הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד עכברים באשקלון

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע מקיף על הזמנת לוכד עכברים באשקלון, כולל טיפול של הדברה ולכידת חולדות מהבית או בית העסק שלכם. ניתן לבצע השוואת מחירים דרך האתר ולקבל מספר הצעות מחיר שונות.

כמה עולה לוכד עכברים באשקלון?

בעבור ביקור סטנדרטי של לוכד עכברים באשקלון ובסביבתה הקרובה, תשלמו בדרך כלל סכום אשר נע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. מחיר זה אינו מתייחס לבית פרטי עם גינה אלא לדירה בבניין משותף או לבית ללא חצר. במידה ונדרש להציב מלכודות גם בשטח הגינה, המחיר מתייקר מעט ועשוי להגיע גם ל-700 ש"ח ואף יותר.


מחיר ממוצע ללכידת עכברים באשקלון

מחיר ממוצע ללכידת עכברים באשקלון: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

סוגי מלכודות ללכידת עכבר

יש סוגים שונים של מלכודות אשר משמשות את הלוכד במסגרת עבודתו:

  • מלכודת דבק: מדובר במלכודת אשר פחות נפוצה וזאת מאחר והיא אכזרית למדי וגורמת לעכבר סבל רב. בצד אחד של המלכודת יש דבק חזק שעליו מניחים פיתיון (אוכל) וברגע שהעכבר נתפס במלכודת הוא אינו מסוגל לברוח ממנו.
     
  • מלכודות כלוב: מלכודת זו (ראו תמונה כאן בעמוד) מאפשרת לבצע לכידת עכבר בצורה מהירה וגם עוזרת למנוע ממנו סבל. ברוב המקרים לאחר הלכידה, נהוג לשחרר את העכבר (בחיים כמובן) בטבע הפתוח הרחק מאזורי מגורים.
     
  • שימוש בתיבות להאכלה: תיבה מיוחדת שבתוכה מניחים רעל. היתרון במלכודת זו היא שכך אנו מונעים מבעלי חיים כמו כלב או חתול להגיע אל הרעל וזאת מאחר והחור מתאים לגודל קטן מאוד, של עכבר.

לוכד עכברים באשקלון

חולדות או לא להיות: הדברת חולדות באשקלון

המוניטין המפוקפק של החולדה הולך לפניה ויש לא מעט סיבות לכך. החולדה יכולה להעביר מחלות וגם לגרום לנזקים שונים בבית וכדאי ללכוד אותה באופן מהיר מהרגע בו זיהיתם אותה פוסעת בבית שלכם. הדברת חולדות עולה לעיתים מעט יותר מהדברה או לכידת עכברים מאחר והחולדה גדולה יותר והיא גם קשה לתפיסה מאחר והיא יכולה לטפס גבוה ונחשבת לחכמה למדי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

השוו מחירים ומצאו לוכד עכברים באשקלון

היתרון הגדול של הפורטל שלנו הוא שבעזרתו ניתן לבחון מספר הצעות מחיר של לוכדי חולדות, עכברים ומכרסמים המספקים שירות בעיר. לא כל חברת הדברה באשקלון תספק לכם גם שירות של לכידת עכברים ולכן אנו כבר מבצעים סינון מקדים ודואגים שתקבלו פניות אך ורק ממי שבאמת רלוונטי בעבורכם ובעבור העבודה שאתם מחפשים.

 

הדברת עכברים באשקלון

מה עושים כאשר יש עכברים באזור הביוב?

עכברים יכולים להגיע מפתחי הביוב ולכן כדאי לדאוג שפתחים אלו יהיו אטומים. במידה ונדרש טיפול מקיף ומעמיק יותר, תוכלו לעשות זאת על ידי הזמנת לוכד עכברים באשקלון לצורך פיזור רעל בתוך הביוב עצמו. במצב זה, נהוג לחזור מספר שבועות לאחר מכן בשביל לראות האם הרעל אכן עזר והיה אפקטיבי.