הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

לוכד נחשים

מחפש לוכד נחשים? בעזרת פורטל "מדבירים פלוס" תוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר של לוכדי נחשים בכל אזורי הארץ! בצעו השוואת מחירים כבר עכשיו דרך הפורטל והזמינו לכידת נחשים במחירים משתלמים ומוזלים יותר.

נחש בבית או באזור מגורים? כך תפעלו!

כשאתם פוגשים נחש בשדה, בגינה, או גרוע מכך – בבית או בחצר, יש לכם סיבה טובה לחשוש. בישראל קיימים כמה עשרות סוגי נחשים, חלק מהם ארסיים ומסוכנים לבני אדם. רובנו לא יודעים לזהות סוגי נחשים ולהבדיל בין נחשים ארסיים לנחשים שאינם כאלה, ולכן, חשוב להימנע ממגע עם נחש – גם כשמדובר בנחש שניראה קטן, וגם אם הוא חלילה בתוך הבית. אם איתרתם נחש בסביבת בני אדם – חשוב לפנות ללא דיחוי ללוכד נחשים לטיפול והרחקת הנחש, ובשום אופן לא לנסות להרחיק את הנחש בעצמכם. אל תתעכבו! מלאו כעת את הטופס, ואתר מדבירים פלוס ישלח אליכם עד שלוש הצעות לאנשי מקצוע המתמחים בלכידת נחשים.

 

לוכד נחשים

למה ואיך מגיעים נחשים לאזורים מיושבים?

מדינתנו נתברכה בטבע מגוון, מדבר, אזורים מיוערים, רכסי הרים, מישור חוף, שפלה, עמקים, מזג אוויר נוח לאורך תקופות ארוכות בשנה ועוד. אין פלא שבאזורנו יש שפע של חיי בר, יונקים (תנים, שועלים, חזירי בר, דורבנים, מכרסמים למיניהם, צבועים ועוד), מגוון חרקים, שלל בעלי כנף וגם זוחלים כגון לטאות, צבים וסוגים רבים של נחשים. לכל אזור בארץ יש סוגי נחשים האופייניים לו.

 

כל הנחשים, בכל רחבי הארץ, מעדיפים לנהל חייהם בסביבתם הטבעית. במקומות בהם צפיפות האוכלוסין גדלה עד כדי כך שאזורי המחייה הטבעיים של הנחשים (וחיות הבר בכלל) מצטמצמים באופן דרמטי קורה שנחשים מוצאים עצמם תרים אחר מזון ומים בתוך יישוב. חשוב מאוד לדעת שבהחלט ייתכן שיהיה זה נחש ארסי וזו הסיבה שנחוצים בעלי מקצוע המציעים שירות לכידת נחשים מסוכנים.

 

מעוניינים ללכוד נחש בעיר מסוימת בארץ? לחצו לקבלת מידע נוסף:

מהו המחיר ללכידת נחש?

מחיר לכידת נחש נע בדרך כלל בין 500 ל – 900 ש"ח, והוא נקבע על פי סוג הנחש, מיקומו, ונסיבות המקרה; מקרים נפוצים ופשוטים יחסית של לכידת נחש צפע בבית קרקע במרכז הארץ יעלו פחות מלכידת נחשים מסוכנים מאוד באתרים רחוקים ומאתגרים. למידע נוסף על מחירים, ראו מחירון הדברה מומלץ לצרכן כאן.

מחיר ממוצע ללכידה של נחש

מחיר ממוצע ללכידה של נחש: 700 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

 

  • לכידת נחש בשטח פתוח בו נדרש לבצע חיפוש מקדים פרט ללכידה עצמה, מייקר את המחיר בכמה מאות שקלים וצפוי לעלות בין 600 ל-1,200 ש"ח.

כלל ראשון להתמודדות עם נחש:
"אל תנסו לנחש אם מדובר בנחש ארסי או לא"

יש פחות מעשרה סוגי נחשים ארסיים בישראל. המסוכנים ביותר הם האפעה, העכן, הפתן, הצפע, השפיפון והצפעון השחור (שעדיין לא קיים ניסיוב הנוגד את הכשתו הקטלנית). הצפע המצוי (צפע ארץ ישראלי) קיים רק בישראל ופריטים רבים ממנו חיים באזורי הארץ שמצפון לנגב, כולל בסמוך מאוד לאזורים מאוכלסים. במקרים רבים של התקלות עם נחש בסביבת מגורים מדובר בנחש מסוכן מסוג זה. מי שאינו לוכד נחשים מורשה, חוקר טבע המתמחה בזוחלים או חובב נחשים מושבע לא יכול לזהות נחש ולקבוע כמה הוא מסוכן. בנוסף, לכידת נחשים היא עניין הדורש מיומנות וניסיון.

זיהוי נחשים ארסיים בישראל

כפי שציינו, בכל מקרה בו נתקלתם בנחש, מומלץ כמובן להתרחק ולהזמין מרחיק נחשים מקצועי שזאת עבודות. יחד עם זאת, אם בכל זאת ברצונכם לקבל מידע אודות הנחש והאם הוא ארסי ומסוכן, תוכלו לקבל מספר טיפים לזיהוי בסרטון הבא:

מה כדאי לעשות במפגש עם נחש בטבע?

לנחשים תפקיד חשוב במערכת האקולוגית הישראלית והם נחשבים לחיה מוגנת. אם אתם רואים נחש במהלך טיול בטבע יש לעצור, לשמור על קשר עין (כדי לדעת היכן הנחש), לפסוע לאט לאחור עד ניתוק מוחלט של המגע עימו (הוא ממשיך בענייניו ואנחנו בשלנו).

נחש מסוכן

הדברים מורכבים יותר כאשר פוגשים נחש בשכונת מגורים, ברחוב, בגן ציבורי, בחצר או ממש בתוך הבית. במקרים כאלה - רק לוכד נחשים מורשה יוכל לפתור מצב כזה בצורה בטוחה. אתר מדבירים פלוס מרכז נותני שירות בתחום לכידת נחשים בכל הארץ – מלאו פרטיכם, וקבלו עד שלוש הצעות מחיר למייל שלכם, בתוך זמן קצר.

מה אם נתקלתם בנחש באזור מגורים?

ממש כמו במצב של פגישת נחש במהלך טיול בטבע, יש להתרחק מן הנחש תוך שמנסים להמשיך לזהות מיקומו (ייתכן שהנחש יסתתר במקום קבוע או יזחל במסלול כזה או אחר). אין לאפשר לאיש להתקרב, בכוונה או בטעות, אל האזור בו נמצא הנחש. לאחר שעשינו כל שביכולתנו למנוע מגע בין הנחש לאדם כלשהו יש להזמין מייד לוכד נחשים מורשה. באתר מדבירים פלוס נשמח להפנות את פנייתכם לעד שלושה לוכדי נחשים מקצועיים ומנוסים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה