הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בביוב

אם אתם שומרים היטב על ניקיון הבית אבל בכל זאת תיקנים או חולדות מגיעים אליכם לבית יכול להיות שהדברה בביוב היא השלב הבא על מנת למנוע מהמזיקים להגיע אליכם הביתה. בעמוד תראו איך מתבצעת הדברה בביוב, אילו מזיקים מגיעים מהביוב ואיך הם מגיעים אליכם הביתה וכמובן מה המחיר.

מחיר הדברה בביוב

מחיר הדברה בביוב תלוי בגודל הבעיה שלכם ובצורך העבודה הדרושה. לעיתים יהיה צורך בהדברה פשוטה ולעיתים יהיה צורך גם בעבודת איטום ושימוש בביובית מה שכמובן משנה את המחיר. הוספנו לכן מחירון של מחירים שייתכן שתצטרכו להכיר לפני הדברה בביוב:

מחירים של הדברה בביוב

מחיר הדברה בביוב

העבודה הרבה פעמים כלולה בעת הדברת ג'וקים.


250 - 350 ש"ח
שאיבת מי שופכין עם ביובית

לצורך ניקוי כל המזיקים שקיימים שם כרגע.


700 - 1000 ש"ח
איטום ביוב

איטום ביוב לצורך מניעה של חרקים לצאת ממנו.


400 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

איך נדע אם נצטרך הדברה בביוב?

ישנם מקרים שבהם אתם שומרים על הבית שלכם בצורה מעולה נגד חרקים. הדלתות תמיד סגורות, יש רשתות, דואגים לא לשמור שום אריזות מזון פתוחות, ובכל זאת מצאתם חולדה או תיקן אצלכם בבית. במקרה כזה יכול להיות שהבעיה היא מהביוב. במיוחד אם הצלחתם לשים לב וראיתם שהמקום שממנו הוא מגיע הוא מהשירותים שלכם או מפתח הביוב.

 

מאיפה מגיעים מזיקים מהביוב לבית שלכם
חולדות פתחי ביוב
תיקנים פתח ניקוז וסדקים בצנרת
נמלים צינורות מהשירותים

כיצד מתבצעת הדברה בביוב?

הדברה בביוב מתבצת ב- 4 שלבים, ולעיתים תצטרכו להזמין גם ביובית ואינסטלטור במידה והבעיה רצינית:

 1. פינוי הבית: קודם כל צריך לפנות את כל תושבי הבית לפני הדברת חור הביוב.
   
 2. איתור פתחים: המדביר יזהה פתחים וסדקים שמהם הגיעו התיקנים, עכברושים או המזיקים האחרים. זה לצורך מניעה של הגעה בפעם הבאה.
   
 3. איטום ביוב: איטום של סדקי הביוב לצורך מניעה מהמזיקים לברוח ממנו שוב.
   
 4. שאיבת מי שפכים: שימוש בביובית לצורך שאיבת מי השפכים כדי להיפטר מכל המזיקים שהחליטו להסתובב שם.

אילו מזיקים נמצא בביוב?

הדברת מזיקים בביוב לרוב כוללת מספר חרקים ספציפיים ומכרסמים. ההדברה כוללת לרוב מספר פעולות נוספות בהתאם לסוג המזיק:

 • תיקן אמריקאי או תיקנים נוספים
 • חולדות ומכרסמים נוספים
 • נמלים

הדברת חולדות בביוב

הדברת חולדות בביוב לרוב תכלול הצבת מלכודות דבק ולעיתים גם ריסוס לצורך הדברת החולדות או מכרסמים נוספים. חולדות הן מסוכנות ויכולות להעביר מחלות על ידי נשיכה של בני האדם, לכן במידה ומצאתם חולדות שהגיעו מהביוב חשוב לא להזניח את זה ולא להסתפק במלכודות בלבד, מפני שהחולדות יגיעו שוב.

 

חולדה מהביוב

הדברת תיקנים בביוב למניעת התרבות

לרוב כשמדובר על הדברת תיקנים בביוב מדובר על הדברת התיקן האמריקאי - הוא הנפוץ ביותר מבין זני התיקנים בביוב. ללא טיפול נכון ויסודי תיקנים יתרבו בביוב, ככה שככל שהזמן עובר הבעיה שלכם תהיה יותר חמורה ויותר קשה לטיפול. הדברת תיקנים בביוב יכולה לכלול הצבת ג'ל ואבקות והיא יכול גם לכלול ריסוס לצורך מניעה וטיפול מקיף בבעיה.

 

תיקן מהביוב

הדברה בביוב במחיר זול

חשוב להגיד שמחיר הדברה בביוב הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לנותני השירות שתסגרו איתם. לכן מומלץ לקבל יותר מהצעת מחיר אחת, מה שיכול לחסוך לכם מאות שקלים במחיר הסופי של הדברה בביוב.

 

תוכלו להתקשר לצוות הטלפוני של מדבירים פלוס ולקבל עד 3 הצעות מחיר ממדבירים באזור שלכם להדברת ביוב. ככה תוכלו להשוות ולחסוך בקלות. מעבר לכך תוכלו לשאול אותנו ונקשר ביניכם לבין 3 אינסטלטורים במידה ותצטרכו שירות של איטום הביוב או ניקוי מי השופכין באמצעות ביובית.