הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד נחשים בצפון

גרים באזור הצפון? בכל מצב שבו זיהיתם נחש בבית, בחצר או בשטח פתוח בקרבת אזור המגורים שלכם, נמליץ לכם להזמין לוכד נחשים בצפון שיטפל בבעיה. דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות מלוכדים מקצועיים שיסייעו לכם בלכידת הנחש והרחקתו.

איזה סוגי נחשים אפשר למצוא באזור הצפון?

כאשר אנו מדברים על נחשים, כדאי לזכור כי ישנו מגוון רחב של מינים וביניהם גם מספר מינים שעשויים להיות מסוכנים וארסיים. אחד מהם הוא נחש המכונה צפע החרמון, צבעו של נחש זה הוא חום בהיר ובדרך כלל על הגב שלו ניתן לראות סימנים כהים יותר.

 

נחש זה נפוץ בעיקר באזור החרמון ורמת הגולן אך לא פעם אנו רואים אותו גם באזורים נוספים בצפון הארץ. נחש נוסף שעשוי להימצא באזור הצפון הוא האפעה המגוון, צבעו הוא חום בהיר עם כתמים לבנים ולרוב בצפון הוא נפוץ בעיקר באזור הגלבוע. אם זיהיתם נחש בצבע שחור, כדאי שתתרחקו מאחר ויתכן שמדובר בצפעון השחור. זהו נחש שצבעו שחור מבריק, ראשו שטוח (לא רחב) והוא נחש מסוכן וארסי.

כמה עולה ללכוד נחש בצפון?

המחיר להזמנת לוכד נחשים בדרך כלל נע בין 350 - 700 ש"ח כאשר המחיר הנמוך יותר, מתייחס למקרים שבהם לא נדרש לחפש ולאתר את הנחש. אם אינכם בטוחים היכן בדיוק הנחש נמצא כעת, המחיר מתייקר מעט וזאת מאחר ועבודתו של לוכד הנחשים תיקח יותר זמן.

מחיר ממוצע ללכידת נחשים בצפון

מחיר ממוצע ללכידת נחשים בצפון: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

כיצד יודעים האם הנחש מסוכן?

אפשר לומר שמי שאינו מכיר את המינים השונים של הנחשים, עשוי להיות בחרדה ופאניקה מכל מפגש עם נחש וזה כלל לא משנה אם הוא ארסי או לא. בישראל יש בסך הכל תשעה מינים שונים של נחשים ארסיים ולמעשה כמעט כל הנחשים הארסיים פעילים בעיקר בשעות הלילה ולא במהלך היום. יחד עם זאת, אם יש ספק - אין ספק, וההמלצה שלנו היא ליצור איתנו קשר בכל מצב בו נתקלתם בנחש שעשוי להיות ארסי ומסוכן.

 

לוכד נחשים בצפון

איך מתבצעת לכידת נחשים בצפון?

לכל לוכד נחשים יש את השיטות שלו אך השיטה הנפוצה ביותר היא שימוש במקל מיוחד שמאפשר ללכוד את הזוחלים (במקרה הזה הנחש) בעזרת שיניים מיוחדות המצויות בקצה המקל ומונעות את תזוזת הראש של הנחש. לאחר שביצע השתלטות על הנחש, יכניס אותו לוכד הנחשים אל תוך שק, ארגז או כל כלי אחסון אחר וישחרר אותו במקום ייעודי הרחק מאזורי מגורים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הזמינו לוכד נחשים בצפון לטיפול מהיר

כפי שהסברנו קודם לכן, ישנם מיני נחשים שעשויים להימצא באזור הצפון ומאחר וחלקם עשויים להיות מסוכנים, כדאי להזמין את השירות כמה שיותר מהר. במקרים מסוימים, יאפשר לכם לוכד הנחשים לשלוח תמונה של הנחש במידה והדבר אפשרי כמובן וזאת על מנת לספק אינדיקציה ראשונית לסיכון הנשקף לכם.

 

כאשר אתם פונים לפורטל מדבירים פלוס, אנו דואגים לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מלוכדי נחשים שונים אשר פועלים באזור הצפון וזאת בשביל לאפשר לכם לבצע השוואת מחירים קצרה ומהירה ולבחור בשירות הזול והמשתלם ביותר מביניהם.

עשוי לעניין אותך גם..