הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד עכברים

ראיתם עכבר שמשוטט לו באחד מהחדרים? נתקלתם בצואת עכברים בביתכם? מהרו והזמינו לוכד עכברים מקצועי ומיומן לביצוע לכידה של העכברים במגוון שיטות. דרך "מדבירים פלוס", תוכל לבצע השוואת מחירים בין כמה לוכדים שונים הנמצאים באזורכם וזמינים לביצוע העבודה.

מחיר לוכד עכברים

מחיר לוכד עכברים נע בדרך כלל בין 300 ל-500 ש"ח ללכידה בדירה, בעוד לכידה של עכברים בבית פרטי עם גינה תהיה יקרה יותר וטווח המחירים נע בין 500 ל- 700 ש"ח עקב השטח הגדול יותר. העלות כוללת את רכישת המלכודת על ידי לוכד עכברים וכמובן את פעולת הלכידה עצמה. המחיר משתנה בין לוכד ללוכד ולכן כדאי לוודא זאת מראש לפני הזמנת העבודה.

 

מחיר לוכד עכברים ללכידה בבית בממוצע

מחיר לוכד עכברים ללכידה בבית בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מה משפיע על מחיר לוכד עכברים?

ישנם כמה דברים שמשפיעים על מחיר לוכד עכברים:

 • שעת ההזמנה: אם תזמינו לוכד עכברים בשעות העבודה הסטנדרטיות (א'-ה' 8:00-18:00) המחיר ישאר רגיל, אבל אם תצטרכו להזמין אותו בסופ"ש או באמצע הלילה המחיר יעלה.
   
 • גודל המרחב: כמו שתיארנו בפסקה הקודמת, אם תזמינו לוכד עכברים לכידה בדירה קטנה המחיר יהיה נמוך יותר מאשר לכידת עכבר בבית פרטי שבו יהיה גם צורך בחיפוש אחר העכבר.
   
 • כמות העכברים: אם יש צורך בלכידת עכבר בודד המחיר לכל עכבר כנראה יהיה לכם זול יותר (אך כמובן שהמחיר הסופי יהיה יקר יותר).
   
 • לוכד העכברים עצמו: כל לוכד עכברים קובע את המחיר של עצמו, לא מדובר במחיר קבוע. לכן אם תקבלו הצעות מחיר ממספר לוכדי עכברים תוכלו להוזיל במחיר.

 

לכידת עכבר

אילו סוגי עכברים קיימים בארץ?

בארץ יש 2 סוגי עכברים: עכבר מצוי (עכבר הבית) ועכבר השדה. לשניהם יש כמה מאפיינים דומים אבל יש ביניהם גם כמה הבדלים:

 

מה בודקים? עכבר מצוי (עכבר הבית) עכבר השדה
גודל 20 ס"מ 20 ס"מ
אורך זנב 10 ס"מ 10 ס"מ
איפה נמצא? אזורים עירוניים אזורים חקלאיים
איפה מסתתר? מחסנים, מגרשים גרוטאות, תעלות מזגן ועוד מחילות שחפרו לעצמם
אויב ציפורים נחשים
נזק לרכוש הרס לנעליים, כבלים ושאריות צואה כרסום כבלים ומערכות השקייה

כך תמצאו לוכד עכברים מומלץ

בשביל למצוא לוכד עכברים מומלץ יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק:

 • זמינות: הרבה פעמים כשמזמינים לוכד עכברים רוצים שיגיע כמה שיותר מהר ללכוד את העכבר. אם אתם מאלה שחשוב להם שלוכד העכברים יגיע גם בשעות הלילה או בשבת ודאו זאת בשיחה.
   
 • ניסיון: מומלץ לקחת לוכד עכברים שיש לו ניסיון של לפחות כמה שנים בתחום. לוכד מנוסה יכיר את מקומות המסתור הנפוצים וגם את אלה הלא נפוצים וימצא את העכבר שנמצא אצלכם בבית.
   
 • לקוחות קודמים: איך אפשר למצוא לוכד עכברים מומלץ בלי לחפש את מי שהמליץ עליו? תוכלו לשאול חברים או לחפש בגוגל וברשתות החברתיות אחר המלצות של לקוחות קודמים.
   
 • אחריות: לרוב עבור לכידת עכברים נהוג לקבל חודש אחריות. ודאו שאתם מקבלים אחריות בכתב ככה שאם לוכד העכברים פספס עכבר נוסף שהיה אצלכם בבית לא תצטרכו לשלם שוב.
   
 • מחיר: כאמור לא כל לוכדי העכברים יקחו לכם מחיר זהה עבור עבודה, לכן חשוב לוודא שלא לוקחים לכם מחיר מוגזם עבור הלכידה. בפסרה למעלה תיארנו מה אמור להיות טווח המחירים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

השוואת מחירים בין לוכדי עכברים

בשביל לעזור לכם לחסוך במחיר לכידת העכבר אצלכם בבית או בגינה תוכלו להתקשר לפורטל מדבירים פלוס. לאחר מכן תקבלו עד 3 שמות של לוכדי עכברים בעיר שלכם. כל מה שתצטרכו לעשות זה לדבר איתם ולקבל את הצעת המחיר שלהם.

 

בנוסף דיבור עם מספר לוכדי עכברים יעזור לכם להבין איזה מהם מומלץ יותר מהשני. עשו את הצעדים שהסברנו לכם בפסקה הקודמת וודאו שאתם מזמינים לוכד עכברים מומלץ.

 

לוכד עכברים

איך מתבצעת לכידת עכבר?

לכידת עכבר תתחיל בזיהוי מקום המסתור של העכבר באמעצות סקירת השטח והבנת המסלול של העכבר אל עבר מזון ומים. לאחר מכן יש צורך להחליט האם להשתמש בלוכדן או מלכודות ולבחור את סוג המלכודות בהתאם לתנאי השטח. בווא נצלול מעט יותר אל השלבים:

 1. זיהוי מסלול: כמו כל בעלי החיים עכברים צריכים לאכול ולשתות, ולמעשה זו הדרך הטובה ביותר להבין איפה הם נמצאים. עכברים נוטים להיצמד לקירות אז ייתכן שתוכלו לראות עקבות של עכבר או גללים שיובילו למקום המסתור שלו.
   
 2. בחירת שיטת לכידה: אם העכבר לא מסתתר יש אפשרות ללכוד אותו באמצעות לוכדן וזה באמת יהיה פשוט מאוד. עם זאת זה לרוב לא מה שקורה כי לרוב הוא כן מסתתר ולכן כנראה שמלכודות יהיו השיטה הנפוצה ביותר.
   
 3. בחירת סוג מלכודת: ישנם 3 סוגי מלכודות נפוצים: מלכודת רשת (כלוב), מלכודת דבק ומלכודת קפיץ, עליהן נרחיב בהמשך. פורטל מדבירים פלוס ממליץ על מלכודת כלוב שנמצאה כמאוד יעילה וגם חוסכת בהרג וסבל מיותר לעכבר.
   
 4. הצבת המלכודות: בהתאם למקומות המסתור האפשריים של העכבר צריך להציב מלכודות על מנת ללכוד אותו.
   
 5. שחרור/פינוי העכברים: לאחר הלכידה יש צורך בשחרור של העכבר במקרה שהוא עדיין חי, או פינוי במקרה שהוא כבר לא חי. כשאתם משחררים את העכבר שימו לב לא לעשות זאת קרוב מדי לבית על מנת שלא יחזור לבקר בבית שלכם.
   
 6. מניעת עכברים נוספים: זה השלב שהרבה אנשים מדלגים עליו ואז מוצאים את עצמם עם עכברים בבית שוב פעם לאחר מכן. התייעצו עם לוכד העכברים לגבי המיקומים האפשריים שממנו הגיע העכבר. לרוב איטום החורים ופינוי פסולת או רהיטים ישנים מהחצר שלכם יעשה הרבה מהעבודה.

