הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד עכברים

ראיתם עכבר שמשוטט לו באחד מהחדרים? נתקלתם בצואת עכברים בביתכם? מהרו והזמינו לוכד עכברים מקצועי ומיומן לביצוע לכידה של העכברים במגוון שיטות. דרך "מדבירים פלוס", תוכל לבצע השוואת מחירים בין כמה לוכדים שונים הנמצאים באזורכם וזמינים לביצוע העבודה.

לכידת עכברים בכל אזור בבית

הגיע הלילה ולפתע שמעתם רעשים מהמטבח? העכברים פעילים בעיקר בשעות הלילה וכאשר שקט במיוחד הם יוצאים למסע החיפוש אחר מזון. הם יאכלו שאריות, זבל, חרקים ועוד ואפשר להגיד שהעכברים הם "אוכלי כל" ואין להם בעיה למצוא מזון שיתאים בעבורם.

 

אז מה עושים כאשר מוצאים עכבר באמצע הלילה? מזמינים לוכד שיבצע לכידת עכברים מקצועית. קיימת מספר שיטות ללכידה של עכבר ולמעשה יש סוגים שונים של מלכודות. בדרך כלל הלוכד יבחר את השיטה המתאימה בעת ההגעה אל ביתכם ולאחר שהבין בדיוק היכן מסתתר העכבר ומה הכי נכון לסיטואציה הספציפית.

 

עכבר

מחיר לוכד עכברים: כמה צפויה לעלות העבודה?

המחיר ללכידה של עכבר בדירה, נע בדרך כלל בין 400 ל-600 ש"ח כאשר העלות כוללת את רכישת המלכודת על ידי לוכד עכברים וכמובן את פעולת הלכידה עצמה. המחיר משתנה בין לוכד ללוכד ולכן כדאי לוודא זאת מראש לפני הזמנת העבודה.

מחיר ממוצע ללכידת עכבר בבית

מחיר ממוצע ללכידת עכבר בבית: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪


 

  • לכידה של עכברים בבית פרטי עם גינה: עשויה להיות יקרה יותר וטווח המחירים צפוי לנוע בין 800 ל-1,000 ש"ח
  • לעוד מחירים בכל תחומי ההדברה - בקרו במחירון המלא של "מדבירים פלוס".

סוגי המלכודות הקיימות ללכידת עכברים

מה ההבדלים בין המלכודות השונות המשמשות ללכידה של עכברים או לכידת חולדות? צפו בסרטון שהכנו וקבלו את כל המידע:

מתי לוכדים עכברים ומתי מבצעים הדברה?

כאשר תזמינו לוכד עכברים לביתכם, לאחר אבחון המצב ובדיקת הבית, הוא יחליט כיצד לפעול. הדברת עכברים נעשית באופן שונה מזה שאנו מכירים (למשל הדברת חרקים), כאשר מדובר על מלכודות רעל אשר פזורות באזורים שונים.

האמנם, את המלכודות הרעל המשמשות כ"הדברה" ימקמו בגינה או בעליית הגג, אך את המלכודות בתוך הבית. הסיבה לכך פשוטה, רעל לא יהיה בקרבת מחיית אדם לאורך כלכך הרבה זמן, הוא מסוכן לנו. הוא מסוכן לתינוקות זוחלים ולבעלי החיים. את המלכודות ניתן למקם במקומות בהם אין גישה לתינוק או לבעל החיים, כמו מתחת לארונות המטבח (אפילו בתוכם) מקומות גבוהים שאין אליהם גישה. כאשר מדובר על חולדות, המדביר או הלוכד יכול לבצע הדברת חולדות בביוב בכך שימקם את מלכודות הרעל שם.

 

לכידת עכברים עם מלכודת

אלו איזורי השירות הנפוצים שבהם אנו מספקים שירות:

האם עכברים מזיקים לאדם?

הסכנה הממשית אצל העכברים היא העברת מחלות, מעבר לכך ישנם את "עכברי השדה" אשר חיים בעיקר בחוץ וגורמים לנזקים אצל החקלאים, הם יכולים גם להופיע אצלכם בגינה אם אתם חובבי גינון ואוהבים לגדל לבדכם ירקות ופירות.
מדד מזיק לעכברים

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שאלות נפוצות על לכידת עכבר:

להלן מספר שאלות נפוצות בנושא של לכידת עכבר, מתחת לכל שאלה מצורפת התשובה של מומחי מדבירים פלוס.

מדוע עכברים נכנסים לתוך הבית?

העכברים נכנסים לבית במטרה לחפש שאריות של מזון שנשאר גלוי, לכן כדאי להקפיד על סגירה הרמטית של האוכל בארונות והמגירות.


היכן נהוג למקם את מלכודות העכברים?

בסמוך לאזורים בהם זיהיתם את העכבר או את הגללים שלו. לרוב מדובר בנקודות חשוכות כמו ארונות מטבח או כל ריהוט אחר אך גם בקרבת מוצרי חשמל (מקרר, תנור וכדומה)


האם לכידה של עכבר מצריכה ביקור בודד של הלוכד בבית?

בדרך כלל נדרש מהלוכד להגיע פעמיים, בפעם הראשונה על מנת למקם את המלכודות ובפעם השניה בשביל לקחת אותן כאשר העכבר נלכד ולשחרר אותו במקום מתאים.


כיצד מאתרים לוכד עכברים מומלץ?

בשביל למצוא לוכד עכברים מומלץ, כדאי לחפש המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים ברחבי הרשת. חשוב לציין כי כל המדבירים אשר תוכלו למצוא דרכנו, עברו בדיקות ונמצאו מתאימים ומומלצים.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה