הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הרחקת ברחשים

כיצד אפשר להרחיק ברחשים מהבית והגינה והאם ניתן לעשות זאת באמצעות דרכים טבעיות? הנה מדריך שמרכז מספר שיטות מצוינות.

איך מרחיקים ברחשים?

ברחשים עשויים להיות מטרד של ממש. הם מגיעים בנחילים גדולים ומתעופפים לא פעם בגבהים נמוכים מאוד שמפריעים לכל מי שנמצא בסביבה. הברחשים מתמקמים בדרך כלל בסמוך למוקדי מים עומדים אך גם באזורים בהם יש בוץ, עצים וצמחייה מסוגים שונים. בשביל להיפטר מהמטרד, מבלי להזמין הדברת ברחשים בבית, כדאי לנסות את הדרכים הבאות הרשומות בעמוד זה.

 

הרחקת ברחשים

שיטות להרחקת ברחשים בבית

אם יש לכם ברחשים בבית והחלטתם להרחיק אותם לבד, כדאי לנסות תחילה למנוע את הגעתם אל תוך שטח הבית על ידי התקנה של רשתות. חשוב לבקש ממתקין הרשתות, רשת שלא תאפשר כניסה של הברחשים מאחר ויש מספר דגמים וסוגים של רשתות עם צפיפות שונה. התקנת הרשת תמנע גם כניסה של מזיקים אחרים כמו זבובים, יתושים וכדומה. לעיתים ביצוע הדברת מזיקים בדשא גם יכולה לסייע בהפחתת הופעת הברחשים, אם ישנם מקורות מים בדשא עצמו.

 

דבר נוסף שיכול לסייע בהרחקה של הברחשים מהבית הוא ניקיון יסודי הכולל בין היתר שימוש בחומרי ניקוי כמו אקונומיקה או כל חומר חזק אחר בעל ריח חזק. כמו כן, שמירה על טמפרטורות קרות עשויה להרחיק את הברחשים מהבית מאחר והם מעדיפים אזורים חמים בדרך כלל.

שיטות להרחקת ברחשים בגינה

בגינה העסק קצת יותר מורכב, קשה לאתר את כלל מאגרי המים, זה יכול להיות מוסתר לעין ואפילו שלולית קטנה בתוך צעצוע ישן. אבל אין מה לעשות, צריך לחפש היטב ולייבש כל שלולית כזו כי היא עשויה להביא ברחשים נוספים ולעזור להם להתרבות. מומלץ להשתמש בנרות ציטרונלה או לפידים כאלו המתאימים לגינות ומרחיקים ברחשים.

איך להרחיק ברחשים עם מדבקות?

בטח לא פעם נתקלתם במדבקות גדולות וצהובות המשמשות ללכידה של זבובים או יתושים. מדבקות אלה מצוינות גם לצורך לכידה של ברחשים במרפסות או בחצרות. הצבע הצהוב מושך את הברחשים וגורם להם להידבק אל שטחה של המדבקה. מדובר בשיטה אפקטיבית למדי המאפשרת להיפטר מכמות גדולה של ברחשים באופן מהיר יחסית. מחיר של מדבקה שכזו נע בין 50 ל-100 ש"ח ובהחלט נחשב לאחד מהפתרונות המובילים, בעיקר כמובן לשטחים פתוחים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

לא הצלחתם לסלק את הברחשים? הזמינו מדביר

כפי שציינו קודם לכן, השיטות הרשומות בעמוד זה עשויות כמובן להיות אפקטיביות ומועילות אך ישנם מצבים שבהם אין מנוס מהזמנה של חברת הדברה או מדביר מקצועי שמגיע ומרסס את האיזור בחומרים מתאימים. דרך האתר שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות לכל עבודת הדברה ורק אז לבחור את בעל המקצוע שמתאים לכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה