הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

קקי של ג'וקים

מצאתם גרגירים שחורים בבית שלכם ואתם חושדים שמדובר בקקי של ג'וקים? הגעתם למקום הנכון. בעמוד שלפניכם תבינו איך נראה קקי של ג'וק מסוג התיקן הגרמני והתיקן האמריקאי.

איך נראה קקי של ג'וקים?

אם ראיתם נקודות שחורות קטנות בבית ואתם חושדים שמדובר בקקי של ג'וק, פורטל מדבירים פלוס יעזור לכם להבין זאת. אם אתם מכירים יש שני סוגים מרכזיים של ג'וקים: תיקן גרמני ותיקן אמריקאי. נעזור לכם להבין האם מדובר בקקי של ג'וק ובאיזה ג'וק מדובר. אז איך נראה קקי של ג'וק?
 

קקי של ג

תכונה קקי של תיקן גרמני קקי של תיקן אמריקאי
צבע חום שחור חום שחור
גודל גרגיר אורז פלפל שחור
דומה ל זרעי כמון גרגיר קפה
מרקם נוזלי מוצק
איפה נמצא מטבח מקלחת

זיהיתם שמדובר בקקי של ג'וקים? הזמינו מדביר

איפה לרוב נמצא קקי של ג'וקים?

לרוב תמצאו קקי של ג'וקים איפה שנמצאים ג'וקים, כשההבדל הוא בין סוג התיקנים. את התיקן הגרמני ניתן למצוא בעיקר במקומות של מזון כמו המטבח או במסעדות. אם ראיתם קקי של ג'וק מסוג התיקן האמריקאי לרוב תמצאו אותו במקומות לחים כמו חדר האמבטיה או מתחת לכיור.

 

איפה יהיה קקי של ג'וקים?
מגירות מזון תיקן גרמני
מתחת לכיור תיקן אמריקאי
מזווה תיקן גרמני
חדר האמבטיה תיקן אמריקאי
מאחורי תנור  תיקן גרמני
פתח ניקוז תיקן אמריקאי
מאוחורי מקרר תיקן גרמני

מה עושים אם זיהינו קקי של ג'וק בבית?

אחרי שזיהיתם שמדובר בקקי של ג'וק בבית שלכם, חשוב קודם כל לנקות אותו. לקקי של ג'וקים יש ריח שבני האדם לרוב לא יריחו, אבל ג'וקים אחרים כן יריחו אותו. צואה של ג'וקים היא סימן לכך שיש אוכל, מה שכמובן מביא ג'וקים אחרים. אז אם אתם לא רוצים מושבת ג'וקים אצלכם בבית נקו את הקקי.

 

במידה ועשיתם כבר הדברת ג'וקים ועדיין מצאתם קקי של ג'וקים זה לא בהכרח אומר שבאו ג'וקים חדשים. ייתכן שמדובר בקקי של הג'וקים הישנים שנשאר שם לפני ההדברה.