הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

איך להרחיק נמלים?

מדבירים פלוס ערכו בעבורכם מדריך היקפי לשיטות טבעיות ופשוטות שכל אחד יכול לעשות לבד, על התמודדות עם נמלים וכיצד ניתן להרחיק נמלים מהבית, במטבח, מהגינה ואפילו מהאוכל של הכלב, כלל השיטות, הטיפים והטריקים לשימושכם העצמאי - בהצלחה.

כיצד להרחיק באופן טבעי נמלים מהבית?

אם אתם רוצים למנוע מן הנמלים להיכנס אל תוך ביתכם, השתמשו באבקת טלק - פזרו אותה קרוב לחריצים מהם נכנסו הנמלים (מחוץ לבית), אפשרות נוספת היא להשתמש בגרגירים של פלפל שחור, הריח שלו גורם לבלבול אצל הנמלים והן פשוט יתפזרו ויחזרו אל הקן. אגב שם תוכלו להשתמש בפלפל שחור טחון על מנת לפזר לחלוטין את קן הנמלים.


מידע נוסף על הרחקת נמלים מהבית באופן עצמאי או על ידי מדביר נמלים מקצועי:
 

איך להרחיק נמלים מהמטבח?

ישנם המון טכניקות ודרכים טבעיות המתאימות להרחקת הנמלים מן המטבחים, ראשית טרם תתחילו לבצע חלק מהן, וודאו שכלל הקופסאות סגורות, שהשיש נקי ושאין להם אפשרות להגיע אל מזון בקלות. עכשיו בואי נתחיל עם השיטות הטבעיות שידועות כדוחות נמלים. פירות הדר - קליפות לימון ואפילו מיץ מרחיק את הנמלים, החומציות היא זו שגורמת להם להתרחק.

אך חשוב לא להשתמש בפרי מתוק (סוכר הפירות עשוי לגרום להן להגיע לאזור). הכי כדאי זה להשתמש בלימונים ולפזר אותם באזורים שונים במטבח. אם ניתן למרוח קצת מיץ לימון באזור החלון - אפילו טוב יותר. דרך נוספת היא קינמון אשר ידוע בתור מרחיק נמלים מעולה.לימון מרחיק נמלים

שיטות נפוצות להרחקת נמלים מעציצים ומגינות פרטיות

הידעתם? הריח החזק של הנענע מרחיק נמלים! שתילה של נענע בחצר יכולה ללא ספק להרחיק את הנמלים מעציצים ומהגינה שלכם, אם יש לכם אדנית ואתם יכולים לשלב בה גם נענע - מעולה, אם לא. נסו לתקוע מקלות קינמון בעדנית וראו את הפלא כיצד הנמלים פשוט עוזבות את הצמח לנפשו.

נמלה על עציץ

איך להרחיק נמלים מהאוכל של הכלב

לאכול של כלבים יש ריח חזק והוא מושך את הנמלים אליו, הוא גם נגיש מאוד ונמצא על הרצפה. האפשרויות שעומדות בפניכם הם פיזור של חומץ מתחת לקערת האוכל של הכלב (רק תבדקו שהכלב ממשיך לאכול וזה לא מפריע לו הריח). אופציה נוספת היא לבודד את הכלי באמצעות מים, להניח את האוכל בקערה שמסביב קערה גדולה יותר עם מים, מספיק מעט מים - רק שהנמלים לא יצליחו להגיע אליו, כאשר המחסום הזה יהווה בעיה לנמלים, הן פשוט לא יגיעו למקום. אגב - זהו טריק ידוע ומשתמשים בו גם להרחקת נמלים מסוכר במטבח.

>> לא הצלחתם לבד? תמיד ניתן להזמין הדברת נמלים על ידי מדביר מקצועי.