הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד חולדות

כמה עולה ללכוד חולדה? איך מתבצעת פעולה הלכידה ומה עוד חשוב לדעת לפני הזמנת לוכד חולדות מקצועי? אם זיהיתם חולדה, תוכלו לקבל את כל המידע בעמוד זה וכמובן להזמין שירות מקצועי של לוכד חולדות באזור מגוריכם.

למה ללכוד חולדה והאם היא בכלל מסוכנת?

התשובה המהירה היא כן, חולדה עשויה להיות מסוכנת מאחר והיא יכולה לנשוך (כאמצעי הגנה) ולגרום לדימום ופצעים ובמקרים רבים גם להעביר מחלות וזיהומים שונים. בנוסף, לחולדה יש פרווה שעליה יש פרעושים שגם הם יכולים להעביר מחלות שונות לאדם על ידי עקיצה ולכן בכל מצב בו זיהיתם בשטח הבית ואפילו בחצר חולדה, נמליץ על הזמנת מדביר מקצועי.

האם חולדה מסוכנת

כיצד מזהים חולדות בבית?

הדרך הראשונה היא כמובן מפגש עם החולדה עצמה, כאשר בדרך כלל היא תימצא באזורי המטבח (למשל בארונות) וגם בחדר המקלחת, השירותים ובקרבת פתחי ביוב. הדרך השניה היא על ידי זיהוי של גללי החולדה, עיגולים שחורים קטנים שהיא משאירה בנקודות מסוימות בבית. כמו כן, במידה וזיהיתם סימנים של כרסום: חוטי חשמל, צנרת ואפילו משקופים - הזמינו לוכד מקצועי שיסייע באיתור החולדה ולכידתה.

לוכד חולדות

איך לוכדים חולדה?

יש מספר דרכים שונות ללכידה של חולדה ולרוב הלוכד יתאים את השיטה ספציפית לפי הסיטואציה עצמה מאחר וכל מקרה שונה מעט בשל המקום בו נמצאת החולדה או גודלו של השטח. הנה הטכניקות הנפוצות ביותר ללכידה של חולדה מבלי להשתמש בטכניקות של הדברה או רעל:

  • שימוש במוט "לוכדן": מדובר במוט ארוך אשר בקצה אחד שלו יש צבתות קטנות ובצידו האחר יש ידית שאותה ניתן למשוך על מנת לסגור את הצבתות. בטכניקה זו, נמנע לוכד החולדות מקירבה אל החולדה ולמעשה כך ניתן להתגונן מהנשיכות שלה בעת ניסיונות הלכידה.
     
  • מלכודת רשת: במלכודת זו, הפיתיון ממוקם בתוך כלוב מיוחד ובעת כניסתה של החולדה אל הכלוב, דלת הכלוב נסגרת והיא לכודה שם ללא היכולת לצאת. לאחר מכן ניתן לשחרר אותה בשטח פתוח הרחק מהבית וכך גם לשמור עליה בחיים מבלי לגרום לה לסבל או פגיעה.

* טכניקות של הדברת חולדות: ישנן כמובן טכניקות נוספות כמו תיבות האכלה המכילות רעל, מלכודות עם קפיץ שתופס את החולדה או מלכודות חשמליות שמחשמלות אותה. ההבדל הוא שלוכד חולדות לרוב יוזמן במצבים שבהם אנו רוצים למנוע פגיעה בחולדה, בעוד טכניקות המתאימים לצורך הדברת עכברים וכמו כן, חולדות ישלבו בדרך כלל שימוש ברעלים או במלכודות שהורגות את החולדה או העכבר.
 

כמה עולה להזמין לוכד חולדות מקצועי?

מחיר הזמנת שירות של לוכד חולדות נע בדרך כלל בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח, תלוי בסוג הטכניקה שבהם משתמשים ובשיקולים מקצועיים נוספים של בעל המקצוע כמו למשל גודלו של האזור והשאלה המרכזית - האם יודעים היכן נמצאת החולדה או שאולי נדרש לחפש אותה. נדגיש כי הזמנת השירות בשעות הלילה, עשויה לייקר את המחיר בכמה מאות שקלים.

מחיר ממוצע ללכידת חולדה

מחיר ממוצע ללכידת חולדה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שירותי לכידת חולדות ממקומות שונים:

לכידת חולדה בבית: ניתן למצוא את החולדות לא פעם במרפסות שירות, בחדרי אמבטיה או חדרי שירותים אך גם באזורים נוספים כמו המטבח, הסלון והחדרים השונים.

לכידת חולדות בחצר: בגינות שהתחזוקה בהן לקויה יש סיכוי גבוהה להימצאות של חולדות הן בערימות של עלים וגזם והן בסמוך לדשא גבוה או שיחים סבוכים. אם זיהיתם חולדה בחצר, כדאי להזמין לוכד חולדות מקצועי וזאת על מנת לשמור גם על הבית ולמנוע את הכניסה של החולדה לתוכו.לעיתים נעשה בלבול בין חולדה לחולד (חפרפרת) שגם הוא מכרסם הפוגע בגינות או שדות חקלאים, ולכן כדאי להזמין לוכד חולדות שיזהה את סוג המכרסם ויבצע הדברת חפרפרת במקרה הצורך. 

לכידת חולדה במטבח: החולדה מחפשת אחר מזון ולכן היא מגיעה לא פעם אל ארונות המטבח בחיפוש אחר שאריות או מזון שאינו מאוחסן כמו שצריך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הזמינו לוכד חולדות ועכברים דרך מדבירים פלוס

במקום להסתפק בהצעת מחיר אחת, תוכלו לקבל מאיתנו עד שלוש הצעות מחיר שונות של לוכדי חולדות ועכברים הפועלים באזור המגורים שלכם. כך תוכלו לבצע סקר שוק קצר ולבחון כל הצעה והצעה, מה שיכול לא פעם להוזיל את המחיר של השירות בעשרות אחוזים.