סוגי המלכודות הקיימות ללכידת עכברים

מה ההבדלים בין המלכודות השונות המשמשות ללכידה של עכברים או לכידת חולדות? צפו בסרטון שהכנו וקבלו את כל המידע:

איפה מסתתרים עכברים?

ישנם כמה מקומות שבהם יכולים להסתתר עכברים שמומלץ לבדוק בהם:

 • ארונות מטבח וחפצים גדולים: עכברים מחפשים גישה נוחה למזון ואיזה מקום יותר קרוב מאשר המטבח? כמובן שהעכברים צריכים להסתתר, אז ארונות מטבח נמוכים שתמיד מלאים או חפצים גדולים כמו ארונות או תנור הם מקומות טובים שבהם לרוב לא יראו את העכברים.
   
 • פסולת ורהיטים בחצר: אם יש לכם פסולת או הרבה רהיטים בחצר שאתם צריכים לפנות, תדעו שזה מקום מסתור טוב מאוד לעכברים מפני שאף אחד לא מסתכל שם.
   
 • מזגנים: עוד מקום שבו תוכלו למצוא עכבר הוא מזגן חלון, לפעמים תמצאו אותו שם חי ולפעמים לא. בנוסף ייתכן שתוכלו למצוא אותו בתוך תעלות של מזגן מיני מרכזי מה שגורם לריח רע, אבל אם יש ריח רע זה סממן לעכבר מת.

לכידת עכברים בכל אזור בבית

הגיע הלילה ולפתע שמעתם רעשים מהמטבח? העכברים פעילים בעיקר בשעות הלילה וכאשר שקט במיוחד הם יוצאים למסע החיפוש אחר מזון. הם יאכלו שאריות, זבל, חרקים ועוד ואפשר להגיד שהעכברים הם "אוכלי כל" ואין להם בעיה למצוא מזון שיתאים בעבורם.

 

אז מה עושים כאשר מוצאים עכבר בבית באמצע הלילה? מזמינים לוכד עכברים שיבצע לכידת עכברים מקצועית. קיימת מספר שיטות ללכידה של עכבר ולמעשה יש סוגים שונים של מלכודות. בדרך כלל הלוכד יבחר את השיטה המתאימה בעת ההגעה אל ביתכם ולאחר שהבין בדיוק היכן מסתתר העכבר ומה הכי נכון לסיטואציה הספציפית.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מתי לוכדים עכברים ומתי מבצעים הדברה?

כאשר תזמינו לוכד עכברים לביתכם, לאחר אבחון המצב ובדיקת הבית, הוא יחליט כיצד לפעול. הדברת עכברים נעשית באופן שונה מזה שאנו מכירים (למשל הדברת חרקים), כאשר מדובר על מלכודות רעל אשר פזורות באזורים שונים. האמנם, את המלכודות הרעל המשמשות כ"הדברה" ימקמו בגינה או בעליית הגג, אך את המלכודות בתוך הבית.

 

הסיבה לכך פשוטה, רעל לא יהיה בקרבת מחיית אדם לאורך כלכך הרבה זמן, הוא מסוכן לנו. הוא מסוכן לתינוקות זוחלים ולבעלי החיים. את המלכודות ניתן למקם במקומות בהם אין גישה לתינוק או לבעל החיים, כמו מתחת לארונות המטבח (אפילו בתוכם) מקומות גבוהים שאין אליהם גישה. כאשר מדובר על חולדות, המדביר או הלוכד יכול לבצע הדברת חולדות בביוב בכך שימקם את מלכודות הרעל שם.

מחירון לכידת והדברת עכברים ומכרסמים

במחירון שלפניכם תוכלו לראות מחירים של לכידה או הדברה של מכרסמים שונים:

מחירון לוכד עכברים ומכרסמים

מחיר לכידת עכבר בדירה

באמצעות מלכודת רשת או דבק.


300 - 500 ש"ח
מחיר לכידת עכבר בבית פרטי גדול

בית עם גינה ויותר מקומות מסתור לעכבר.


500 - 700 ש"ח
כמה עולה הדברה נגד עכברים בתוך דירה?

