הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה במחירים זולים תוכלו למצוא כאן בפורטל מדבירים פלוס! אנו נעניק לכם מספר הצעות ובכך תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה. מה זאת הדברה ירוקה, האם היא מתאימה לבית או לגינה וכמובן האם היא מסוכנת? המשיכו לקרוא וגלו הכל, כן כולל מה מחיר הדברה ירוקה בבית ובגינה.

מה זה הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה הוא שם כולל למגוון שיטות וטכניקות בהם לא מתבצע שימוש ברעל או חומרים כימיים אשר מסוכנים לבריאות האדם. עם השנים, התווספו טכניקות רבות תחת "מטריית" ההדברה הירוקה והיא נחשבת כיום לסטנדרטי ולאופציה המועדפת כיום על ידי מדבירים רבים המספקים שירותי הדברת מזיקים וחרקים. 

 

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה מסוכנת לתינוקות ובכלל?

כאמור, הדברה ירוקה בטוחה הרבה יותר לאדם וזאת מכיוון שהיא איננה כימית. אין מדביר שיהיה מוכן לקחת אחריות על כך שתשארו במקום בעת ההדברה (לבטח אם מדובר בהדברה באמצעות חומרים ירוקים ולא באמצעות מלכודות או שיטה אחרת), ועל כן רצוי ואף מומלץ לא לשהות במקום בעת ביצוע ההדברה, אולם ניתן לחזור למקום באופן יחסית מהיר (לעיתים אף לאחר שעה, כמובן שיש להקשיב להנחיות המדביר). 

מהו מחיר הדברה ירוקה לבית?

אז לאחר שהבנו בדיוק מה היא הדברה ירוקה, ומה השיטות המקובלות להוציא אותה לפועל, נחזור לראשית דברינו. כיום, היא צריכה וחייבת להיות שיטת הדברה סטנדרטית. ולכן חשוב שלא להזמין את המדביר הראשון שמתפאר בכך שהוא עושה שימוש בהדברה ירוקה ואף ייגבה על כך יותר כסף. בצעו השוואת מחירים באמצעות הפורטל מדבירים פלוס, וקבלו מספר הצעות מחיר ובכך תדעו שבחרתם בהצעה הוגנת וטובה. באופן כללי, מחיר הדברה ירוקה מתומחר בממוצע בין 300 ל-400 ש"ח לדירה סטנדרטית (דירת 4 חדרים).
 
מחיר הדברה ירוקה בדירת 4 חדרים

מחיר הדברה ירוקה בדירת 4 חדרים: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

הדברה ירוקה ובעלי חיים (בעיקר כלבים)

למה בעיקר כלבים אתם שואלים? כי הם אוהבים לרחרח וישר להבין מה קרה באזורם. אז מהי ההנחייה? מרבית המדבירים ממליצים לפנות את הכלבים לפחות ל-24 ועד-48 שעות מהבית. כמו כן, מומלץ לשטוף את הרצפה לפני החזרת חיות המחמד. אנו ממליצים להתייעץ עם המדביר המבצע ולקבל ממנו את ההנחייה הסופית.
 
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

השוואה בין הדברה ירוקה לכימית

לסיום, להלן גרף טבלה אשר מסביר בקצרה וביעילות מהם היתרונות והחסרונות בהדברה ירוקה לעומת הדברה כימית, בדגש על יעילות, מחיר, ונוחות.

  יעילות נוחות מחיר
הדברה ירוקה בעבר היה נהוג דוקא להימנע מהדברה זו בטענה שהיא איננה יעילה. כיום, טענה זו איננה נכונה בעליל, וכי ידוע שהדברה ירוקה מביאה לתוצאות טובות, בהתאם לנסיבות ולגוף המבצע. מצד שני, היא לעיתים מאבדת את האפקט שלה מהר מדיי, ובמקרים אלה ייתכן מצב בו הגורם המזיק ישוב ויצריך ריסוס נוסף. מצד שני, הרבה מדבירים מבטיחים לשוב בחינם אם הבעיה לא נפתרה. הדברה ירוקה נוחה במיוחד, מושלמת למסעדות או מקומות הסעדה שונים וכמובן גם לבתים פרטיים. בטיחותית לאדם. בניגוד לעבר, המחיר עבור הדברה ירוקה יחסית נוח, ומעבר לחומרים האורגנים שלו הוא איננו יקר בהרבה מהדברה כימית אם בכלל, כל מקרה לגופו. דירת 4 חדרים - 300-350 ש"ח.
הדברה כימית ברמת הדברת המזיקים הדברה כימית הינה יעילה מאוד אולם גם רעילה מאוד. לחומרי ההדברה לוקח יותר זמן להתנדף והחומר מתכלה לאחר זמן רב, מה שמבטיח במקרים רבים כי המזיקים לא יחזרו. הדברה כימית דורשת פינוי המקום המודבר לזמן יחסית רב, ועלולה להיות מסוכנת לאדם ולתינוקות בפרט אם לא נשמרים ושומרים על כללי הזהירות הנדרשים. מחירים נוחים מאוד. דירת 4 חדרים, 250-350 ש"ח.

מה זה הדברה ירוקה לגינה או לבית?

ובכן, הגדרה של הדברה ירוקה כשמה כן היא - הדברה אשר בניגוד לחומרים שעברו מן העולם, היא איננה כימית, ללא רעלנים, וללא חומרים מסוכנים לאדם. מה היא כן? ראשית, כנקודת מוצא, הדברה ירוקה יכולה להיות כל דבר שאינו כימי ואשר תורם לכך שהמזיקים יעזבו. אם להיות ספציפי, ישנן מספר שיטות מקובלות להדברה ירוקה המתחלקות לקטגוריות מפתח:
 • הדברה ירוקה באמצעות חרקים (כן,כן) - גם נקראת הדברה ביולוגית.
 • הדברה והרחקה באמצעות מוצרים ומלכודות
 • הדברה באמצעות מערכת אלקטורנית (וגם קולית)
 • והדברה רגילה באמצעות חומרים ירוקים לסביבה (הכוונה לשימוש בחומרי הדברה כמו שהכרנו אותם, אלא שרמת הרעל בחומרים אלה נמוכה במיוחד והיא איננה נחשבת להדברה כימית.
נפרט מעט על כל אחת מן השיטות המרכזיות ונפשט באמצעות דוגמאות ואנולגיות פשוטות:
 

ריסוס הדברה ירוקה באמצעות חומרים ידידותיים:


הדברה זו מיועדת בעיקר למבנים ולדירות אולם גם לגינה.
שיטה זו דומה מאוד לשיטת ההדברה המוכרת והכימית, אלא שהיא נבדלת בכך שהחומרים עברו טרפורמציה וכעת מדובר בחומרי הדברה ירוקים אשר מזיקים לחרקים, אולם אינם מסוכנים ואינם רעילים מאוד לבני האדם.
 
לעיתים אף ניתן לבצע הדברה כזו בעצמנו, ללא צורך במדביר, וזאת מכיוון שהחומרים הללו מאושרים לשימוש פרטי וניתן לרכוש אותם באופן עצמאי. אנו תמיד נמליץ להיעזר במדביר, וזאת מכיוון שיש לשמור על כללים נוספים (כמו סטריליות השטח) על מנת להבטיח תוצאות טובות של ההדברה.
 

 

איזה חרקים ניתן להדביר בהדברה ירוקה?
 • הדברה ירוקה לתיקן גרמני -התיקן הגרמני מופיע במסעדות, ביצוע הדברה כימית במסעדה יכולה לעקב הפעלה שלה להרבה זמן. לכן, מעדיפים קודם כל לנסות לפתור את הבעיה באמצעות הדברה ירוקה נגד תיקנים.
   
 • הדברה ירוקה לנמלת האש -  מי שכבר מכיר את נמלת האש, יכול להבין שהדברה שלה אינה פשוטה ושצריך לבצע אותה באופן מיידי. כאשר אין אפשרות לפנות את הבית לצורך הדברה כימית או רעילה יותר, נעזרים דווקא בהדברה ירוקה.
   
 • הדברה ירוקה נגד פשפשים - שיש פשפשים בדרך כלל יש גם בעלי חיים וחיות מחמד. ידוע שהדברה ירוקה בטוחה יותר בעבור חיות המחמד שלנו ולכן, עדיף לנסות להדביר פשפשים באמצעותה.
   
 • הדברה ירוקה נגד עכבישים - אין צורך תמיד להשתמש בחומרים חזקים, עכבישים הם דיי פגיעים ולרוב הדברה טבעית, אורגנית או ירוקה יכולים לפתור את המטרד.
   
 • הדברה ירוקה נגד יתושים - גם  היתושים יכולים להיעלם באמצעות ריסוס ירוק ואפילו מלכודות פשוטות ורגילות המתאימות לצורך הדברת יתושים.
   
 • הדברה ירוקה נגד דבורים - בוא נאמר שדבורים זה סיפור אחר לגמריי, מוזמנים לראות ולהכיר את נושא הדברת דבורים.
 

הדברה ירוקה לגינה או לשטח חקלאי באמצעות חרקים:הדברה זו מיועדת בעיקר לעוסקים בענף החקלאות, או במקרים מסויימים לבעלי משק, או חצרות על שטח רב. הדברה באמצעות חרקים, או בשמה המקצועי "הדברה ביולוגית", או "הדברה אורגנית", היא שיטה בה למעשה משתמשים בחרק אחר על מנת להרחיק את החרק המזיק. למשל, חרק מסויים אוכל את היבול של השדה, אנו נביא חרק אחר אשר מקור המזון שלו הוא אותו חרק שאוכל את היבול, ובכך נשמיד את המזיקים.
 
אם נעשה אנולוגיה פשוטה, זה יהיה בדיוק כמו שאם לדוגמה יש לנו עכבר בבית, פתרון לא רע וירוק לסיפור הוא להביא חתול. עוד נכללת בשיטה זו - שיטת הדברה אורגנית באמצעות אבקני פרחים, ריחות, ודברים נוספים אשר מטרת כולם היא אחת - לשנות את המאזן הטבעי של החרקים שמרגישים בנוח בסביבה זו, ולגרום להם להבין שזו איננה סביבה מתאימה עבורם (מכיוון שיש סכנה לחייהם, או לפחות כך נרצה שהם ירגישו).
 

הדברה אלקטרונית:בשיטה זו משתמשים במכשירים אלקטרוניים על מנת ליצור את אותו מצב שתיארנו מקודם, מצב בו החרקים ירגישו חוסר איזון וחוסר נוחות במקום, ולעיתים אף גורמים להם למות. בפועל, מדובר בכמה מכשירים העובדים בשיטות שונות. דוגמה אחת למשל, זה המכשיר הביתי המוכר לכם המשחרר אולטרה סגולה, ובעת מגע היתוש עמה הוא מוסר את נשמתו. בדיוק כך, ישנם מכשירים נוספים אשר גורמים למזיקים להגיע אליהם, וכאשר המזיקים לא מצליחים למצוא את הדרך החוצה מן המכשיר הם גם מוצאים את מותם.
 
ישנם מוצרים אלקטרוניים אשר עובדים בצורה זהה - חשמלית, אשר שורפת את המזיקים. מכשיר נוסף מבוסס על קול, מערכת אשר משחררת תדרים שאוזן האדם איננה מסוגלת לשמוע, אשר גורמת לחרקים לעזוב או למות. לשיטה זו מכשירים רבים, כולם ללא שימוש בחומר כימי, מה שעומד בכנה אחד עם המושג "הדברה ירוקה". 
 
מדביר ולקוחה של הדברה ירוקה

הדברה ירוקה עושים במדבירים פלוס

אנו התרגלנו שכאשר נזרקת לאוויר המילה "הדברה", משמעות הדבר רעלנים, יציאה מהבית, ובקצרה לעשות "סטופ" לשגרה היום יומית שלנו. עם הזמן, החלו לזרוק לאוויר את צמד המילים הדברה ירוקה כפתרון לבעיית המזיקים, הג'וקים והמקקים שלכם.
 
 
זקוקים להדברה ירוקה? השאירו פנייה בפורטל מדבירים + או חייגו למוקד הטלפוני שלנו, ואנו נדאג להפנות אליכם עד 3 הצעות מחיר מהמדבירים האמינים והירוקים בתחום, ולכם נותר רק לבצע השוואת מחירים ולבחור. אם עדיין ברצונכם להבין קצת יותר במה מדובר, אנו ממליצים להמשיך לקרוא ולגלות הכל על הדברה ירוקה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה