הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

התקנת רשת יונים

היונים השתלטו לכם על אזורי המחייה? במאמר זה תקראו על המיקומים בהם ניתן לבצע התקנת רשת יונים, כמה זה עשוי לעלות, מהם היתרונות של רשתות אלו, אודות סוגים שונים של רשתות וגם איך תוכלו בהליך זריז דרך פורטל מדבירים פלוס להשיג בעל מקצוע מומלץ באזורכם ולחסוך בחיפושים ובכסף - קראו וגלו.

באילו מיקומים ניתן לבצע התקנת רשת יונים?

ניתן לבצע התקנת רשת יונים במגוון רחב של מקומות, אותם נציג מתחת:

 • התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה - יונים רבות נוטות להתמקם באזורי החבלים והתריסים במסתורי כביסה, דבר המוביל להצטברות ליכלוך של צואה ואך לזיהום של הכביסה שזה עתה תליתם. התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה נועדה למנוע בדיוק את המקרים הללו.
   
 • התקנת רשת נגד יונים במרפסת - במידה ויש לכם מרפסת שמש בה אתם מעוניינים לבלות את שעות הפנאי שלכם - דעו כי תוכלו למגן אותה מפני ביקורים לא רצויים ומלכלכים מצד יונים. למרות שמדובר בשיטה מאוד דומה, חשוב לציין שאין מדובר על רשת ביטחון מפני נפילות או כזו שביכולתה למנוע מחיית המחמד שלכם ליפול וזאת מכיוון ומדובר בסוג רשת עדין יותר, שלרוב עשוייה מניילון וכזו החזקה מספיק כדי למנוע מציפורים שונות לחדור פנימה.
   
 • התקנת רשת יונים בחלונות - בא לכם לפתוח את הבוקר בנשימה של אוויר צח מחלון חדריכם? דעו כי כל עליו ניתן לבצע התקנת רשתות נגד יונים, כך תוכלו לחסוך מעצמכם הצטברות של צואה וליכלוך בסביבתו.
   
 • התקנת רשת נגד יונים בגג הבית - הבחנתם בשאריות צואה על גג הרעפים שלכם? או אולי על הגג המרוצף שאתם אוהבים לעלות אליו, דעו כי מומלץ שתזמינו מרחיק יונים שיבצע התקנת רשת נגד יונים בגג שלכם ובכך ישים סוף לליכלוך.
   

התקנת רשת נגד יונים

מהו מחיר התקנת רשת יונים?

מחיר התקנת רשת יונים משתנה בהתאם לאורך הרשת לה תזדקקו כדי לכסות את האזור. הוספנו לכם מספר הצעות מחיר של התקנת רשת יונים באזורים שונים.

מחירון התקנת רשת נגד יונים

הרחקת יונים בגובה

המחיר כולל שימוש בסנפלינג לצורך הרחקת יונים ע"י מרחיק יונים.


800 - 1200 ש"ח
התקנת רשת נגד יונים

המחיר בעבור שווי הרשת והתקנתה ע"י מרחיק יונים.


60 - 140 ש"ח למ"ר
הרחקת יונים מהגג

המחיר הינו למ"ר תוך שהרשת מיושמת על גגות רעפים שלמים.


130 - 170 ש"ח
הרחקת יונים ע"י רשת פוליאתילן

מחיר עבור שווי רשת מסוג פוליאתילן והתקנתה ע"י מרחיק יונים.


15 - 25 ש"ח למטר
התקנת רשת יונים העשויה פלסטיק

מחיר הכולל את שווי הרשת והתקנתה ע"י מרחיק יונים.


10 - 20 ש"ח למ"ר
התקנת רשת מתכת מגולוונת

התקנת רשת יונים העשויית מתכת שאינה מחלידה.


45 - 65 ש"ח למ"ר
התקנת רשת יונים בגג רעפים

המחיר אינו כולל שימוש בסנפלינג.


1,200 - 1,500 ש"ח
התקנת רשת שקופה נגד יונים

המחיר עבור התקנת רשת יונים במרפסת שמש, ללא שימוש בסנפלינג.


2,100 - 2,340 ש"ח
התקנת רשת נגד יונים מסוג פוליאתילן

המחיר הינו בעבור ניקוי מקדים של מסתור הכביסה והתקנת רשת נגד יונים ע"י מרחיק יונים.


800 - 850 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מהם היתרונות בהתקנת רשת יונים?

אם אינכם בטוחים עדיין אם לבצע התקנת רשת יונים או לא - מתח תוכלו להיווכח אודות היתרונות השונים:

 • מחיר - מחירי התקנת רשת נגד יונים נחשבים לזולים מאוד בהשוואה לשיטות מקבילות והיא מכסה שטח גדול יותר.
   

 • התאמה למשטחים - התקנת רשתות נגד יונים מומלצת מפני שהיא מותאמת למגוון רחב של משטחים ובגדול - כל אזור המחזיק בפינות, אליהן ניתן לחבר את הרשת.
   

 • נראות - מפני שמדובר ברשת שקופה לרוב, הסיכוי שתיראה למרחוק הוא קטן וכך הליך ההתקנה אינו פוגע במראה הבית, וזאת בניגוד לשיטות אחרות כמו הצבת דוקרנים או סליל קפיץ. על הגג.
   

 • פתרון הומני - התקנת רשת להרחקת יונים מאפשרת לבעל הבית להרחיק מאזור הבית שלו את היונים מבלי שייגרם להם נזק פיזי כלשהוא. רשת נגד יונים גורמת ליונים להבין שהן אינן רצויות במקום בצורה שלא פוגעת בהם פיזית. ובנוסף, שיטת הרשת תמנע קני יונים עתידיים באזורכם ותחסוך לכם הזמנה של מרחיק יונים לצורך פינוי של קן היונים.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

התקנת רשת יונים - אילו סוגי רשתות קיימים?

בכל הקשור להתקנת רשת יונים, דעו כי קיימים מספר סוגי רשתות נפוצים:

 • רשת פלסטיק - מדובר בסוג רשת שניתן להשיג בחנויות טמבור. מדובר בסוג רשת הנחשב לעמיד פחות בהשוואה לסוגים האחרים. רשתות פלסטיק אף עשויות לגרום ליונים להיתקע בהן - דבר שעשוי לפגוע בציפור.
   
 • רשת פוליאתילן - רשת זו נחשבת לחזקה מאוד וכזו בעלת שכבת הגנה מפני קרני השמש החזקות. היות והיא עמידה מאוד - מרבית המתקינים יעניקו בעבורה תקופת אחריות די ארוכה (ניתן לברר אודות האחריות בשיחת טלפון עם מרחיק היונים).
   
 • רשת שקופה מפלסטיק - כאן מדובר ברשת העשוייה מפלסטיק ונחשבת לשקופה בנראותה. גם היא כמו אחותה עליה דיברנו למעלה נחשבת לפחות עמידה והיא מומלצת יותר עבור מסתורי כביסה שלא חשופים ישירות לשמש. היתרון שלה הוא הראה השקוף שהיא נותנת אך יתרה מזאת - נחשבת לחלשה.
   
 • רשת העשוייה מפלדה - מדובר על סוג חומר שמרחיקי יונים בונים בעצמם מאפס, דבר המאפשר להקטין משמעותית את חורי הרשת ובכך למנוע גם מציפורים הקטנות יותר מיונים לחדור פנימה. מדובר בפיתרון עמיד מאוד וכזה שמומלץ ע"י מרבית ממרחיקי היונים בישראל.
   
סוג הרשת להרחקת יונים יתרון/ חיסרון
רשת פלסטיק לא עמידה אך זולה
רשת פוליאתילן עמידה מאוד וזולה
רשת שקופה מפלסטיק לא עמידה אך שקופה ולא מורגשת
רשת עשוייה פלדה עמידה אך יקרה

כיצד מתבצעת התקנת רשת נגד יונים?

הליך התקנת רשת יונים נחשב ליחסית פשוט ויחד עם זאת - ידרוש לרוב מיומנות של עבודה בגובה הנחשבת למאתגרת ומסוכנת. מתחת נציג את שלבי ההליך שעתיד להתבצע אצלכם:

 1. הסרת ליכלוך וניקוי האזור (לא חובה) - תחילה, יחל מרחיק היונים בניקוי של האזור שברצונכם לרשת, כולל שימוש בחומרי הדברה וחיטוי.
   
 2. קדיחת חורים - השלב הבא יתבטא בקדיחה של חורים בצדי הפתח (מסתור כביסה, חלון, מרפסת שמש), לאחר מכן מרחיק היונים יתקין מעין עוגנים שמטרתם להחזיק את הרשת העתידית.
   
 3. התקנת רשת יונים - כעת, יחל המתקין בהתקנה של הרשת ע"י טבעות ברזל, אשר מחוברת לכבל, העובר בין העוגנים. צורה זו מאפשרת לפתוח את הרשת בעת הצורך מבלי שתיהרס.
   
 4. חיזוק וחיתוך - כעת יתבצע שלב החיזור של העוגנים וחיתוך של שאריות הרשת שנוצרו ע"מ להקנות מראה אסתטי.
   
זמן ממוצע להתקנת רשת יונים:
45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

האם ניתנת אחריות על התקנת רשת יונים?

כמובן! האחריות הניתנת ע"י מרחיקי יונים בעבור התקנת רשת להרחקת יונים נעה בין 7 - 10 שנים. במסגרת אחריות זו ינתנו שירותי תיקון עבור בלאי של הרשת וחלקיה. 
 

משך תקופת האחריות הממוצעות להתקנת רשת נגד יונים:
10 שנות אחריות 8.5 שנות אחריות 7 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מרחיקי יונים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מה כוללת אחריות בעבור התקנת רשת נגד יונים?

האחריות בעבור התקנת רשת נגד יונים תכלול לרוב - חיזוק של ברגים משוחררים, החלפה של המסגרת במידה ונשחקה, במקרים בהם יונה הצליחה לחדור את הרשת או שנוצר בלאי טבע

של הרשת. אחריות זו לא תיכלול - פגיעה של הרשת כתוצר של ונדליזם, פגיעת הרשת ע"י עצים, בלאי בגלל צביעה של הרשת.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

השוו בין מרחיקי יונים וחסכו!

הגעתם להחלטה לבצע התקנת רשתות נגד יונים בביתכם? מעולה! כעת נותר לכם לאתר מרחיק יונים מומלץ באזורכם אך זה לא הולך להיות פשוט מכיוון שקיימים רבים העוסקים במלאכה ואיך ביכלל ניתן לדעת מי מהם מומלץ?

אם אינכם מכירים מישהו קרוב שביצע את העבודה הנ"ל בביתו - דעו כי ע"י השארת פרטים בטופס מעל תוכלו לקבל בחינם וללא התחייבות מפורטל מדבירים פלוס עד 3 מרחיקי יונים באזור מגוריכם, ביניהם תוכלו להשוות במחירי עבודה ולחסוך הן בכסף והן בחיפושים ממושכים.