הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

לוכד עכברים בתל אביב

נתקלתם בעכבר או חולדה? צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לבצע השוואת מחירים בעבור לכידה או הדברה של עכברים בעיר ת"א. ניתן להזמין לוכד עכברים בתל אביב במחירים משתלמים למדי בעבור עבודה בתוך שטח הבית וגם באזורים פתוחים כמו חצרות וגינות.

כיצד בוחרים לוכד עכברים בתל אביב?

בבואכם לבחור לוכד עכברים בתל אביב, נמליץ לבחון מספר דברים חשובים. הדבר הראשון שיש לבחון הוא נושא האחריות. חלק גדול מבעלי המקצוע שאיתם תדברו, יספקו לכם אחריות של מספר חודשים על העבודה. כלומר, אם העכברים חוזרים בחודשים שלאחר הביקור שבוצע, תוכלו להזמין את בעל המקצוע לטיפול נוסף, ללא עלות.

 

כמו כן מומלץ לבחון לעומק את הזמינות שלו לביצוע העבודה מאחר וכולנו נרצה לטפל בבעיית העכברים והחולדות כמה שיותר מהר כמובן. לסיום, כדאי לבחון גם המלצות קודמות וחוות דעת ולחפש את שמו של מדביר העכברים או הלוכד שהזמנתם ברחבי רשת האינטרנט.

 

לוכד עכברים בתל אביב

איך מונעים הגעה של עכברים לשטחנו?

חשוב להבין שהעכברים וגם החולדות, זקוקים לשלושה דברים עיקריים בשביל לשרוד כמו שצריך ולאורך זמן. הדבר הראשון הוא אוכל, השני הוא מים והשלישי הוא מסתור ומכסה. למעשה ברגע שיש אוכל זמין בפחים שאינם סגורים כמו שצריך או כתוצאה מלכלוך שנזרק במקום פתוח, זה עשוי למשוך את המכרסמים אל האיזור. לכן חשוב להקפיד ולשמור על ניקיון שיקטין את כמות מקומות המסתור השונים וגם יפחית את האוכל הנגיש לעכברים.

הדברת עכברים וחולדות בתל אביב במגוון שיטות

ניתן ללכוד עכברים וחולדות במגוון טכניקות כאשר ברוב המקרים יבחר לוכד העכברים בשיטה הנפוצה של הצבת מלכודות. חשוב לדעת כי ישנם סוגים שונים של מלכודות: מלכודת רשת שנסגרת ברגע שהעכבר נכנס לתוכה ומנסה לתפוס את הפיתיון וגם מלכודת קפיץ שנסגרת על העכבר ולוכדת אותו.

 

כמו כן, ישנן שיטות של הדברת עכברים וחולדות בתל אביב בהם משתמשים בריסוס או לחילופין בפיזור תיבות האכלה שבתוכן מצוי פיתיון עם רעל. נדרש לבצע התאמה נכונה בין השיטה לבין הסיטואציה וכמות המכרסמים שנמצאו במקום.

כמה עולה להזמין לוכד חולדות בתל אביב?

המחיר הממוצע ללכידת חולדה אחת הוא בדרך כלל 400 ש"ח בממוצע. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם נדרש לאתר את החולדה בכל רחבי הבית, תהליך אשר עשוי לקחת זמן ולכן העלות עשויה להיות גם גבוהה יותר. מחיר זה מתייחס למצב בו נדרש לבצע לכידת חולדה במטבח או באזורים אחרים של הבית.

 

מחיר ממוצע ללכידת חולדה בתל אביב

מחיר ממוצע ללכידת חולדה בתל אביב: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

לוכד עכברים מומלץ בתל אביב במחיר זול

נמאס לכם לחפש בכל רחבי הרשת אחרי לוכד עכברים מומלץ בתל אביב? מעולה, כי אנחנו ביצענו את העבודה השחורה בשבילכם. כל לוכדי העכברים, כמו גם חברות ההדברה בתל אביב אשר אנו עובדים איתם כאן באתר, נבדקו מספר פעמים ונמצאו מקצועיים, אמינים ובעיקר בעלי המלצות נהדרות של לקוחות קודמים. ומה באשר לסוגיית המחיר? על אף העובדה שישנם שינויים קלים בין בעלי המקצוע, המחירים לרוב יסתכמו בכמה מאות שקלים בודדים (כפי שציינו קודם לכן, בין 300 - 500) אך נמליץ תמיד לבקש הצעות מחיר לפני הזמנת השירות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מדביר עכברים וחולדות גם לבתי עסק

העיר תל אביב היא עיר שוקקת חיים ויש בה לא מעט מרכזי קניות, קניונים, מסעדות ובתי קפה ועסקים מכל סוג. אנו מספקים במסגרת סל השירותים שלנו גם שירותי הדברה במפעלים וזה כולל מפעלי מזון כמובן אך גם במסעדות ובתי קפה או כל עסק באשר הוא. ניתן להזמין שירות מהיר ולטפל בבעיה עוד היום.