הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת עכברים

נתקלתם בעכבר שמשוטט לו ברחבי הבית? הזמינו עוד היום שירותי הדברת עכברים על יד מדביר מוסמך ומקצועי. בפורטל מדבירים פלוס ניתן לבצע השוואת מחירים מהירה ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות.

הדברת עכברים מקצועית במגוון שיטות

המפגש עם עכבר עשוי להיות מבהיל למדי וזה כלל לא משנה אם הא מתרחש באזור פתוח כמו הגינה או החצר או בתוך שטח הבית. יש מספר טכניקות שונות המשמשות כיום להדברת עכברים החל מהצבה של מלכודות דבק או רשת ועד לפיזור של תיבות האכלה מיוחדות המכילות רעל שגורם למותם של העכברים לאחר מספר ימים.

 

הדברת עכברים

איך מונעים הגעה של עכברים אל הבית והחצר?

בשביל להקטין את הסיכוי להיתקל במכרסמים השונים כמו עכברים וחולדות, נמליץ לדאוג לתחזוקה של הגינה החל מכיסוח הדשא ועד לניכוש עשבים והימנעות מערימות גזם גדולות וסבוכות. כמו כן כדאי לגזום ענפים שנמצאים בקרבת הבית מאחר והעכברים יכולים לטפס על הענפים הללו ולהיכנס אל תוך שטח הבית. ניתן גם למנוע את כניסת העכברים אל תוך שטח הבית על ידי התקנת רשתות בחלונות ובדרך הכניסה אל החצר או המרפסת וכמובן מומלץ להימנע ממזון שאינו מאוחסן הרמטית ועשוי למשוך אליו עכברים, ניתן לקרוא כאן מה מושך עכברים לבית.

הדברת עכברים - מחירים ועלויות

להלן מחירון קצר אשר מציג את העלויות השונות והמחיר של הדברת עכברים על סמך המקום בו ההדברה מתבצעת. יש לקחת בחשבון כי העלות עשויה להשתנות מעת לעת ומבעל מקצוע אחד למשנהו ולכן נמליץ לבחון זאת כבר בשיחת הטלפון הראשונה מול בעל המקצוע שאיתנו תדברו בתהליך.

מחירים ועלויות של הדברה נגד עכברים

לפניכם מספר מחירים של הדברה נגד עכברים. תוכלו לראות מחירים נוספים במחירון הדברת עכברים.

מחירון הדברת עכברים

כמה עולה הדברה נגד עכברים בדירת 3 חדרים?

מחיר מדויק נקבע על סמך השיטה שבה משתמש המדביר.


250 - 400 ש"ח
עלות הדברת עכברים בבניין

פיזור מלכודות רעל בחדרי המדרגות ונקודות נוספות.


400 - 800 ש"ח
מה העלות של הדברת עכברים במטבח?

כולל בדיקה מקיפה של הארונות, המגירות ושטחי האחסון השונים.


200 - 450 ש"ח
כמה תעלה הדברת עכברים בגינה?

הדברת חולדות וגם עכברים על ידי פיזור תיבות האכלה.


200 - 350 ש"ח
עלות הדברה של בית פרטי

מספר ביקורים בהם מתבצעת הדברה בבית ובחצר.


700 - 950 ש"ח
מחיר הדברה נגד עכברים בביוב

טיפול מקיף (חד פעמי) בבור הביוב.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כיצד נקבעת טכניקת ההדברה בה משתמשים?

מאחר וישנן שיטות שונות של הדברת עכברים, בעל המקצוע נדרש לבחור את הטכניקה שלפי דעתו תהיה האפקטיבית ביותר ותאפשר להיפטר מהעכבר כמה שיותר מהר. ישנן שיטות אשר משלבות פיזור של רעלים בנקודות אסטרטגיות, בדרך כלל בתוך תיבות האכלה מיוחדות אך לאלו מכם שאינם מעוניינים להשתמש ברעלים, ניתן כמובן לבחור ולהציב מלכודות מסוגים שונים, החל ממלכודות דבק ועד למלכודות רשת שמשמשות בעיקר בשביל ללכוד את העכבר ומאפשרות לשחרר אותו בשטח לאחר מכן מבלי לפגוע בו. הבחירה בשיטה מושפעת בין היתר מגודלו של האזור, כמות המכרסמים שנמצאת בו וגם כמובן מסגרת התקציב של הלקוח, מה שעשוי להשפיע על סוג המלכודות בהם ישתמש לוכד העכברים.
 

הדברת עכברים וחולדות בבית וגם בעסק

פרט להדברה של עכברים בבתים, בדירות ובבניינים, אנו מסייעים לכם למצוא שירות מקצועי גם בעבור הדברה של בתי עסק שונים כמו מסעדות ובתי קפה, מוסדות שונים וכמובן בנייני משרדים. עכברים עשויים להגיע לכל מקום וזאת בעקבות תשתית לקויה ומזוהמת אך גם בשל פיזור של שאריות מזון שמושכות אותם בשל חוש הריח המפותח שלהם. השאירו פרטים בטופס המצורף ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות לכל עבודה בין אם זה לוכד חולדות, עכברים או מכרסמים אחרים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך מאתרים מדביר עכברים מקצועי ומומלץ?

כל מי שמתכנן להזמין מדביר עכברים מקצועי, מעוניין לקבל כמובן שירות אדיב מגורם מוסמך ומנוסה. אך כיצד מאתרים גורם כזה? ראשית כדאי לשוחח עם בעל המקצוע ולהתרשם ממנו טלפונית ולבחון האם הוא שירותי, סבלני ואדיב. לאחר מכן, נמליץ לבדוק את נושא הזמינות ולשאול מתי הוא פנוי להגיע על מנת לטפל במכרסמים שמטרידים את שלוותנו. לאחר מכן נבצע חיפוש קצר ברחבי האינטרנט במטרה להבין האם יש המלצות טובות על בעל המקצוע מלקוחותיו הקודמים.