הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת שממיות

יש לכם שממיות בבית? מפריעות לכם? רגע לפני שאתם מנסים להרחיק אותן לבד או מזמינים הדברה נגד שממיות, אנו רוצים להסביר לכם על השממיות וכמובן שבמידה ועדיין יש "מפגע" מהן - תוכלו להזמין דרכנו שירותי הדברה ולגלות גם על שיטות גירוש והרחקה של שממיות לבדכם.

מה זה שממית? הכירו:

שממיות הנם ממשפחת הלטאות, בארץ ישנם כמה סוגים, אבל הנפוצה ביותר היא שממית הבתים,עורה שקוף מעט וצבעו משתנה, הוא ורוד, כתום או חום בהיר. היא יכולה לטפס על קירות וגגות ומגיע עד לגודל של 14 ס"מ במקסימום, השממית חייה במשך כ-9 שנים ובכל שנה מטילה כ-2 ביצים באופן עצמאי ללא הפרייה. השממית אוהבת אזורים מוסתרים וקטנים באזור מגורים כמו ארונות חשמל, ארגזי תריס ומדפים גבוהים.

 

שממית הבית

סימן למזל טוב וסגולה לעושר

רבים מאמינים כי הופעה של שממית היא סימן לסגולה ומזל טוב ולכן רבים נמנעים מסילוקה או הדברתה מהבית במצבים שבהם היא מופיעה במקומות שונים. בנוסף השממית ניזונה מעשים, חרקים קטנים ואפילו ג'וקים והיא אינה מזיקה לאדם, כך שמלבד האמונה הטפלה על מזל טוב, היא מצליחה גם להרחיק מזיקים וחרקים שונים שפוקדים את הבית. 

האם שממיות מסוכנות ונושכות?

בארץ אין שממיות מסוכנות ובפרט השממית הנפוצה ביותר היא שממית הבתים אשר לא מסוכנת כלל, נכון לאחר שממית חשה בסכנה היא משחררת את הזנב שלה ולעיתים אם זה לא עוזר השממית נושכת, אבל - נשיכת השממית אינה חזקה ולא תכאב לאדם וגם לא תזיק לו. ה"נזק" היחידי שממיות עשויות לעשות הוא צואה ולכלוך על גבי הקירות - שקשה לנקות. דבר נוסף שעשוי להפריע הוא הצליל שהשממית משמיעה שהוא דיי חלש אבל יכול להציק שיש כמה בסביבה, הוא נשמע כמו נקישה. אז מבחינת נזקים? ממש בקטנה. ומסוכנת? היא בכלל לא.
אינה מסוכנת

הדברת שממיות על ידי ריסוס

ישנן המון אפשרויות להרחקה טבעית של שממיות, אך לעיתים המצב כה חמור שצריך להזמין חברת הדברה על מנת שיבוצע ריסוס מקצועי והדברה נגד השממיות, בדרך כלל הדברה נעשת על ידי ריסוס חומר המונע מהן להתקרב לביתכם, בעל ריח חזק או חומר כימי (או ירוק) אשר מגרש את השממיות מביתכם, התייעצו עם בעל מקצוע וקבלו תשובות מתאימות לכל מצב ותרחיש.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך להרחיק ולגרש שממיות לבד?

שימוש בשמן אתרי אשר בעל ריח חזק ירחיק לחלוטין את השממיות מביתכם (אגב מתאים גם בעבור הדברת עש הבגד), יש אותו בכמה ריחות ומומלץ ללכת על ריח חזק כמו מנטה או אקליפטוס, פזרו אותו במקומות המסתור של השממיות והן יעזבו אתכם, אם לא הצלחתם - נסו להתיז מסיר שומנים על הקירות בהם הן אוהבות לשהות ובסביבת מסתורי תריסים או ארונות חשמל חיצוניים הקרובים לביתכם, למעשה כל מסתור.

 

איך נראה קקי של שממית?

קקי של שממית כולל 3 חלקים עיקריים שביחד הם בגודל של 0.6 ס"מ ובנוסף אליהם לרוב מצטרך מעט שתן. איך הם נראים?

 

איך נראה קקי של שממית?
חלק ראשון עגול כמו נקניקיה וחום כהה
חלק שני עגול כמו נקניקיה ויותר בהיר
חלק שלישי לבן-צהוב (שם הם שומרים נוזלים)

 

קקי של שממית

מציאת חברות הדברה באזורים: