הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

נחש קטן בבית

כאן תקראו על מה עליכם לעשות בעת שנתקלתם בנחש גדול או נחש קטן בבית שלכם, כמה עולה להזעיק לוכד נחשים, מה עשוי למשוך נחשים לביתכם ואיך בהליך פשוט בפורטל מדבירים פלוס תוכלו לקבל גישה ללוכדי נחשים מקצועיים באיזורכם ובחינם. קראו וגלו.

מה לעשות אם התגלה נחש בבית?

בין אם נתקלתם בנחש גדול או בנחש קטן בבית, עקבו אחר השלבים שנכתוב מתחת:

 • תנשמו - קחו כמה נשימות, רוב הסיכויים שהנחש עצמו מפחד יותר מכם ולא יתפתה להתקרב אליכם כל כך מהר.
   
 • ידעו את בני הבית - אם חלק מהמשפחה או השותפים נמצאים בבית - עליכם להזהירם, ברוגע ולנסות לשמור כמה שניתן על קור רוח ולא להיכנס לפאניקה.
   
 • הזמינו לוכד נחשים - הזעיקו לוכד נחשים, קרוב לוודאי שהוא ישאל פרטים מזהים של הנחש : צבע - גודל וכו'.
   
 • צלמו את הנחש בבית - לאחר שהזעקתם לוכד נחשים, נסו לצלם לו את הנחש בבית ולשלוח לו תמונה תוך שהוא בדרכו אליכם, מספיק גם בעדשת זום מבלי להתקרב אליו, לוכדי נחשים יודעים לזהות זני נחשים ממרחקים.
   
 • אל תנסו להתקרב לנחש - בין אם אתם פוחדים מהנחש ובין אם לא - כל עוד אין בסביבה לוכד נחשים, הימנעו מלהתקרב לנחש ואף נסו לצאת מהבית אם אתם יכולים תוך שאתם שומרים על הליכה איטית ורכה, עד להגעת הלוכד.


נחש קטן בבית

מחיר לכידת נחש קטן בבית

מחירי לכידת נחש קטן או גדול בבית נעים בין 450 - 800 ש"ח. טווח המחיר הנ"ל משתנה בהתאם לסוג הנחש, מיקומו ומורכבות הגישה אליו, לדוגמה במידה ונחש חדר לתוך צנרת של מזגן לאחר זיהויו - זה עשוי להקשות על לכידתו ע"י לוכד הנחשים, כמו כן צפו לעלייה במחיר במידה והסתייעתם בלוכד נחשים בימי שישי שבת ובחג.
 

מחיר ממוצע ללכידת נחש קטן בבית

מחיר ממוצע ללכידת נחש קטן בבית: 625 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

לכדו במהירות נחש קטן בבית דרכנו וחסכו

גם אם אתם קוראים את המאמר הזה בדיעבד מהמקרה בו הזמנתם לוכד נחשים, דעו כי דרך פורטל מדבירים פלוס תוכלו להשאיר את פרטיכם ולקבל מאיתנו 3 לוכדי נחשים באיזורכם,שביניהם תוכלו להשוות עלויות לכידת נחש בבית ושיוכלו לשמש אתכם לפעמים הבאות או לסייע לכם בהרחקת נחשים מהאיזור שלכם - למען יראו וירעו.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה מושך נחש לבית?

 ישנם כמה סימנים מקדימים המעידים על הימצאות נחש בבית או בחצר שלכם:

 • הימצאות מכרסמים - נחשים ניזונים מאכילת מכרסמים שונים, במידה והנכם גרים בבית קרקע ומגדלים אוגרים או עכברים או שזיהיתם סימנים של חולדה או עכבר בבית לאחרונה, מומלץ שתבצעו ריסוס או לכידה של עכברים בביתכם (לא מחמד) ע"מ למנוע מנחשים, להימשך לביתכם.

  לגבי אוגרים או עכברי מחמד - מומלץ שתרחיקו אותם מאיזורים חשופים לחצר כמו חלונות ומרפסות ע"מ לטשטש כמה שניתן את הריח שלהם, דרכו הנחש נמשך אליכם הביתה.
   
 • מקומות מיסתור - נחשים מאוד אוהבים להסתתר מתחת למקורות טבעיים ומלאכותיים כאחד ולכן, במידה ויש לכם חצר סביב הבית - דאגו לגזום ממנה עשבייה עבה ופראית, פנו ממנה שאריות גיזום, ריהוט שלא בשימוש, ודאגו לנעול את המחסן שלכם (אם קיים) כאשר הוא אינו בשימוש.
   
 • פתחי ניקוז - נחשים נוטים לחדור לבתים דרך פריצות בבית, כגון: צינורות ניקוז של מזגנים, מערכת הביוב וכד'. כדי למנוע נחש בבית, מומלץ שתביאו לחסימה של פתחים אלו ע"י בטון או רשת.
   
מה מושך נחש לבית? מדוע זה מושך נחשים? מה לעשות כדי למנוע נחש בבית?
הימצאות מכרסמים מכרסמים הם המזון המועדף על נחשים הרחיקו אוגרי מחמד מאיזור חיצוני בבית ורססו נגד עכברים 
מקומות מיסתור נחשים אוהבים להיסתתר גיזמו צמחייה פראית בחצר, פנו ריהוט שלא בשימוש
פתחי ניקוז נחשים נמשכים למקורות מים ולאיזורים קרירים איטמו חורי ניקוז בבטון או ברשת