הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד נחשים בחדרה

אם אתם חושדים שראיתם נחש אצלכם בגינה או אפילו באזור הבית שלכם מזמינים לוכד נחשים בחדרה שילכוד את הנחש ויוודא שאין שום סכנה יותר. דברו עם מספר לוכדי נחשים בעיר כדי לראות מי מגיע הכי מהר.

מזמינים לוכד נחשים בחדרה במהירות ובזול

ראיתם נחש בחצר שלכם ואתם כבר יודעים לא לנסות לנחש בעצמכם אם מדובר בנחש ארסי ומסוכן או שמדובר ב"סתם" נחש. בגלל זה אתם ממהרים להזמין לוכד נחשים בחדרה שיגיע עד אליכם וילכוד את הנחש. אנחנו נגיד לכם שבכך שעשיתם את זה דרכנו תוכלו להשיג לוכד נחשים במהירות ועדיין להשיג אותו בזול. איך זה קורה? אחרי שאתם מתקשרים אלינו אנחנו שולחים לכם מספרי טלפון של 3 לוכדי נחשים בחדרה. אתם מתקשרים אליהם, בודקים את הזמינות והמחיר שלהם וחוסכים.

 

לכידת נחש בחדרה

כמה עולה לכידת נחש בחדרה?

המחיר של לוכד נחשים בחדרה יכול להשתנות בין לוכדי נחשים שונים, אבל כן יש טווח שנוכל לשים בו את רוב לוכדי הנחשים בעיר. לכידת נחש בחצר בבית פרטי, שזה המקרה הנפוץ ביותר, תעלה בין 350 - 700 ש"ח. שימו לב שמקרים בהם מדובר בשטח פתוח ולוכד הנחשים יאלץ לחפש את הנחש המחיר יכול לעלות בכמה מאות שקלים.

 

מחיר ממוצע ללכידת נחש בחדרה

מחיר ממוצע ללכידת נחש בחדרה: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

לא רק בעיר, הזמינו לוכד נחשים באזור חדרה

פורטל מדבירים פלוס עובד עם הרבה לוכדי נחשים בחדרה ובכל האזור. למעשה, בכל רחבי הארץ אפילו. כלומר, אנחנו נוכל לעזור לכם למצוא לוכדי נחשים בכל מקום בארץ גם אם אתם גרים בפרדס חנה, גן שמואל, גבעת חיים או כל מקום אחר באזור. רק השאירו לנו פרטים או התקשרו אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין 3 לוכדי נחשים באזור חדרה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך מתבצעת לכידת נחש?

נתחיל בזה שנגיד שאתם לא מנסים ללכוד נחש בעצמכם. רק לוכד נחשים מתעסק בללכוד נחשים. לכידת הנחש עצמה קורית באמצעות מוט ארוך עם תופסן בקצה. לאחר התפיסה לוכד הנחשים מכניס את הנחש לשק מיוחד. לאחר מכן הוא ישים אותו בתוך צנצנת ואז ישחרר אותו בטבע במקום בטוח ומרוחק מבני אדם.

לוכד נחשים מומלץ בחדרה עם מדבירים פלוס

בשביל למצוא לוכד נחשים מומלץ בחדרה כדאי לוודא את הדברים הבאים:

  • זמינות: ראיתם נחש בגינה? אתם לא רוצים שיברח, אחרת יהיה הרבה יותר קשה למצוא אותו. לכן כשאתם מחפשים לוכד נחשים בחדרה חשוב לוודא שהוא זמין להגיע כמה שיותר מהר.
     
  • הסמכה: בשביל להיות לוכד נחשים מוסמך בחדרה צריך שיהיה אישור מרשות הטבע והגנים מפני שאסור להרוג נחשים, ניתן רק ללכוד ואז לשחרר אותם הרחק הרחק מהבית שלכם.
     
  • המלצות: לוכד נחשים מקצועי בחדרה לרוב יהיה עם המלצות מלקוחות קודמים. אם תיקחו עוד דקה לראות מה אומרים לקוחות על לוכדי הנחשים שדיברתם איתם כנראה תמצאו לוכד נחשים מקצועי ויעיל יותר.