הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד נחשים בטבריה

הזמנת לוכד נחשים בטבריה ללכידה של נחש בשטח פתוח או בתוך שטח הבית. זיהיתם נחש? התרחקו מהאזור וחייגו אלינו, אנו נדאג לשלוח אליכם לוכד מקצועי בהקדם.

הזמינו כעת לוכד נחשים בטבריה

אנחנו יודעים שהמפגש עם נחש עשוי להיות מלחיץ למדי ובמקרים רבים גם מסוכן מאוד, זאת במקרים בהם הנחש ארסי. אם אתם זקוקים ללכידה מקצועית של נחש וברצונכם להזמין לוכד כמה שיותר מהר, תוכלו לפנות אלינו כעת ואנו כבר נדאג לאתר בעבורכם את הלוכדים אשר פנויים כעת בשביל להעניק לכם שירות. בשיחה עם כל לוכד נחשים בטבריה, תוכלו להבין ממנו כמה הוא גובה בעבור השירות ולקבל מידע על שיטת הלכידה.

 

לוכד נחשים בטבריה

כמה עולה לכידת נחש בטבריה?

מחיר לכידת נחש בצפון עומד על 525 ש"ח בממוצע, כאשר במידה והנחש נמצא בחדר סגור וקטן, המחיר עשוי להיות גם זול יותר ולעמוד על 350 ש"ח. מה שעשוי לייקר את עלות השירות הוא מצב בו הלכידה מתבצעת בשטח פתוח מכיוון שצריך לבצע חיפוש מקדים שעשוי לקחת זמן.

 

מחיר ממוצע ללכידת נחש בטבריה

מחיר ממוצע ללכידת נחש בטבריה: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

האם הלוכד הורג את הנחש?

כדאי לדעת כי לוכד נחשים מקצועי אינו הורג את הנחש אלא משחרר אותו בשטח פתוח לאחר שביצע את הלכידה. על פי חוק, אסור להרוג את הנחש ומי שעושה זאת צפוי לשלם קנס כספי וזאת מכיוון שהנחש הוא חיית בר מוגנת. לכן, אם נתקלתם בנחש, כדאי להתרחק מהאזור ולהזמין שירות מקצועי.

משווים מחירים לפני הזמנת הלוכד

נכון, כאשר מדובר על לכידת נחש, חשוב להזדרז ולא תמיד יש לנו זמן לבדוק היטב את המחירים. יחד עם זאת, זכרו שכאשר אתם פונים אל פורטל מדבירים פלוס, אנו דואגים לכך שיחזרו אליכם עד 3 לוכדים מומלצים ומקצועיים מהאזור ועובדה זו מאפשרת לבצע השוואה זריזה. ניתן לעיתים גם לקבל מאיתנו מספרי טלפון של הלוכדים וזאת במצבים בהם מדובר במקרה חירום בו הנחש נמצא בתוך שטח הבית ונדרש טיפול מהיר.

איזה סוגי נחשים קיימים באזור טבריה?

בכללי, בישראל יש מספר זנים של נחשים אך רק מעטים מהם ארסיים. באזור הצפון ניתן למצוא את השלוון טלוא ראש אך הוא אינו נחש ארסי, כמו גם שלוון כתמים ושלוון קווים ואת הנחש שחור הראש, כולם אינם ארסיים. לעיתים ישנם דיווחים באזור הצפון וטבריה על מקרים בהם הופיע צפע מצוי אשר עשוי להגיע למקומות יישוב במטרה לחפש אוכל ומזון.