הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת מכרסמים

מכרסמים יכולים להגיח באופן פתאומי גם לאזורים שונים ברחבי הבית אך גם לאזור הגינה והחצר. נתקלתם במכרסם? הזמינו עוד היום הדברת מכרסמים מכל סוג, כולל עכברים, חולדות וגם חפרפרת.

הדברת מכרסמים - טיפול מהיר ומקצועי.

מכרסמים עשויים לגרום לנזקים רבים מאחר והם מכרסמים תשתיות, חוטי חשמל, משקופים ואפילו רהיטים. בנוסף, הם מעבירים מחלות שונות וחיידקים ובמקרים רבים גם עשויים להביא עמם פרעושים שמסתתרים על פרוות המכרסם. נתקלתם במכרסם? אל תנסו לטפל בו בכוחות עצמכם, ייתכן שהוא מסוכן. הזמינו שירותי הדברת מכרסמים דרך הפורטל שלנו ואנו נדאג לקשר ביניכם לבין לוכד מכרסמים שיגיע לטפל בבעיה במהירות המירבית.

 

הדברת מכרסמים

שירותי הדברה נגד מכרסמים מכל סוג

הכירו את המכרסמים הנפוצים שבעבורכם תוכלו להזמין דרכנו שירותי הדברה או לכידה:

 • חולדה: אי אפשר להתחיל לדבר על הדברה נגד מכרסמים מבלי להזכיר את החולדה. מדובר במכרסם גדול למדי שמסתובב לא פעם בפחי אשפה וביבים ועל כן הוא עשוי להעביר זיהומים רבים. בכל מפגש עם חולדה, נמליץ על הזמנת לוכד חולדות מקצועי או על הזמנה של הדברה נגד חולדות.
   
 • עכבר: בחיפושים שלהם אחר מזון, יכולים העכברים להגיע אל תוך שטח הבית ולטייל בארונות המטבח או בקרבת פחי הזבל. זיהיתם עכבר? באפשרותכם לבחור בין הדברת עכברים לבין שירות של לכידת עכבר באמצעות מלכודות. אנו ממליצים כמובן ללכוד את העכבר ולא להזמין שירותי ריסוס מאחר ומדובר במכרסם הרבה פחות מסוכן מאשר החולדה. 
   
 • חפרפרת: בטח תופתעו לשמוע אך בישראל לא ניתן למצוא חפרפרות ולמעשה מדובר בחולד. הוא מופיע בשדות חקלאיים וגם בגינות וחצרות בתים ועשוי לגרום לנזק בעקבות המחילות שהוא יוצר אך גם בשל העובדה שהוא ניזון מצמחים ושורשים. לחצו להזמנת הדברת חפרפרות.

>>> הערה: חשוב להבחין בין שירותי הדברה נגד מכרסמים לשירותי לכידה של המכרסם ע"י לוכד מאחר ולכלשיטה יש תמחור שונה ולעיתים מדובר בבעל מקצוע אחר.

מחירון הדברת מכרסמים

כמה עולה להדביר מכרסם? השאלה היא איזה סוג של מכרסם, היכן הוא נמצא, כמה מכרסמים זיהיתם במקום וכמובן מה השיטה הנבחרת. הנה מספר דוגמאות למחירים ועלויות של השירותים השונים:

לכידה והדברת מכרסמים - מחירים ועלויות
 • עלות לכידה של חולדה

  לכידה אשר מתבצעת באמצעות מלכודת רשת.


  200 - 400 ש"ח
 • כמה עולה להדביר נגד עכברים בבניין משותף?

  פיזור רעל בנקודות אסטרטגיות כמו חדרי מדרגות, מחסן וכו'.


  400 - 800 ש"ח
 • הדברה נגד עכברים בבית פרטי

  ריסוס והדברה באיזור הבית וגם בחצר.


  700 - 950 ש"ח
 • מחיר של הדברה נגד חפרפרת

  המחיר מתייחס להדברה בחצר של בית.


  350 - 450 ש"ח
 • עלות הדברת חולדות בתוך הבית

  שימוש בתיבת האכלה מיוחדת בה ממקמים רעל.


  200 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

לוכד מכרסמים או מדביר - מה עדיף?

נתחיל מכך שניתן למצוא את שני השירותים דרכנו ולעיתים מדובר באותו לוכד מכרסמים אשר יספק פתרונות של הדברה וריסוס לצד לכידה באמצעות מלכודות שונות. ההחלטה בדרך כלל נקבעת על פי המקרה והסיטואציה הספציפית מאחר וישנם מקרים שחייבים לבצע ריסוס מאחר וכמות המכרסמים גדולה למדי ולא ניתן ללכוד אותה אחד אחד באמצעות מלכודת מאחר ויהיה מדובר בתהליך ארוך ויקר.

 

יחד עם זאת, במידה ואכן מתאפשר ללכוד את המכרסם, זאת האופציה המועדפת מאחר והיא נחשבת לפתרון הומני אשר מאפשר להשתמש במלכודות שאינן פוגעות במכרסם או גורמות לו לסבל ומאפשרות לשחרר אותו לאחר מכן בטבע, הרחק מהבית שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה המשמעות של הדברת מכרסמים טבעית?

באופן כללי הדברה טבעית היא כינוי לסוגי ההדברה שבהם לא מתבצע שימוש בריסוס כימי עם רעלים. יחד עם זאת, חלק מהאנשים אשר משתמשים במושג זה, מתכוונים בכלל להדברה אקולוגית, כלומר הבאת חרק או בעל חיים אשר ניזון מהמכרסם ודואג להשמדתו. ברוב המקרים הטכניקות של הדברה או לכידת המכרסם יהיו עדיפות, מהירות ופשוטות יותר ולכן השימוש הדברה טבעית או אקולוגית נמצא פחות בשימוש.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה