הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה לבניין

לפני שמזמינים הדברה לבניין משותף בלובי, הקומות עצמן, חדרי המדרגות והשטח שמקיף את הבניין, כדאי לדעת מספר דברים חשובים. הנה מדריך שיעשה לכם סדר בבלאגן.

בעיית מזיקים בבניין דורשת טיפול מהיר

לא פעם פוקדים את הבניין מזיקים שונים כמו עכברים וחולדות, נמלים, ג'וקים ועוד. מהרגע שהתגלו המזיקים, כדאי מאוד להזמין טיפול מקצועי ומקיף שימנע מהם הגעה אל אזורים נוספים בבניין. לעיתים המזיקים מגיעים מתוך פתחי ביוב אך הם עשויים להגיע גם מהדלתות, פתחי הניקוז, החלונות, הגג ולעיתים גם ממקומות נוספים, למשל כאשר מזמינים שירותי הרחקת יונים מהמרפסת.

מי אחראי על ביצוע הדברה לבניין?

באופן כללי אפשר להגיד כי וועד הבית הוא זה שאחראי על הזמנת ההדברה בבניין והתשלום לחברה או למדביר מתבצע מהכסף שקיים בקופה המשותפת של ועד הבית. חשוב להבין כי ישנם מקרים בהם מדובר באזור ספציפי השייך לדירה מסוימת כמו למשל מרפסת ובה קיים קן צרעות שאותו נדרש להדביר ובמצבים כאלה ייתכן כי העלות תהיה על דייר מסוים אך מאוד תלוי היכן בדיוק ממוקם הקן או המפגע. תוכלו לקרוא כאן בהרחבה על מחיר הדברת קן צרעות.
 

הדברה לבניין

כמה עולה הדברה לבניין?

אם אינכם בטוחים כמה צפויה לעלות הדברה לבניין שלכם, תוכלו להיעזר במחירון המצורף כאן. המחירים במחירון זה הם למעשה שיקלול של הצעות מחיר שהתקבלו עבור הדברה לבניין משותף ממדבירים מומלצים. המחיר צפוי להשתנות בהתאם למקום מגוריכם, גודלו של הבניין וסוג המזיק שנתקלתם בו.

מחירון הדברה בבניין

כמה תעלה הדברה של קרציות או פרעושים?

הדברה עבור בניין משותף של עד 6 קומות.


500 - 900 ש"ח
כמה עולה להדביר מקקים בבניין?

הדברה של ג'וקים על ידי פיזור ג'ל, לבניין עם 4-6 קומות.


400 - 500 ש"ח
הרחקת יונים באמצעות הצבת רשתות בבניין משותף

פיזור רשתות במרפסת שירות, המחיר כולל את רכישת הרשת.


600 - 1,600 ש"ח
הדברת נמלים בבניין משותף

כולל איתור הקן והשמדתו.


450 - 650 ש"ח
מחיר הדברת מכרסמים

לכידה של עכברים וחולדות בבניין וריסוס אזור הביוב.


600 - 900 ש"ח
הדברה בבניין משותף עבור זבובים

על ידי ריסוס בשטח הבניין.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון


>>> לא מצאתם את המחיר להדברה הספציפית שחיפשתם? בדיוק בשביל זה הכנו גם מחירון הדברות מקיף ומפורט.

חשיבות ההדברה בבניינים

היות ובבניינים משותפים, יש צנרת מורכבת אשר מעבירה לכל הדירות מים וכמו כן תשתיות נוספות הקשורות לחשמל, למעליות בבניין וגם לגז, עולה הסבירות להימצאות חרקים. לא פעם אנו שומעים על דיירים אשר מתלוננים על עכברים וחולדות או לחילופין על ג'וקים ומקקים באזורים השונים הנחשבים לרכוש משותף של הבניין (לובי, חדרי מדרגות וכדומה) אם גיליתם חרקים אצלכם, לרבות פשפשים או פרעושים, כדאי לטפל במזיק במהרה על מנת שלא יתרבה ויתפשט במקומות נוספים. הזמינו דרך האתר מדביר מוסמך ומומלץ במחיר מעולה.

הדברה של בניין משותף

מה כלול במסגרת הדברה בבניין משותף?

הנה האזורים בהם מתבצעת ההדברה בבניין מגורים משותף. שימו לב, נדרש לוודא מראש עם בעל המקצוע שהזמנתם, האם הוא אכן מרסס בכל האזורים הרשומים מטה:

  • ריסוס חדר המדרגות בכל אחת מהקומות בבניין.

  • הדברה של חדר הלובי, כולל צמחייה, פינות ואזורים נוספים.

  • ריסוס והדברה של השטח המקיף את הבניין, כולל אזורי החנייה, עצים וצמחים הצמודים לו, חדרי האשפה ועוד.

  • הדברה בכל אחת מהקומות (בלובי של כל קומה) כולל בארונות החשמל והגז הממוקמים בכל קומה.

איך להתנהל לאחר ביצוע הדברה בבניין?

לאחר שהסתיים תהליך ההדברה, יש לעדכן את דיירי הבניין בנושא וזאת בשביל למנוע מהם לשהות בנקודות מסוימות למשך זמן ארוך שעלול לחשוף אותם לרעלים וחומרי ההדברה השונים. מומלץ גם לאוורר את חדרי המדרגות ואת הכניסה אל הבניין למשך כמה שעות ואפילו לתלות שילוט במספר נקודות מרכזיות כמו המעלית, לוח המודעות בלובי ועל דלת הבניין אשר יעדכן באשר לפעולות שבוצעו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם נהוג לספק אחריות על הדברת בניין?

כמעט כל מדביר מורשה ומקצועי, יעניק לכם אחריות על העבודה שביצע. תקופת האחריות משתנה בהתאם לסוג המזיק שבגינו הוזמנה העבודה אך בדרך כלל נהוג לספק אחריות לתקופה שבין שלושה חודשים לחצי שנה. חשוב לבחון מול המדביר מה בדיוק האחריות מכסה והאם היא תקפה על כל האזורים, מאחר ובמקרים מסוימים לא נהוג לספק הדברה על שטחים פתוחים מסביב לבניין אלא רק על העבודה שבוצעה בשטחיו הפנימיים.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
3 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

הדברת בניינים בשיטת הדברה ירוקה

במידה ועדיין לא הכרתם את שיטת ההדברה הירוקה, כדאי מאוד שתבדקו גם אותה לפני שאתם מזמינים מדביר. שיטת הדברה ירוקה, היא למעשה שיטה שבה לא משתמשים בחומרים כימיים ורעלים במטרה להרחיק את המטריד אשר נמצא בשטח הבניין.

במקום זאת, משתמשים בטכניקות שונות כמו למשל הצבת מלכודות, שימוש בגלים אלקטרוניים אשר פולטים צלילים שמרחיקים מעופפים לצורך הדברת זבובים, ברחשים ויתושים. וגם שימוש בחומרי הדברה ירוקים וטבעיים שמביא איתו המדביר. הדברה זו מאפשרת להימנע מסיכון בריאותי לתושבי הבניין שלכם ונחשבת לאפקטיבית מאוד עבור הדברה של מזיקים שונים במסגרת של הדברת בניינים. התייעצו עם המדביר מה השיטה הנכונה עבורכם לפני הזמנת העבודה והוא יסייע לכם בקבלת ההחלטה.

עשוי לעניין אתכם גם:

שאלות נפוצות על הדברה של בניין משותף

כמה זמן לוקח לבצע הדברה לבניין?

תלוי כמובן בגודל שלו ובמספר הקומות. תהליך הדברה בבניין של 6 קומות, לוקח בממוצע כשעה וחצי אך משך הזמן עשוי להשתנות בין בניין לבניין.


איך מרחיקים יונים מבניין משותף?

ברוב המקרים נהוג להתקין רשתות במרפסות השירות ובפתחים השונים בשביל למנוע קינון. יש טכניקות נוספות כמו הצבת מסילות עם דוקרנים, העמדת דחלילים בצורת ציפורים ועוד.


האם אפשר להסתפק בהדברה של השטחים הפנימיים בלבד?

בשביל לקבל תוצאה טובה ומספקת, מומלץ לא לפסוח על אזורי החוץ שמקיפים את הבניין, ולבצע את הריסוס גם ברחבת הכניסה ואזור החנייה של הבניין.