הדברה בטוחה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הרחקת עטלפים

מוטרדים מעטלפים? לנו ב'מדבירים פלוס' יש את הפתרון! הזמינו הרחקת עטלפים דרכנו וקבלו עד שלוש הצעות מחיר משתלמות וזולות! כמו כן - אם תמשיכו לקרוא תגלו האם העטלפי הפירות מסוכנים ונושכים? מה עושים בכדי להרחיק אותם וכמה השירות יעלה לכם.

כיצד מרחיקים עטלפים מהגינה?

קיימת שיטה ביולוגית להרחקה, אך היא גורמת להרעלה ועשויה לפגוע גם בבעלי חיים אחרים למעט העטלפים ולכן אנו לא ממליצים להשתמש בה, אם זאת ישנה שיטה אלקטרונית עדיפה יותר, ממקמים מכשיר בגינה או בסביבת עצי פרי שהעטלפים אוהבים "לחגוג" בהם, המכשיר משמיע צליל שאינו נעים למשמע אוזניהם של עטלפי הפירות. ישנה שיטה נוספת שלא מתאימה לכל אחד - אבל כל אחד יכול ליישם אותה. היא באמצעות אור - כידוע לכולנו עטלפים אינם אוהבים אור ולכן תאורה פעילה בשעות הלילה על עצי הפרי בהחלט תציל אותם. דרך נוספת היא עטיפת הפירות ברשת - שיטה זו מוכרת כפתרון נגד זבובי הפירות ומזיקים אחרים.

כמה עולה להדביר נגד עטלפים?

הזמנת חברת הדברה לצורך ביצוע הרחקה של עטלפים כוללת מספר פתרונות שונים, כאשר ניתן לעשות זאת גם באופן עצמאי, ברכישת מוצרים המיועדים להרחקה, אך לעיתים מיקום ופיזור של אותם מרחיקים לא עוזר וכאן צריך ייעוץ והכוונה מטעם מדביר מקצועי אשר יודע כיצד להרחיק את העטלפים מהסביבה. אז מה יש לנו? הזמנת ייעוץ על ידי מדביר תעלה בין 300 - 400 ש"ח. מכשיר אלקטרוני להרחקת עטלפים החל מ-350 ש"ח, עיטוף הפירות ברשת יעלה בין 15 - 20 ש"ח, תוספת נוספת בעבור תאורה חיצונית בגינה בין 100 - 150 ש"ח. לא חייבים את כלל האפשרויות, הצמדו להוראות חברת ההדברה או המדביר.


עטלף פירות

האם עטלפי פירות מסוכנים לאדם?

כמעט בכל מקום בארץ ישנם עטלפי פירות, הנזק העיקרי שהם גורמים לו הוא לעצי פרי ובאמצעות הצואה שלהם הם גורמים ללכלוך רב ולכתמים על גבי רכבים חונים, אלו הם הנזקים להם הם גורמים - מעבר לכך עטלפי הפירות אינם מתקרבים לבני אדם אך במידה ונשרטתם מהם, מומלץ להגיע אל מוקד רפואי לקבלת חיסון נגד כלבת.
אינו מזיק העטלף

עטלפים נושכים או תוקפים?

למעט מקרה נדיר של עטלף סורר אשר שרט אם ובת, לא נמצאו רישומים במדינת ישראל על תקיפות של עטלפים ובוודאי על נשיכת עטלף. אם התקרבתם אל עטלפים וקיבלתם נשיכה זה אך ורק כהגנה עצמית ולא כתקיפה.
לא מסוכן לאדם

הרחקה זולה של עטלפי פירות מוצאים ב'מדבירים פלוס'

רוצים להרחיק את העטלפים מבלי לגרום נזק לכיסכם? בעזרת מדבירים פלוס ניתן לקבל מספר הצעות מחיר של מדבירים שונים על פי אזורכם, כך שאתם יכולים לשוחח עם כמה נותני שירות במקביל ולאסוף הצעות, לאחר מכן תוכלו לבצע השוואת מחירים בין כל אחד מהם ולהוזיל באופן משמעותי את המחיר המקורי שקיבלתם, נסו את מדבירים פלוס - זה לגמריי בחינם וללא כל התחייבות.
 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה