הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

פינוי קן יונים

יונים אומנם הן סמל לשלום ואחווה אך היו בטוחים שאם וכאשר יונה מחליטה שאצלכם היא מחליטה לבנות את הקן - מדובר בבעיה חמורה שיכולה להביא לאינספור פגיעות בריאותיות. בשונה מציפורים אחרות, יונה היא אינה ציפור שנודדת וכתוצאה מכך תוכלו להיתקל בה כמעט בכל פינה בישראל - דבר שמביא למכת מדינה לרוב בגלל שאת הקן עצמו בוחרת היונה לבנות באיזורים נוחים יותר כמו על עדן החלון במסתורי כביסה .

מהן הסכנות בהימצאות קן יונים באיזורכם?

יונים מחזיקות במעל ל-50 סוגים של מחלות הגורמות לסיכונים בריאותיים בקרב אלו החשופים אליהן מקרוב על בסיס יומי והנה כמה מהם:

 • סלמונלה - וירוס המתפשט על ידי הימצאות של לשלשת (צואה) של היונה. פינוי קן יונים הוא קריטי לצורך מניעה של התפשטות הוירוס בקרבתכם.
   
 • כינים ופרעושים - היונה מחזיקה בכמות מכובדת של פרעושים בשלל סוגים ובכינים - מה שמביא להתקפיי גירודים ואף פריחות מסכנות חיים עבור דיירי הבית באשר הם.
   
 • שטח הקן - לרוב עצם בניית הקן של היונה מביא לכמות גבוהה של ליכלוך וגם להמון רעש מצד היונה וגוזליה.

עד כמה מזיקה הימצאות יונה

מחיר פינוי קן ציפורים

מחיר פינוי קן ציפורים נע בין 200 ל- 300 ש"ח הוא כולל הגעת בעל מקצוע וסילוק הקן. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לקושי של פינוי הקן, למשל : גובה, הגישה לקן, או לעתים במקרה ומדובר בציפורים תוקפניות כמו מיינות למשל (קראו עוד על הרחקת מיינות) המחיר עשוי להתייקר. 

 

מחיר פינוי קן ציפורים

מחיר פינוי קן ציפורים: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

פינוי קן יונים במחיר זול

אחד הדברים שמשפיעים על מחיר פינוי קן ציפורים הוא מרחיק היונים שיבצע את העבודה. לא כל מרחיק יונים יתן לכם הצעת מחיר זהה גם אם מדובר בעבודה זהה לחלוטין. לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים. התקשרו לפורטל מדבירים פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר לפינוי קן יונים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך להרחיק קן של יונה?

הדרכים לפינוי קן יונים בסופו של דבר נגזרים מפיתרונות הרחקת היונים הקיימים כיום בשוק הרי כדי להימנע מקן היונה עצמו יש צורך בלהרחיק את היונה באופן טוטאלי מהאיזור כדי שלא תחזור ותבנה קן מחדש.  לא בטוחים איך להזיז קן יונים? הנה כמה מהפתרונות האפשריים:

 1. הרחקה ע"י רשת - ניתן להתקין רשת נגד יונים באיזורים כמו מסתור הכביסה (קראו עוד על התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה). מומלץ שהרשת תהיה איכותית וייעודית לכך על מנת שלא תיקרע ושחלילה היונים לא יתקעו בתוכה. המחיר נע בין 700 ל- 1,300 ש"ח (מחיר כולל מחיר הרשת והתקנתה בבית הלקוח).
   
 2. הקמת דוקרנים מפלאסטיק/ מתכת -  אמצעי אשר מונע מהיונה להתמקם על איזורים רחבים ויציבים העלולים למשוך יונים אליהם כגון: מזגן חיצוני ועדן החלון. המחיר נע בין 60 ל- 180 ש"ח (המחיר כולל את עלות הדוקרנים והתקנתם).
   
 3. פס הלם חשמלי - שיטה הגורמת לתחושת אי נוחות בעת נחיתת היונים על האיזור. מיועד בעיקר לגגות רעפים. המחיר נע בין 120 ל-220 ש"ח (המחיר כולל עלות המיכשור והתקנתו בבית הלקוח).
   
 4. סנפלינג - במקרה של קן יונים גבוה ייתכן ויהיה צורך בהרחקת יונים בסנפלינג, מה שייקר את מחיר ההרחקה מעט.
   
 5. מלכודת - ניתן גם להזמין לוכד יונים שישים מלכודת ובכך יוכל ללכוד את היונים ולשחרר אותם במקום רחוק מאוד מהבית.

 

קן יונים

איך להרחיק קן יונים באופן עצמאי?

הנה כמה טיפים לאיך מפנים קן יונים ולמניעת חזרתם:

 • פינוי קן יונים קיים - יש להתגונן עד כמה שניתן בביגוד מגן כגון: כפפות, חולצה ומכנסיים ארוכים, כיסוי לראש על מנת להמנע ככל שניתן מאינטרקציה של עורכם עם קן היונים אשר עשוי להכיל כיני יונים. אספו את הקן לתוך ארגז או קופסה והקפידו לנקות באופן סטרילי את כלל השאריות. לפעמים ישנם גוזלים בתוך הקן, מה שיכול לסבך את העניינים. פינוי גוזלים יונים צריך להתבצע למקום גבוה יותר כדי שלא ייטרפו.
   
 • הימנעות מקן עתידי - נסו לתלות מעין דחליל שדומה בצורתו לעוף דורס ורצוי שתהיה לו אפשרות להתנודד ברוח - דבר אשר יכול לגרום לו להיראות אמיתי בעיני יונים ולהרחיקם. אך כמו שכבר נכתב מעלה אין באמת דרך מאולתרת להרחקת קן יונים ללא סיוע של בעל מקצוע.

חשוב לזכור שגם אם תצליחו להביא לפינוי קן של יונה דעו שזה אינו מונע ממנה לחזור ולבנות קן חדש. יונה היא ציפור שאינה נודדת ולכן היא נוכחת כל חודשי השנה ודעו כי באפשרותנו לסייע לכם לפתור את הבעיה על ידי השארת פרטיכם ונחזור אליכם עם עד 3 מרחיקי יונים מקצועיים.