הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת חדרי אשפה

במידה ואתם גרים בבניין משותף ואתם עומדים בפני הצורך לבצע הדברת חדרי אשפה, הישארו כאן במדבירים פלוס, הפורטל שמאגד עבורכם את כל המידע החיוני ביותר, אודות הדברת חדרי אשפה והדברה בכלל. בעמוד ייעודי לכך, אתם יכולים להשאיר פרטים ותוך זמן לא ארוך, לקבל מספר הצעות מחיר עבור שירותי הדברת חדרי אשפה ושטחים ציבוריים נוספים בבניין שלכם. הדברה חדרי אשפה הוא תחום דינמי וחשוב להכיר מספר אלמנטים בטרם מזמינים שירות. 

האם בעיית מזיקים בחדר האשפה בבניין דורשת טיפול?

מזיקים הם עניין שבשגרה בעיקר כשמדובר בחדרי אשפה של בניינים משותפים. ישנם מזיקים שונים שעלולים להטריד אתכם: חולדות, מקקים, נמלים ועוד. אחד הדברים החשובים ביותר, כשמאתרים צורך בהדברת מזיקים בבניין, זמן התגובה והטיפול בנגע. חשוב מאוד, מרגע שגיליתם שקיים מטרד כלשהו, צרו קשר מידי עם חברה המספקת שירותי הדברת חדרי אשפה ובצעו ריסוס כמה שיותר מהר. ככל שתתמהמהו בהזמנת ריסוס בחדרי אשפה, המזיקים יצליחו להגיע ליותר אזורים בבניין שלכם וההדברה תהיה מורכבת ויקרה יותר.
 

הדברה בחדר זבל

מהיכן מגיעים המזיקים השונים לחדר הזבל?

מזיקים מגיעים, על פי רוב, ממקומות חשוכים ולחים כגון: פתחי ביוב, פתחי ניקוז, מגג הבניין ואף, מחלונות ודלתות. גם יונים עשויות להוות מטרד לא קטן ובטח רבים מכם מכירים את הדוקרנים שרבים פורסים על אדן החלון החיצוני ועל כל משטח עליו יכולות יונים להתמקם ולהביא עמן לשלשת יונים וכו'. הדברת חדר זבל היא דבר חשוב ביותר ומומלץ לבצעה פעם בשנה כטיפול מונע ולא בהכרח להמתין שיגיעו מזיקים. 

כמה עולה הדברה בחדרי אשפה ושטחי הבניין?

מחיר הדברת חדרי אשפה וזבל, כולל שטחים ציבוריים שונים בבניין, משתנה בהתאם לאזור המגורים, גודל הבניין ומספר הקומות בו וכן, סוג המזיקים שהתגלו אצלכם. להלן מחירון לדוגמה לנוחיותכם:


מחירון הדברה בחדרי אשפה בבניין

הדברת פרעושים וקרציות בבניין

ביצוע ריסוס נגד פרעושים בניין עד 6 קומות


בין 500 ל- 900 ₪
הרחקת יונים

 באמצעות פריסת רשתות מיוחדות מפוזרות במרפסות שירות


בין 600 ל- 1,600 ₪
הדברת מקקים בחדר זבל

פיזור ג'ל ייעודי בבניינים של 4 עד 6 קומות. 


בין 400 ל- 500 ₪
הדברת נמלים בחדר זבל ושטחים

כולל השמדת קיני נמלים


בין 450 ל- 650 ₪
הדברת זבובים בחדרי אשפה

בחדר אשפה וכן, ריסוס בכל שטח הבניין


בין 300 ל- 450 ₪
הדברת מכרסמים

לכידת עכברים וחולדות לרבות, ריסוס באזור הביוב המרכזי וחדרי האשפה.


בין 600 ל- 900 ₪

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מדוע חשוב כל כך לבצע הדברה בבניינים משותפים?

הדברת חדר אשפה בבניין חשובה כדי לשמור על רמת ניקון מסוימת, גם במקום הכי מזוהם של הבניין. חדר האשפה מהווה את נקודת התורפה של הבניין, ממנה יכולה לצמוח הרעה. בנוסף, בניין משותף בנוי כך שצינורות המעבירים מים לכל דירה ותשתיות אחרות, משותפות גם הן ובהן עלולים להימצא מזיקים שונים. לפיכך, כדי להימנע מנגע מתפשט, יש לבצע ריסוס מונע ולהתמקד בחדרי האשפה. בצעו עכשיו השוואת מחירים במדבירים פלוס וקבלו שירות מותאם אישית.