הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת עכברים

כאן תוכלו לקרוא על דרכים להרחקת עכברים מהבית או הגינה בעצמכם, על שיטת הרחקת עכברים טבעית ומה לעשות במידה ולא צלחתם את הרחקת העכבר לבד?  כיצד תוכלו להשיג לוכד עכברים מומלץ בהליך פשוט דרך פורטל מדבירים פלוס? קראו ותדעו.

היכן מסתתרים עכברים בד"כ?

עכברים נוטים להסתתר בכל מקום בו הם מרגישים בטוחים ומוגנים ויש להם אוכל זמין. כאן תוכלו לקרוא על מיקומים נפוצים אלו: 

 • בבית - תעלות מזגן, ארונות מטבח, ארונות בגדים, מרפסות, בשירותים, פחים.
   
 • בגינה - מחסנים, תעלות ביוב, במחילות שהם חופרים בשטחי גינה.

 

הרחקת עכברים

איך לבצע הרחקת עכברים מהבית לבד?

כאשר אתם מעוניינים בהרחקת עכברים מהבית - קיימות כמה אופציות לכך:

 • איטום קירות - כאשר רוצים להרחיק עכברים מהבית מומלץ לאטום חריצים וחורים פנימיים וחיצוניים של הבית ע"מ למנוע מהעכבר להיכנס לתוך הבית מבחוץ. חיסרון השיטה הוא ההליך המסובך לביצוע הפעולה.
   

 • אמצו חתול - למי שיש את האפשרות לאמץ חתול ולהעניק לו בית לשארית חייו זה מאוד מומלץ מפני שעצם ריחו של החתול מביא להרחקת עכברים מהאיזור וגם אם ישנו עכבר כבר באיזור החתול יכול לצוד אותו ביעילות. החיסרון בשיטה זו - אם מאמצים חיה צריך לטפל בה באופן מסור בלי קשר להרתעת העכבר ממנה.
   
 • סיגרו מקורות מזון - על מנת להביא להרחקת עכברים וחולדות מאיזורכם חשוב שתקפידו לסגור כל מקור מזון שקיים בביתכם בין אם זה אוכל מיועד לאכילה ובין אם זה אוכל המצוי בפח הזבל (לעכברים וחולדות אין סינון לגבי אכילה מפחי אשפה כמונו) מקורות מזון אפשריים: ארונות מטבח, שקיות חטיפים, פחי אשפה וכד'). חיסרון שיטה זו היא שבמידה ושוכחים לסגור מקור מזון - העכבר יכול לאתר את מקור הריח ולחזור לבקר.

 

שיטות הרחקת עכברים יתרון חיסרון
הרחקת עכבר באמצעות ריח שיטת הרחקת עכברים טבעית. זה עשוי לקחת זמן אם ביכלל יעבוד.
הרחקת עכבר באמצעות חתול ריח החתול מרחיק את העברים. הטיפול היומיומי שמצריך החתול כחיית מחמד.
הרחקת עכבר באמצעות איטום  מונעת מעכברים לחדור אל הבית מבחוץ. הציוד הנדרש לפעולה זו מכביד על ביצועה.

איך לבצע הרחקת עכברים באופן טבעי?

ישנם ריחות מסויימים שעכברים נמנעים מהם כמו : שמן מנטה, רוזמרין, אקליפטוס ודומיהם: טפטפו מספר טיפות מהשמן שבחרתם על סמרטוט לח ומקמו אותו באיזורים החשודים בהימצאותו של העכבר (איזורים בהם הבחנתם בקקי של עכבר בסמוך לחפץ או ריהוט..) וזה יביא להרחקת עכברים מהבית באופן טבעי לחלוטין. החיסרון בשיטה - זה עשוי לקחת זמן עד להרחקת העכבר מביתכם, אם ביכלל.

איך לבצע הרחקת עכברים מהגינה לבד?

כאשר מעוניינים בהרחקת עכברים מהגינה ניתן להשתמש במכשיר אלקטרוני שמייצר תדריי קול שונים ורטט. כאשר יש זיהוי של עכבר בשטח הגינה המכשיר שולח תדריי רטט וקול משתנים שגורמים להרתעה של העכבר ובריחתו מהגינה.
 

מכשיר זה מעביר לעכברים תחושה של חוסר יציבות כמו במקרים של רעידות אדמה מה שמונע מהם מלחזור בגלל תחושת חוסר ביטחון ופחד. מכשיר זה אינה משפיע על בני אדם בשום צורה לכן אין לחשוש לגבי שימוש בו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

לא הצלחתם לבד? קראו ללוכד עכברים מקצועי

במידה ולא צלחתם בשיטות הרשומות מעלה להרחקת עכברים או במידה ואין ברשותכם את הזמן הדרוש להליך זה ואינכם מעוניינים להתמודד עם השלכות לכידת העכבר בעצמכם תוכלו לקרוא ללוכד עכברים מקצועי שיטפל בבעיה בהליך קצר ופשוט וללא התערבות מצדכם. דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בפורטל מדבירים פלוס ותוכלו לקבל עד 3 לוכדי עכברים מומלצים באיזורכם ודרך כך תוכלו להשוות ביניהם ולחסוך בזמן ובכסף.