הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד עכברים בגבעתיים

הזמינו לוכד עכברים בגבעתיים ותיפטרו מהגללים הקטנים ברחבי הבית או מכרסום הכבלים. עם מדבירים פלוס תוכלו למצוא לוכד עכברים וחולדות בעיר בזול באמצעות השוואת מחירים.

מצאו לוכד עכברים בגבעתיים בזול

המחיר של לוכד עכברים בגבעתיים הוא לא קבוע והוא ישתנה בין לוכד עכברים אחד לאחר. בגלל זה אנחנו מציעים לכם לערוך השוואת מחירים בין לוכדי עכברים שונים, ככה תוכלו למצוא לוכד עכברים בזול יותר. כשמתקשרים אלינו אנחנו דואגים לקשר ביניכם לבין עד 3 לוכדי עכברים בגבעתיים, כדי שתוכלו לבחור את לוכד העכברים הטוב ביותר.

 

עכבר בגבעתיים

מה המחיר של לוכד עכברים בגבעתיים

לכידת עכבר בגבעתיים לרוב תעלה בין 400 - 600 ש"ח ללכידה בבית פרטי. שימו לב שבמידה ויש לכם בית עם גינה ולוכד העכברים יצטרך לחפש את העכבר המחיר יכול לעלות ולהיות בין 800 - 1,000 ש"ח.

 

מחיר ממוצע של לוכד עכברים בגבעתיים

מחיר ממוצע של לוכד עכברים בגבעתיים: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מצאתם חולדה בבית/בחצר?

במידה וראיתם שהמכרסם שאצלכם בבית הוא לא עכבר אלא חולדה, חשוב לא להתמהמה ולהזמין לוכד חולדות. חולדות הן יותר מסוכנות מעכברים מפני שבתור אמצעי הגנה הן נוטות לנשוך את בני הבית ולפצוע אותם. התקשרו אלינו כדי להזמין לוכד חולדות בגבעתיים שיעשה את העבודה בצורה מקצועית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

ללכוד או להדביר את העכבר?

הרבה פעמים אנחנו נשאלים האם כדאי ללכוד את העכבר או שיש צורך לעשות הדברת עכברים. נוכל להגיד שתצטרכו להזמין הדברת עכברים בגבעתיים רק במקרה שיש הרבה עכברים. לרוב במקרה של עכבר בודד (שזה המקרה הנפוץ) יותר פשוט ובריא פשוט ללכוד אותו. ככה גם תצילו את העכבר שלוכד העכברים ישחרר אותו הרחק מהבית שלכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה