הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת ברחשים

כיצד אפשר להרחיק ברחשים מהבית והגינה והאם ניתן לעשות זאת באמצעות דרכים טבעיות? הנה מדריך שמרכז מספר שיטות מצוינות שעשויות לעזור לכם להתמודד עם המטרד.

איך מרחיקים ברחשים בצורה טבעית?

כולנו יודעים זאת, ברחשים עשויים להיות מטרד של ממש. הם מגיעים בנחילים גדולים ומתעופפים לא פעם בגובה נמוך למדי, מה שיוצר מצב בו הם מפריעים לכל מי שנמצא בסביבה. דבר שחשוב לדעת על הברחשים הוא שהם מתמקמים בדרך כלל בסמוך למוקדים בהם יש מים עומדים אך גם באזורים בהם יש בוץ, עצים וצמחייה מסוגים שונים.

 

הרחקת ברחשים טבעית היא אכן אפשרית ואם אתם תוהים איך נפטרים מברחשים בבית או בגינה, כלומר מבלי להזמין הדברת ברחשים בבית, כדאי לנסות את ההטכניקות השונות המפורטות בהמשך עמוד זה.

 

הרחקת ברחשים

שיטות להרחקת ברחשים בבית

התקנת רשתות: אם יש לכם ברחשים בבית והחלטתם להרחיק אותם לבד, כדאי לנסות תחילה למנוע את הגעתם אל תוך שטח הבית על ידי התקנה של רשתות. חשוב לבקש ממתקין הרשתות, רשת מתאימה שלא תאפשר כניסה של הברחשים מאחר ויש מספר דגמים וסוגים של רשתות עם צפיפויות שונות. התקנת הרשת תמנע גם כניסה של זבובונים למטבח שלכם או מזיקים אחרים כמו יתושים וכדומה. בנוסף, גם פעולה של הדברת מזיקים בדשא יכולה לסייע בהפחתת הופעת הברחשים, אם ישנם מקורות מים בדשא עצמו.

 

הרחקה של ברחשים עם רשת

 

היעזרו בחומרי ניקיון ואקונומיה: דבר נוסף שיכול לסייע בהרחקה של הברחשים מהבית הוא ניקיון יסודי הכולל בין היתר שימוש בחומרי ניקוי כמו אקונומיקה או כל חומר חזק אחר בעל ריח חזק. נסו לאתר את מקום הדגירה של הברחשים (לרוב פתחי ניקוז של מים לרבות ביוב) ושפכו שם אקונומיקה.

 

אקונומיקה

 

טמפרטורה נמוכה תעשה את העבודה: כמו כן, שמירה על טמפרטורות קרות עשויה להרחיק את הברחשים מהבית מאחר והם מעדיפים אזורים חמים בדרך כלל. לכן, אם זיהיתם ברחשים ברחבי הבית, נסו להפעיל את המזגן על קור (בעוצמה גבוהה) ולראות אם המצב השתפר.

 

איך להרחיק ברחשים

שיטות להרחקת ברחשים בגינה

בגינה העסק קצת יותר מורכב. נזכיר כי הסיבה למה יש ברחשים היא בעיקר מאגרי מים ובגינה קשה לאתר את כלל מאגרי המים, זה יכול להיות מוסתר לעין ואפילו שלולית קטנה בתוך צעצוע ישן. אבל אין מה לעשות, צריך לחפש היטב ולייבש כל שלולית כזו כי היא עשויה להביא ברחשים נוספים ולעזור להם להתרבות.

 

 מומלץ להשתמש בנרות ציטרונלה או לפידים כאלו המתאימים לגינות ומרחיקים ברחשים. כאשר תטפלו במאגרי המים, תוכלו למנוע הגעה של מזיקים נוספים כמו יתושים (קראו על הדברת יתושים בחצר) זבובים ועוד.

יש לי ברחשים במטבח, איך מרחיקים?

אם יש לכם ברחשים במטבח יש כמה דברים שתוכלו לעשות. קודם כל כמו שאמרנו קודם תצטרכו למצוא את מקום הדגירה של הברחשים, בלי זה אין דרך להרחיק אותם. אחרי שמצאתם שפיכת אקונומיקה במקום הדגירה שלהם היא בהחלט פיתרון טוב.

 

פיתרון נוסף הוא פיזור סודה קאוסטית במקום הדגירה שלהם. רק שימו לב שאם אתם משתמשים בסודה קאוסטית חשוב ללבוש כפפות כי מדובר בחומר רעיל ומסוכן שהורג בחרשים ופותח סתימות גם.

 

ברחשים במטבח

איך להרחיק ברחשים עם מדבקות?

בטח לא פעם נתקלתם במדבקות גדולות וצהובות המשמשות ללכידה וכן, הדברת זבובים או יתושים. מדבקות אלה מצוינות גם לצורך לכידה של ברחשים במרפסות או בחצרות. הצבע הצהוב מושך את הברחשים וגורם להם להידבק אל שטחה של המדבקה.

 

מדובר בשיטה אפקטיבית למדי למי שלא בטוח איך להיפטר מברחשים בבית או בגינה בכמות גדולה באופן מהיר יחסית. מחיר של מדבקה שכזו נע בין 50 ל-100 ש"ח ובהחלט נחשב לאחד מהפתרונות המובילים, בעיקר כאשר מדובר על שטחים פתוחים.

 

מדבקה נגד ברחשים

לא הצלחתם לסלק את הברחשים? הזמינו מדביר

כפי שציינו קודם לכן, השיטות הרשומות בעמוד זה עשויות כמובן להיות אפקטיביות ומועילות אך ישנם מצבים שבהם אין מנוס מהזמנה של חברת הדברה או מדביר מקצועי שמגיע ומרסס את האיזור בחומרים מתאימים. דרך האתר שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות לכל עבודת הדברה ורק אז לבחור את בעל המקצוע שמתאים לכם.


> הזמינו מדבירים באזורכם: