הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

קקי של נחש

מצאתם צואה בחצר שלכם ואתם חושדים שיכול להיות שמדובר בנחש? המשיכו לקרוא כדי להבין איך נראה קקי של נחש, מה הסכנות וגם כדי להזמין לוכד נחשים שיבוא ללכוד אותו.

איך נראה קקי של נחש?

חושדים שמצאתם קקי של נחש בגינה או בחצר שלכם, יכולות להיות לזה מספר סכנות עליהן נרחיב בהמשך. בינתיים בואו נבין איך נראה קקי של נחש?

 

איך נראה קקי של נחש?
צבע חום כהה, לבן בצדדים
מרקם (אם טרי) נוזלי
מרקם (אם יבש) גירי
גודל קצת יותר קטן מקקי של כלב
מאפיין נוסף שאריות שיער, ציפורניים, עצמות וכו'

 

האם הגיוני שמדובר בקקי של נחש?

חשוב להגיד שהסבירות שתראו קקי של נחש היא לא מאוד גבוהה. זה כי נחשי צפע לא נוטים להטיל צואה לעיתים קרובות והטווח נע בין 4 חודשים לבין מעל שנה בשביל שנחש יטיל את צרכיו. ככל שהנחש גדול יותר הוא שומר את המזון בתוכו לאורך זמן רב יותר.

 

צפע ארץ ישראלי

איך זה הגיוני?

מערכת העיכול של נחשים היא שונה משל בני אדם או בעלי חיים אחרים. בעוד בני אדם חותכים ולועסים את האוכל שלהם, נחשים בולעים אותו בצורה שלמה. בדרך הזו המזון של הנחש נשמר זמן רב יותר בבגוף ומשמש אותו ליותר זמן.

סכנות של קקי של נחש

להימצאות קקי של נחש בחצר או בגינה שלכם יכולות להיות כמה סכנות. הסכנה הראשונה הברורה היא הימצאות של נחש בחצר שלכם במידה והוא ארסי. אם מצאתם קקי של נחש בחצר שלכם מומלץ להזמין לוכד נחשים שיבוא וילכוד את הנחש.

 

מעבר לכך קקי של נחש יכול להעביר מחלות כמו סלמונלה. נחש הוא טורף לכן הוא אוכל בעלי חיים כמו דגים, מכרסמים, חרקים ועוד. הימצאות של דברים כאלה אצלו בתוך הגוף במשך זמן כה רב לבטח לא בריא לנו בני האדם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

צואה של נחש - מאיפה זה בא?

אם אתם סקרנים לגבי מאיפה יוצא קקי של נחש אז תדעו שיש מקום לקראת החלק שבו הנחש מתחיל להיות יותר צר שבו הנחש עושה את צרכיו. הוא נקרא בית פרש (Cloaca). האיבר הזה משמש אצל הנחש גם לצורך התרבות והטלת ביצים.
 

>> לעוד מידע על זיהוי נחשים, ראו בסרטון: