הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד עכברים ברעננה

אם אתם רואים את הגללים הקטנים ברחבי הבית או מתחילים לראות כבלים מכורסמים נראה שאתם צריכים להזמין לוכד עכברים ברעננה. המשיכו לקרוא וגלו כמה יעלה לכם לוכד עכברים והאם כדאי ללכוד או להדביר. בנוסף רשמנו לכם כמה טיפים למנוע כניסה של העכבר להבא.

כמה עולה לוכד עכברים ברעננה?

התשובה הקצרה היא שלוכד עכברים ברעננה יעלה בין 300 - 500 ש"ח כולל את עלות המלכודת שהוא מביא בעצמו. במידה ומדובר בחצר ולוכד העכברים צריך לחפש גם את העכבר המחיר יכול לעלות ל800 - 1,000 ש"ח. אם מדובר בלכידת חולדה המחיר יעלה אף יותר.

 

מחיר ממוצע של לוכד עכברים ברעננה

מחיר ממוצע של לוכד עכברים ברעננה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

חוסכים עלויות של לוכדי עכברים ברעננה

פורטל מדבירים פלוס עובד עם הרבה לוכדי עכברים ברעננה. אחרי שמשאירים פרטים או מתקשרים אלינו אנחנו מבררים את סוג העבודה ודואגים לקשר ביניכם לבין 3 לוכדי עכברים ברעננה. כך תוכלו לדבר איתם, להשוות מחירים ולחסוך בעלויות.

 

היינו גם ממליצים לכם לנסות למפות את המיקום של העכבר ולוודא שהוא נמצא במקום אחד ולא נע ממקום למקום. זאת על מנת שלוכד העכברים לא יצטרך לחפש בעצמו היכן לשים את המלכודת מה שיחסוך בעלויות.

 

לכידת עכבר ברעננה

ללכוד את העכבר או להדביר?

הרבה פעמים שואלים אותנו - האם מומלץ ללכוד או לעשות הדברה של העכבר. ובכן, זה תלוי בכמות העכברים שאתם מתמודדים איתה וגם תלוי בכם. הדברת עכברים היא בעצם רעל שהורג את העכברים בעוד לכידה היא מלכודת שהעכבר נשאר בה ולאחר מכן לוכד עכברים ברעננה משחרר את העכבר.

 

אם מדובר בכמות גדולה של עכברים יתכן שהדברה תהיה עדיפה, אך במידה ומדובר בעכבר אחד או שניים, מה שלרוב קורה במקרים של חצרות או בתים פרטיים, היינו ממליצים ללכוד את העכבר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך מונעים כניסה של עכברים לבית או לחצר?

בשביל למנוע כניסה של עכברים לשטח המגורים שלכם היינו ממליצים לדאוג קודם כל שאין שאריות מזון מסתובבת ברחבי הבית או החצר. עכברים, כמו כל יצור חי, זקוקים למזון בשביל להתקיים, לכן אם תרצו למנוע מעכבר להיכנס לבית או לחצר שלכם מומלץ להימנע מהשארת אריזות מזון פתוחות ברחבי הבית.

 

בנוסף הם צריכים מקום מסתור בשביל לחיות בו. דרך טובה למנוע מקום מסתור בחצר שלכם היא לדאוג שאין ערימות של גזם או שיחים גדולים מדי שיאפשרו לעכברים מקום מסתור. ככה תמנעו בעתיד הזמנה של לוכד עכברים ברעננה.