עטלפים? באמצעות אור! התקינו גלאי תנועה על תאורה חיצונית בגינה, כוונו אותו על העץ ובכל תזוזה העטלפים פשוט יברחו.

 

מה עטלפים אוכלים?

עטלפי הפירות אוכלים פירות ושאר העטלפים ניזונים מחרקים.


מה שיטת הרחקת העטלפים היעילה ביותר?

מתקן סונאר אשר משבש את התמצאות העטלפים במרחב.