המחיר הוא לשעות היום המקובלות (8:00 - 18:00)


300 - 600 ש"ח
כמה עולה ללכוד חולדה?

המחיר עבור לכידת חולדה עם מלכודת.


300 - 600 ש"ח
כמה עולה הדברה נגד חולדות בבית?

עם מלכודות רעל.


300 - 600 ש"ח
כמה עולה הדברה נגד מכרסמים בגינה?

בגינה קשה יותר למצוא את המכרסמים.


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

לכידה והדברה של כל סוגי המכרסמים

באמעצות פורטל מדבירים פלוס תוכלו למצוא לכידה או הדברה של כל סוגי המכרסמים בקלות:

מצאו לוכד עכברים בכל רחבי הארץ

באמעצות פורטל מדבירים פלוס תמצאו לוכד עכברים בכל רחבי הארץ, לפני האזורים הנפוצים ביותר:

האם עכברים מסוכנים לאדם?

הסכנה הממשית אצל העכברים היא העברת מחלות, מעבר לכך ישנם את "עכברי השדה" אשר חיים בעיקר בחוץ וגורמים לנזקים אצל החקלאים, הם יכולים גם להופיע אצלכם בגינה אם אתם חובבי גינון ואוהבים לגדל לבדכם ירקות ופירות.
 

האם עכברים מסוכנים לאדם

האם עכברים מזיקים לרכוש?

למזלנו עכברים לא מאוד מסוכנים לאדם, עם זאת לרכוש הם כבר יותר מזיקים. אחד הסממנים הכי נפוצים לזיהוי עכבר בבית הוא כבלים חצי אכולים. במידה ומדובר בכבל קומקום פשוט אז לרוב אין בעיה להחליף, אבל לפעמים הם מכרסמים לנו כבלים חשובים שיכולים להסב נזק של ממש למכשיר החשמלי.

 

בנוסף אם תראו מדי פעם חורים בנעליים או בכפכפים שלכם בהחלט יכול להיות שזה עבודתו של עכבר. כמובן לא נוכל לדבר על נזק לרכוש שעכברים גורמים מבלי לדבר על האוכל במגירות שהם כנראה יזללו וכמובן קקי של עכבר שיהיה בכל רחבי הארונות והמגירות.

 

האם עכבר מזיק לרכוש

מדריכים בנושא עכברים

הוספנו לכם מדריכים שיעזרו לכם להבין אם יש עכבר (או חולדה) בביתכם ומה עושים:

שאלות נפוצות על לכידת עכבר:

להלן מספר שאלות נפוצות בנושא של לכידת עכבר, מתחת לכל שאלה מצורפת התשובה של מומחי מדבירים פלוס.

מדוע עכברים נכנסים לתוך הבית?

העכברים נכנסים לבית במטרה לחפש שאריות של מזון שנשאר גלוי, לכן כדאי להקפיד על סגירה הרמטית של האוכל בארונות והמגירות.


היכן נהוג למקם את מלכודות העכברים?

בסמוך לאזורים בהם זיהיתם את העכבר או את הגללים שלו. לרוב מדובר בנקודות חשוכות כמו ארונות מטבח או כל ריהוט אחר אך גם בקרבת מוצרי חשמל (מקרר, תנור וכדומה)


האם לכידה של עכבר מצריכה ביקור בודד של הלוכד בבית?

בדרך כלל נדרש מהלוכד להגיע פעמיים, בפעם הראשונה על מנת למקם את המלכודות ובפעם השניה בשביל לקחת אותן כאשר העכבר נלכד ולשחרר אותו במקום מתאים.


אם מצאתי עכבר מת, האם אני קורא ללוכד?

לא, במקרה הזה תצטרכו להזמין פינוי פגרים, אבל לפעמים אותו בעל מקצוע עושה את שניהם אז מומלץ לבדוק.


האם צריך הסמכה בשביל להיות לוכד עכברים?

אין צורך בהכשרה רשמית על כמו קורס או תעודה על מנת להיות לוכד עכברים, לכן חשוב לוודא שאתם לוקחים לוכד עכברים שיש לו ניסיון ועבודות קודמות מוצלחות.