הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד נחשים בדרום

באזור הדרום יש לא מעט מינים של נחשים ארסיים ומסוכנים. נתקלתם בנחש? ייתכן מאוד שמדובר במין ארסי ומסוכן שעלול להכיש. מזמינים לוכד נחשים בדרום דרך מדבירים פלוס ומקבלים הצעות מחיר מעולות.

מתי צריך להזמין לוכד נחשים בדרום?

האם כל מפגש עם נחש הוא מסוכן? ומתי עליי להזמין לוכד נחשים מקצועי? כדאי לדעת שבישראל יש כ-9 מינים של נחשים ארסיים כאשר מרביתם נמצאים גם באזור הדרום וזאת בשל ריבוי המדבריות והשטחים הפתוחים שמצויים באזור. נחשים נפוצים מאוד באזורים חמים ובתקופת הקיץ ובדרך כלל בימי החורף הקרים הם מצויים בשינה ולכן אנו ניתקל בהם הרבה פחות.

 

אז מתי מזמינים לוכד נחשים בדרום? למרות שלא כל נחש הוא ארסי, לאדם שאינו מכיר את המינים השונים עשויה להיות בעיה בזיהוי המין, מה גם שישנם מינים ארסיים שדומים מאוד בצבעם וצורתם למינים שאינם מסוכנים כלל. לכן בכל מצב בו נתקלתם בנחש, נמליץ להשאיר את עבודת הזיהוי, האיתור והלכידה לבעל מקצוע.

 

לוכד נחשים בדרום

סוגי נחשים ארסיים בדרום הארץ

מרבית הנחשים הארסיים עשויים להימצא גם בדרום הארץ וזאת בשל תנאי האקלים הקיימים באזור זה. הנחשים אוהבים מאוד אזורים חמים, עם דגש על חולות ולכן קיים הסיכוי להיתקל בהם במגוון מקומות ובערים השונות. אלו המינים הארסיים שקיימים באזור זה:

 • עכן גדול: נמצא באזור הערבה, הגוון שלו הוא חום בהיר וראשו רחב בצורת משולש. הכשה שלו עשויה לגרום לדימום וגם לנפיחות בעור.
   
 • צפעון שחור: אם נתקלתם בנחש בצבע שחור מבריק, נמליץ לכם להתרחק ולהזמין לוכד נחשים מאחר וייתכן ומדובר ב"שרף עין גדי" הלוא הוא הצפעון השחור.
   
 • צפע מצוי: נחש זה עשוי להגיע לגודל של למעלה ממטר וצבעו הוא חום, עם מעויינים בצבע שחור ומעט לבן מסביבם. לא פעם אנו מקבלים פניות על היתקלות בנחש זה באזור באר שבע אך גם באזורים אחרים בנגב ובדרום.
   
 • פתן שחור מבריק: נחש שניתן להיתקל בו באזור מדבר יהודה וגם במקומות נוספים כמו אזור הערבה והנגב. צבעו הוא שחור מבריק וראשו רחב מעט יותר משאר הגוף. הוא עשוי להגיע לאורך של 1.20 ואף יותר.
   
 • אפעה מגוון: נחש בצבע חום בהיר עם כתמים בצבע לבן, וגם הוא כמו הפתן השחור, נפוץ בעיקר באזור מדבר יהודה, הערבה והנגב.
   
 • עכן חרטומים: ניתן לזהות נחש זה על ידי הקרניים הגדולות שנמצאות מעל עיניו. נחש זה נמצא באזור מערב הנגב, כמו גם באזורים אחרים בדרום הארץ.
   
 • עכן קטן: צבע חולי עם גוונים שונים של חום (שנוטה מעט לצהוב) ונמצא לרוב באזור הנגב. לעיתים הקצה של זנב העכן הוא בצבע שחור ובמידה ונתקלתם בזנב שחור, שמרו על מרחק מהנחש והזמינו לוכד.
   
 • שפיפון: ראשו משולש ויש לו קרניים קטנות מעל העיניים. נחש זה נמצא באזור הערבה וגם באזור הנגב. צבעו של הנחש הוא חום בהיר עם כתמים מלבניים.

נתקלתי בנחש, האם מותר להרוג אותו?

נחש היא חיית בר מוגנת ולכן חל איסור על הריגתו למעט מקרים בהם מדובר כמובן בסכנת חיים. זאת בדיוק הסיבה שכאשר מזמינים לוכד נחשים מקצועי שזאת עבודתו, מהות ההגעה היא לכידה של הנחש ושחרור שלו באזור אחר הרחק מאזור בו נמצאים אנשים וכמעט תמיד יסתיים הביקור ללא פגיעה בנחש.

לכידת נחשים בדרום על ידי גורם מקצועי

אין ספק, המפגש עם נחש מפחיד את רוב האנשים וזה כלל לא משנה אם מדובר בנחש ארסי או נחש שאינו מסוכן. לכידת נחשים יכולה להסתיים בתוך מספר דקות במידה והלוכד מקצועי ומיומן כמובן וזאת בהנחה ומקום הימצאותו של הנחש ידוע מראש ולא נדרש לחפש אותו בשטחים גדולים ורחבים. מחיר הזמנת לוכד נחשים בדרום מתחיל ב-350 ש"ח לביקור אך עשוי גם להגיע ל-700 ש"ח ואף יותר, בעיקר כאשר נדרש לאתר את הנחש בשטח גדול.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מדוע כדאי להזמין שירות במדבירים פלוס?

אנו ידועים בטכניקת השוואת המחירים שאנו מספקים ללקוחותינו וכאשר אתם בוחרים להזמין שירות דרך מדבירים פלוס, אנו דואגים לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות, מלוכדי נחשים אשר פועלים בדרום הארץ. כאשר לא מסתפקים רק בהצעה אחת, הסיכוי לקבל שירות מהיר עולה כמובן וגם ההשוואה הזריזה של מחירי השוק תעזור לנו לחסוך בעלויות. השאיר פרטים בטופס או צרו איתנו קשר טלפוני ונדאג לספק לכם מענה מהיר.