הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד עכברים בפתח תקווה

שירותי לכידת עכברים בתוך שטח הבית או בחצר והגינה - השוו בין לוכדי עכברים בפתח תקווה והסביבה וחסכו במחיר השירות.

הזמינו כעת לוכד עכברים בפתח תקווה

עכברים יכולים להיות חמקמקים למדי והם בדרך כלל אוהבים להסתתר באזורים נסתרים של הבית כמו למשל ארונות מטבח, עליות גג, בצנרת של המזגן ועוד. למרות שניתן ללכוד עכבר גם באופן עצמאי, כדאי להיעזר בגורם מנוסה שכבר ביצע עבודות מסוג זה בעבר.

 

להזמנת לוכד עכברים בפתח תקווה, צרו איתנו קשר טלפוני או מלאו פרטים באחד מהטפסים המופיעים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם ונעביר את הפנייה בצורה מסודרת אל לוכדי עכברים הפועלים בעיר פ"ת לצורך קבלת הצעת מחיר.

 

לוכד עכברים בפתח תקווה

מחיר לכידת עכבר בפתח תקווה

כמה יעלה ללכוד עכבר? איך המחיר מתומחר ומה משפיע עליו? ראשית כל, המחיר נע בדרך כלל בטווח שבין 300 ש"ח ל-500 ש"ח, כאשר מדובר על לכידה בתוך דירה או בית. אם נדרש להציב מלכודות גם באזור החצר (למשל בבתים פרטיים) המחיר מתייקר בכ-300 ש"ח בממוצע. מלבד גודל השטח, משתנה נוסף אשר משפיע על המחיר הוא מועד הזמנת המדביר ועל כן כדאי להזמינו בין השעה 8:00 בבוקר ל-18:00 בערב.

 

מחיר ממוצע להזמנת לוכד עכברים

מחיר ממוצע להזמנת לוכד עכברים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך מבדילים בין עכבר לחולדה?

זיהיתם עכבר? אולי מדובר בכלל בחולדה! לעכבר יש אוזניים מעוגלות יותר, בעוד לחולדה יש אוזניים חדות בצורת שפיץ. בנוסף, החולדה גדולה יותר מהעכבר בכ-5 ס"מ נוספים (העכבר הוא באורך של 5 ס"מ בממוצע) והגללים של החולדה גדולים הרבה יותר. לכן אם זיהיתם גללים ברחבי הבית, תוכלו לצלם אותם ולשלוח ללוכד בשביל שיזהה כבר בטלפון את המכרסם שהגיע לביקור אצלכם.

 

זאת ההזדמנות להזכיר כי תוכלו למצוא אצלנו שירותי הדברת מכרסמים מכל סוג ולא רק עכברים אל אגם עכברושים, חפרפרות, לכידת חולדות ועוד. בנוסף, ניתן לקבל אצלנו מידע על שירותי הדברה בפתח תקווה בעבור מזיקים מכל סוג ולא רק הדברת מכרסמים.

לוכד חולדות בפתח תקווה עם ניסיון רב

החולדה היא מכרסם חכם למדי. למעשה חולדה יכולה להזהיר חולדות אחרות כאשר היא מזהה סכנה. הדברת חולדות או לכידתן, מצריכה ניסיון ולעיתים מדובר בעבודה קשה אף יותר מלכידה של עכברים.

 

הלוכד מביא איתנו מלכודות שונות ומפזר אותן ברחבי הבית ולאחר מספר ימים מגיע פעם נוספת על מנת לקחת את המלכודות, בתקווה למצוא כמובן את החולדה לכודה באחת מהן.

 

בכל אופן, כל לוכד חולדות בפתח תקווה משתמש בסוג אחר של מלכודות, בהתאם למיקום שבו נמצאות החולדות ובהתאם לכמות שלהן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שאלות על הזמנת מדביר עכברים בפתח תקווה

האם עכברים גורמים לנזקים?

כן. פרט לגללים שהוא משאיר ברחבי הבית, העכברים יכולים לגרום לנזקים מאחר והם מכרסמים את הקירות ואת צינורות החשמל והמים.


כמה הצעות מחיר כדאי לבדוק?

לפני שמזמינים מדביר חולדות בפתח תקווה או לוכד עכברים, נמליץ לבחון לפחות שלוש הצעות מחיר שונות.


באיזה אזורים של העיר אתם מספקים שירות?

דרך פורטל מדבירים פלוס, תוכלו למצוא לוכד עכברים בכל אזורי העיר פתח תקווה, כולל אזור קרית אריה, אם המושבות הוותיקה, נווה עוז, אזורי התעשייה ועוד.