הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

נמלים ברכב, מה עושים?

נכנסתם אל האוטו וגיליתם בו נמלים? גלו מה עושים כאשר יש נמלים ברכב, מהיכן הן מגיעות וכיצד ניתן להרחיק אותם. 

מדוע יש נמלים ברכב?

אם השארתם לכלוך ברכב, אל תתפלאו שנמלים יגיעו אליו לאסוף את השאריות, במיוחד אם אתם משאירים את הרכב עומד לזמן רב, הנמלים נכנסות אל הרכב ממקומות שונים ולמעשהיכולות לעבור דרך מקומות שונים שאינם אטומים ומאפשרים את כניסתם, כמו למשל מכסה המנוע או פתחי המזגן. לכן כאמצעי מניעה ראשוני, ננקה את האוטו, נזרוק שאריות מזון ולכלוך. במקרים בהם נשפך נוזל מתוק על ספוג או ריפוד, הצטברות רבה של לכלוך בחריצים שאין גישה אליהם וכדומה - ניקח את הרכב לניקוי מקצועי, שם יסירו מהריפוד, שטיחי הרכב ושאר האזורים את כל הלכלוך והכתמים שהצטברו עליו.

 

נמלים בתוך הרכב

מה עושים כאשר מגלים נמלים ברכב?

כמו שאמרנו בפסקה הקודמת, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא להתחיל לנקות את הרכב באופן מיידי. חשוב לבצע תהליך מקיף ולוודא שלא נשארו שאריות מזון, זבל או כל לכלוך אחר שעשוי למשוך אליו את הנמלים.

 

דבר נוסף שכדאי לעשות על מנת למנוע הגעה וכניסה של נמלים נוספות הוא בדיקה קצרה באזור החנייה שלכם מאחר ויתכן ויש בקרבה קן נמלים. אם זיהיתם קן נמלים, ייתכן שכדאי להזמין מדביר מקצועי או לנסות ולטפל בקן בכוחות עצמכם.

 

יש דרכים נוספות שבהן ניתן להרחיק נמלים לבד גם בדרכים טבעיות וזאת בעזרת פיזור גרגרי פלפל שחור אשר ריחו החזק עשוי לגרום לבלבול הנמלים ולעזיבה שלהם את שטחו של הרכב. אפשר להשתמש בעלי נענע, קליפות לימון ושיטות טבעיות נוספות כמו מקלות קינמון ואפילו פיזור של אבקת טלק.

השיטות הטבעיות לא עובדות? הזמינו מדביר

אם ניסיתם את כל הרשום כאן למעלה והנמלים עדיין מסרבות לעזוב את הרכב שלכם, כנראה שהאופציה היחידה היא להזמין חברת הדברה לצורך ריסוס חיצוני של הרכב ולעיתים אף בתוך הרכב עצמו במידה והבעיה קריטית. פרט לריסוס, המדביר עשוי להשתמש גם בפתיונות ג'ל (לעיתים גם אבקה) עם חומרים רעילים שאותם הנמלים לוקחות אל תוך הקן, מה שיגרום להשמדתו.

 

חשוב להזמין את המדביר לאחר שהרכב נקי מפסולת, לכלוך ושאריות מזון בשביל לקבל את תוצאה טובה ומספקת. במקרה שבחר המדביר באופציית הריסוס, חשוב לזכור כי נצטרך לאוורר את הרכב למשך מספר שעות ולעיתים לא נוכל להשתמש בו אפילו יום שלם.

כמה עולה הדברת נמלים ברכב?

המחיר להדברת רכב נע בין 150 - 250 שקלים במקסימום, אך חשוב לבדוק לפני האם המדביר בכלל מבצע עבודה זו מאחר ולא כל המדבירים מבצעים עבודות קטנות כאלו. המחיר המדויק של העבודה מושפע בדרך כלל מגודלו של הרכב, כמות הנמלים שנמצאת בתוכו וגם שיטת ההדברה הנבחרת.

מחיר ממוצע להדברת נמלים ברכב

מחיר ממוצע להדברת נמלים ברכב: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

השוואת מחירים לצורך הדברת רכב

בעזרת פורטל מדבירים פלוס אפשר לבצע השוואת מחירים בין מדבירים שונים הנמצאים באזורכם. גם במקרה של הדברת נמלים תוכלו לבצע השוואה בין שלושה מדבירים לפחות! השאירו לנו פרטים או הרימו טלפון, נשלים עימכם את כל המידע הנדרש, כמו מהי הבעיה ומאיזה אזור אתם, נשלח אותם אל אנשי המקצוע המתאימים ואתם תקבלו בחזרה עד שלוש פניות בעבור הדברת נמלים באוטו. כעת נותר לכם רק לבצע השוואה ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה