הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת חולדות

הדברת חולדות מקצועית במחירים זולים בכל מקום: בבית, בחצר, בביוב וגם בגגות רעפים. הזמינו עוד היום מדביר חולדות דרך פורטל מדבירים פלוס ותוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה ופשוטה.

כמה תעלה הדברת חולדות?

מחיר הדברת חולדות נע ברוב המקרים בין 200 ש"ח ל-500 ש"ח, בעוד המחיר המדויק נקבע על סמך השיטה המדויקת שבה משתמש המדביר, כמו גם גודלו של האזור. פרט להריגת החולדה, ישנם שירותים נוספים כמו פינוי הפגרים (לאחר מספר ימים) או שירות של ריסוס הבית במטרה למנוע הגעה חוזרת של החולדות אל האיזור.

מחיר ממוצע להדברת חולדות בבית

מחיר ממוצע להדברת חולדות בבית: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שיטות להדברה של חולדות:

הנה מספר טכניקות שבהן משתמש מדביר חולדות מקצועי בשביל להיפטר מהחולדות שמטיילות ברחבי הבית או החצר שלכם:

  • תיבות האכלה: בשיטה זו אנו ממקמים רעל בתיבה סגורה מיוחדת שאליה נכנסת החולדה ולמעשה היתרון בשיטה זו הוא שהרעל נמצא בתוך מתקן סגור שאינו נגיש לילדים, בעלי חיים המצויים בבית (למשל כלבים או כל חיה ביתית אחרת) החולדה אינה מתה בתוך תיך ההאכלה אלא רק לאחר זמן מה כאשר היא חוזרת אל מקום המסתור שלה.
     
  • שימוש במלכודת קפיץ: ממקמים פיתיון על מלכודת קפיץ מיוחדת וברגע שבו החולדה מגיעה לטעום את הפיתיון היא דורכת על הקפיץ ונתפסת במלכודת. אופציה זו טיפה בעייתית מאחר ובמקרים מסוימים החולדה מצליחה להיחלץ מהקפיץ, מה גם שמדובר בטכניקה שגורמת לה לפגיעה ויכולה כמובן להרוג אותה.
     
  • מלכודת חשמלית: החולדה נכנסת לתוכה ובעת הכניסה נסגר מעגל חשמלי והיא מתחשמלת. ניתן להשתמש באותה המלכודת מספר פעמים ולכן היא אפקטיבית בעיקר במצבים שבם יש מספר חולדות באזור מסוים.
     
  • הדברה אלקטרונית: מכשירים אלקטרוניים מיוחדים אשר מפיקים קול בתדר שהאוזן האנושית אינה שומעת. החולדות שומעות את הקולות הצורמים הללו ועוזבות את המקום.

במידה וברצונכם ללכוד את החולדה ולשחרר אותה בשטח פתוח, תוכלו להזמין שירות של לכידת חולדות ובמהלכו משתמשים בשיטות שונות והומניות שלא גורמות לחולדה סבל.

 

מדוע חשוב להזמין מדביר חולדות מקצועי?

חולדות הן מכרסם חכם למדי. זאת אחת הסיבות המרכזיות שהן מצליחות להיכנס אל תוך הבית במגוון דרכים וגם יודעות לשרוד במקומות שונים בצורה טובה ולזמן ארוך. לכן, עלינו להזמין מדביר חולדות מקצועי עם ניסיון באיתור, הדברה ולכידה של חולדות במקומות השונים ולא לנסות ללכוד את החולדה בעצמכם. לכידה עצמית עשויה להיות מסוכנת למדי מאחר וכאשר החולדה מרגישה שהיא בסכנה, היא עשויה לנשוך את מי שמתקרב אליה. כמו כן לעיתים ניתן להתבלבל בין חולדה לחולד ("החפרפרת הישראלית") ולכן חשוב שהמדביר יזהה את המכרסם ויפעל בהתאם. הדברת חפרפרת עשויה להיות שונה מהדברת חולדה ומכאן חשיבות הזיהוי.

 

הדברת חולדות

מקומות מרכזיים בהם נבצע את ההדברה:

הדברת חולדות בבית: במטבח, בחדרים השונים, חדרי ממ"ד וגם במקלטים או מרפסות - החולדה יכולה להופיע בכל מקום כאשר לרוב היא תחפש להסתתר במקומות מסתור חשוכים ולחים כמו ארונות, צנרת ועוד.
 

הדברת חולדות בחצר: החולדות עשויות להימצא גם מחוץ לבית באזור הגינה והחצר, בקרבת פתחי הביוב אך גם באזורים נסתרים כמו ערימות של עלים, לכלוך או גזם, אותה שיטה המתאימה לצורך הדברת עכברים בחצר מתאימה גם לחולדות (פיזור מלכודות רעל).
 

הדברת חולדות בגג רעפים: כפי שהזכרנו קודם לכן, החולדה היא חיה חכמה למדי ולא פעם היא מוצאת דרכים להגיע אל הגג במטרה להסתתר שם ולקנן. אם שמעתם רעשי כרסום מהגג, נמליץ להזמין חברת הדברה בהקדם.
 

הדברת חולדות בביוב: מקום נוסף שבו החולדות מרבות להסתתר הוא הצנרת של הביוב וגם בקרבה או בתוך בור הביוב עצמו. ברוב המקרים הטכניקה שיבחר המדביר במצב שהוא צריך לעשות הדברה בביוב היא שימוש בתיבות האכלה.
 

>>> השאירו פרטים בטופס המצורף ותוכלו להזמין שירות הדברה בפריסה ארצית נגד חולדות בבית, בחצר או בכל מקום אחר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שאלות נפוצות על הדברה נגד חולדות

כיצד החולדות מגיעות אל תוך הבית?

הן עשויות להגיע דרך מערכת הביוב אך גם דרך פתחים שונים כמו דלתות ואפילו חלונות.


כמה זמן לוקח תהליך של הדברה נגד חולדות?

בדרך כלל בין חצי שעה לשעה, תלוי במקצועיותו של המדביר, בטכניקה שבה הוא משתמש ובגודל השטח.


האם מדביר נגד חולדות מספק אחריות על העבודה?

לא בהכרח. במידה ומדובר בעבודה חד פעמית לא תסופק אחריות אך בסדרת ביקורים ייתכן ותסופק אחריות למספר חודשים.


איך מבדילים בין עכבר לחולדה?

החולדה גדולה יותר מהעכבר (הראש, הזנב והגוף עצמו) צבעה הוא אפור ושחור בעוד צבעו של העכבר הוא חום, לבן ולעיתים אפור. בכל מקרה, באתר שלנו תוכלו להזמין שירות של הדברת חולדות ועכברים גם יחד ממדבירים מומלצים באזורכם.