הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד עכברים בקריות

נתקלתם בעכבר? קחו נשימה עמוקה וצלצלו אלינו כעת. אנו נעביר את הפנייה שלכם לשלושה לוכדי עכברים בקריות ונדאג שתקבלו הצעות מחיר בעבור שירותי הלכידה. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות.

מה עושים כאשר מגלים עכבר בבית?

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לא להילחץ ולהבין כי כדאי לכם לנסות ולסגור את פתחי הבית, כלומר את הדלתות והחלונות. הסיבה לכך היא שאנו רוצים לבודד את המכרסם ולדאוג לכך שהוא יהיה לכוד בשטח ספציפי של הבית כמו אחד מהחדרים, מרפסת השירות או כל מקום אחר, עד להגעתו של לוכד עכברים מקצועי.

לוכד עכברים בקריות

מחיר להזמנת לוכד עכברים בקריות

במחירון הבא, תוכלו לראות דוגמאות לעלויות של לוכד עכברים בקריות, תוך התייחסות ספציפית לסוג המכרסם (חולדה או עכבר) וגם לפרמטרים נוספים.

מחירון שירותי לכידה והדברת מכרסמים בקריות

כמה עולה הדברת חולדות בקריות?

הדברה באמצעות ריסוס כימי.


200 - 500 ש"ח
עלות לכידת עכבר בבית פרטי

הצבת מלכודות בבית ובאזור הגינה.


500 - 700 ש"ח
לכידת חולדה בקריות עם מלכודת

לכידה של חולדה בדירה קטנה, עם מלכודת רשת.


300 - 500 ש"ח
מחיר הדברת עכברים בבניין משותף

הדברה נגד עכברים בבניין של 6 קומות.


400 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

טיפים באשר להזמנת לוכד חולדות ועכברים בקריות

 • ישנה חשיבות למועד הקריאה וזאת מאחר והמכרסמים יכולים לברוח ולהיעלם אל תוך פתחים בקירות ומקומות מסתור נוספים. אם ראיתם מכרסם, אל תבזבזו זמן וצרו קשר עם לוכד עכברים בקריות בהקדם.
   
 • חולדות יכולות לנשוך ולפצוע ולכן אם זיהיתם שאכן מדובר בחולדה, אל תנסו להתקרב אליה או לנסות ללכוד אותה בכוחות עצמכם.
   
 • את העבודה ניתן לבצע במספר טכניקות, תוך פיזור והצבת מלכודות אך גם באמצעות ריסוס והדברה. נסו לבחור בשיטה הומנית שלא תפגע במכרסם אלא רק תלכוד אותו. לאחר מכן בעל המקצוע שהזמנתם ישחרר אותו במקום פתוח והרחק מהבית שלכם.
   
 • מתגוררים בבית פרטי? יש לכם גינה? דעו כי דשא גבוה יכול להיות מקום מסתור לעכברים ולכן כדאי לכסח אותו לעיתים קרובות ולתחזק את הגינה כמו שצריך.

לוכד חולדות בקריות - גם בבתי עסק

יש לכם מסעדה? בית קפה? אולי משרד? תוכלו לקבל שירות מהיר של לכידת חולדות ועכברים גם בבית העסק שלכם. בעיקר במסעדות ובמקומות בהם יש מחסנים או ארונות לאחסון המזון, נמצא גם לא מעט מכרסמים שמגיעים לביקור ויכולים לגרום לליקויים תברואתיים. הזמינו עוד היום לוכד חולדות בקריות ותוכלו לחסוך במחיר.

 

הדברת עכברים בקריות

לא רק לכידה: הזמינו גם הדברה מקצועית

במקרים בהם מדובר על כמות רבה של מכרסמים, ייתכן ויעדיף המדביר לבצע הדברת עכברים בקריות בצורה מקיפה לכל האזור בשביל לטפל בבעיה בצורה מהירה יותר וגם אפקטיבית. הצבת מלכודות יכולה להיות פתרון מעולה כאשר מדובר על מכרסם יחיד או מספר נמוך אך כאשר מדובר על מספר רב של מכרסמים, נמליץ על הזמנת מדביר חולדות בקריות. במידה ולא מצאתם אחד באזור הקריות, תמיד ניתן להזמין הדברה בחיפה שכן, מדבירים מהעיר חיפה מספקים גם הם שירות לקריות והסביבה.