הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בבית עם בעלי חיים

הדברה בבית עם בעלי חיים, מותר או אסור? האם קיימת הדברה ידידותית לבעלי חיים? מה יקרה אם נעשה ריסוס בבית עם כלב או חתול? והאם הדברה ירוקה היא הפתרון האידאלי. כל המידע על  הדברה בבית עם בעלי חיים תמצאו כאן.

האם יש דבר כזה הדברה ידידותית לבעלי חיים?

כמובן, ישנם מספר טכניקות לבצע הדברה ועדיין לשמור על בריאות בעלי החיים אשר שוהים בבית. ראשית, ניתן לבצע הדברה באמצעות מלכודות ג'ל באזורים אליהם לא מגיעים בעלי החיים שלנו או להציב מלכודות אשר לבעלי החיים אין גישה. כמו כן, ישנה אפשרות לבצע הדברה ירוקה, כאשר עושים זאת - בעלי החיים צריכים לשהות מחוץ לבית מספר שעות, קצת יותר מאיתנו, המשיכו לקרוא וגלו כמה זמן ומדוע.
 

הדברה לבית עם בעלי חיים

כמה זמן לאחר הדברה ירוקה בעל חיים יכולים לחזור?

בדרך כלל אנחנו נוכל לחזור כשעתיים לאחר ריסוס. אבל בעלי החיים כגון חתולים וכלבים, צריכים להמתין זמן רב יותר, בין 6 שעות ל-10 שעות. מה שאומר שהממוצע הוא כ-8 שעות המתנה. הסיבה היא שהם נמצאים על הקרקע שם חומרי הריסוס נמצאים. בנוסף, חוש הריח שלהם חזק בהרבה יותר משלנו, דבר אשר עשוי להשפיע גם הוא.
 

זמן המתנה ממוצע לאחר הדברה:
 8 שעות
6 שעות משך זמן 10 שעות

האם ריסוס לבית עם כלב וחתול יקר יותר?

לא. לא צריך להיות הבדל בין מחיר הדברה לבית ובין ריסוס מותאם וידידותי לבעלי חיים. כאמור מחיר הדברה לבית היא בין 300 ל-350 ש"ח. מה שאומר שהממוצע הוא כ-325 ש"ח.
 

מחיר הדברה ירוקה בבית

מחיר הדברה ירוקה בבית: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

טיפים בעת ביצוע הדברה עם חתול / כלב בביתכם

הנה מספר טיפים מאת מדבירים פלוס בנוגע לביצוע הדברה עם חתול או ריסוס עם כלב בבית.

 • ראשית, כבר בתחילת השיחה מעדכנים את המדביר שיש בעלי חיים, על מנת לדעת האם הוא עובד עם חומרים ירוקים ומותאמים.
   
 • חשוב מאוד לקחת את שם החומר מהמדביר ולשומר אותו לתקופה הקרובה. אם חס וחלילה קורה משהו לחיית המחמד שלכם, שתדעו מה להציג לוטרינר.
   
 • יש להמתין את זמן ההדברה אשר אמר המדביר מחוץ לבית ולא להיכנס לפני, במיוחד לא עם בעל החיים.
   
 • רצוי ולמחמירים, עדיף להחזיר את בעל החיים לאחר שטיפה ראשונה, גלו כאן מתי שוטפים אחרי הדברה.
   

כלב חמוד

הערה חשוב בנוגע להדברה עם בעלי חיים

נושא ביצוע הדברה עם בעלי חיים בבית הוא רגיש מאוד ועניין מסוכן, המדבירים אכן מודעים לכך והם אלו אשר נותנים את ההנחיות הסופיות בנושא. לכן, החלטתם ודעתם הסופית של המדבירים אשר היו במקום וסיפקו לכם את השירות היא הקובעת ולא המידע אשר מוצג באתר שלנו, מדבירים פלוס.