הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת עטלפים

האם עטלף הפירות מסוכן? האם הוא נושך? כמה יעלה לבצע הרחקת עטלפים מהגינה וכיצד מבצעים השוואת מחירים במהירות? כל המידע ממש כאן בהמשך.

השוואת מחירים בין לוכדי עטלפים

מחפשים לוכד עטלפים? צריכים פתרון הרחקת עטלפי פירות מהגינה? דרך מדבירים פלוס תוכלו לבצע במהירות השוואת מחירים בין לוכדי ומרחיקי עטלפים! השאירו פרטים או לחלופין חייגו אלינו ואנו נדאג להעביר אליכם בחזרה עד שלוש הצעות מחיר, כעת השוו בינהם ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר! שירות השוואת המחירים ניתן בחינם וללא התחייבות, נסו אותנו!

 

עטלפי פירות

מהו מחיר הרחקת עטלפים מהגינה?

הזמנת לוכד עטלפים לצורך ביצוע הרחקה של עטלפים כוללת מספר פתרונות שונים, כאשר ניתן לעשות זאת גם באופן עצמאי, ברכישת מוצרים המיועדים להרחקה, אך לעיתים מיקום ופיזור של אותם מרחיקים לא עוזר וכאן צריך ייעוץ והכוונה מטעם לוכד מקצועי אשר יודע כיצד להרחיק את העטלפים מהסביבה.

אז מה יש לנו? הזמנת ייעוץ על ידי מדביר תעלה בין 300 - 400 ש"ח. מכשיר אלקטרוני להרחקת עטלפים החל מ-350 ש"ח, עיטוף הפירות ברשת יעלה בין 15 - 20 ש"ח, תוספת נוספת בעבור תאורה חיצונית בגינה בין 100 - 150 ש"ח. לא חייבים את כלל האפשרויות, הצמדו להוראות חברת ההדברה או המדביר.

 

מחיר לייעוץ של לוכד עטלפים

מחיר לייעוץ של לוכד עטלפים: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

האם עטלפי פירות מסוכנים לאדם?

כמעט בכל מקום בארץ ישנם עטלפי פירות, הנזק העיקרי שהם גורמים לו הוא לעצי פרי ובאמצעות הצואה שלהם הם גורמים ללכלוך רב ולכתמים על גבי רכבים חונים, אלו הם הנזקים להם הם גורמים - מעבר לכך עטלפי הפירות אינם מתקרבים לבני אדם אך במידה ונשרטתם מהם, מומלץ להגיע אל מוקד רפואי לקבלת חיסון נגד כלבת.
אינו מזיק העטלף

עטלפים נושכים או תוקפים?

למעט מקרה נדיר של עטלף סורר אשר שרט אם ובת, לא נמצאו רישומים במדינת ישראל על תקיפות של עטלפים ובוודאי על נשיכת עטלף. אם התקרבתם אל עטלפים וקיבלתם נשיכה זה אך ורק כהגנה עצמית ולא כתקיפה.
לא מסוכן לאדם

כיצד מרחיקים עטלפים מהגינה?

קיימת שיטה ביולוגית להרחקה, אך היא גורמת להרעלה ועשויה לפגוע גם בבעלי חיים אחרים למעט העטלפים ולכן אנו לא ממליצים להשתמש בה, אם זאת ישנה שיטה אלקטרונית עדיפה יותר, המשמשת בין היתר גם לצורך הרחקת יונים) בה ממקמים מכשיר בגינה או בסביבת עצי פרי שהעטלפים אוהבים "לחגוג" בהם, המכשיר משמיע צליל שאינו נעים למשמע אוזניהם של עטלפי הפירות. ישנה שיטה נוספת שלא מתאימה לכל אחד - אבל כל אחד יכול ליישם אותה. היא באמצעות אור - כידוע לכולנו עטלפים אינם אוהבים אור ולכן תאורה פעילה בשעות הלילה על עצי הפרי בהחלט תציל אותם. דרך נוספת היא עטיפת הפירות ברשת - שיטה זו מוכרת כפתרון נגד זבובי הפירות (קראו כאן על הדברת זבוב הפירות הים תיכוני מידע נוסף).

הרחקה זולה של עטלפי פירות מוצאים ב'מדבירים פלוס'

רוצים להרחיק את העטלפים מבלי לגרום נזק לכיסכם? בעזרת מדבירים פלוס ניתן לקבל מספר הצעות מחיר של מדבירים שונים במגוון אזורי פעילות על פי אזור מגוריכם, כך שאתם יכולים לשוחח עם כמה נותני שירות במקביל ולאסוף הצעות, לאחר מכן תוכלו לבצע השוואת מחירים בין כל אחד מהם ולהוזיל באופן משמעותי את המחיר המקורי שקיבלתם, נסו את מדבירים פלוס - זה לגמריי בחינם וללא כל התחייבות. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה