הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

איוד בגז

לא בטוחים מתי צריך לעשות איוד בגז? בעמוד תראו מה זה הדברה באיוד, איך היא מתבצעת, מתי וכמה היא עולה.

מה זה הדברה באיוד?

הדברה באיוד היא שיטת הדברה שבה משתמשים בגז מיוחד אשר מיועד להרוג חרקים שלא ניתן להרוג בצורה של ריסוס סטנדרטי, לדוגמה כשהמזיקים נמצאים בתוך רהיטי עץ או בשוחת ביוב. איוד בגז דורש מצריכה רישיון מיוחד שהוא יותר מחמיר מאשר רישיון הדברה לבית או הדברה בבניין.

 

הדברה באיוד

איך מתבצעת הדברה באיוד?

הדברה באיוד מתבצעת ב-3 שלבים:

 1. איטום החלל: השלב הראשון שהמדביר צריך לעשות הוא לאטום את הבית או המבנה שבו הוא מאייד. זאת על מנת שהגז לא יברח. האיטום מתבצע באמצעות ניילון מיוחד.
   
 2. פיזור הגז: השלב השני הוא פיזור של הגז. לפני הפיזור עצמו המדביר יחשב את כמות הגז הנדרשת בהתאם לגודל החדר, כמות משוערת של המזיקים וכמות רהיטים נגועים.
   
 3. אוורור החלל: לאחר שכל המזיקים הושפעו והודברו המדביר יאוורר את המקום עד לרמה של התנדפות מוחלטת של הגז. מדביר באיוד ינחה אתכם בדיוק איך לפעול על מנת לשמור על הבטיחות שלכם.

אילו מזיקים נדביר באיוד בגז?

יש כמה מזיקים בולטים שבשבילם צריך לעשות איוד בגז:

 • תולעי עץ: יכול להיות שאתם מכירים אותן גם בשם "יקרונית הרהיטים" או "מזיקי עץ", אבל מדובר על אותו בעל חיים. אלו תולעים שחודרות לרהיטי העץ שלנו ומכרסמות בהם. קראו עוד על הדברת תולעי עץ
   
 • טרמיטים: חרק נוסף שאוהב להיכנס לרהיטי העץ שלנו הוא טרמיטים. הם מתרבים במהירות ואוכלים את מה שבדרכיהם - ועץ הוא אחד המאכלית האהובים עליהם. קראו עוד על הדברת טרמיטים

חשוב לדעת! מדביר באיוד צריך רישיון מיוחד

לא כל מדביר רשאי להדביר באיוד. יש 3 רמות של רישיון הדברה: הדברה בבית, הדברה בבניין ושטח פתוח והדברה באיוד - כשהדברה באיוד היא שיטת ההדברה המצריכה את הרישיון הגבוה ביותר. זה מפני שזו שיטה מסוכנת אם לא מבוצעת בצורה הנכונה. כשאתם מזמינים מדביר באיוד חשוב לוודא שיש לו את רישיון מדביר מוסמך המתאים לביצוע העבודה.

מה המחיר של איוד בגז?

מחיר איוד בגז נע בין 200 - 400 ש"ח לאיוד של תולעי עץ ברהיט בודד.

 

מחיר הדברה באיוד בממוצע לרהיט בודד

מחיר הדברה באיוד בממוצע לרהיט בודד: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שאלות נפוצות על הדברה באיוד

האם כל מדביר יכול להדביר באיוד?

לא, צריך רישיון הדברה של הדברה באיוד.


מתי נשתמש בהדברה באיוד?

בעיקר כשמזיקי עץ חדרו לרהיטים שלכם. הרחבנו על כך בעמוד.