הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה לפני כניסה לדירה

חושבים לעשות הדברה לפני כניסה לדירה חדשה? בעמוד שלפניכם תראו למה כדאי לעשות הדברה לכניסה חדשה, מה המחיר של ריסוס לבית חדש וגם תראו למה כדאי להזמין ריסוס לדירה לפני שהפרקט החדש שלכם מונח.

למה כדאי לעשות הדברה לפני כניסה לדירה?

הדברה לפני כניסה לדירה עוזרת לכם להבטיח שהדירה החדשה שאתם נכנסים אליה תהיה ללא חרקים וזה נכון בין אם מדובר על דירה חדשה מקבלן ובין אם מדובר על דירה שהיו בה דיירים:

 • ריסוס לבית חדש מקבלן: אם מדובר על דירה חדשה מקבלן הכל נראה נקי וזה לא מה שאנחנו חושבים עליו כשאנחנו חושבים על איך שחרקים מגיעים לבית שלנו, אבל זה לא מדוייק. הבית החדש שלנו היה לא מזמן אתר בנייה, שזה מקום שהרבה חרקים יכולים להסתתר בו בהרבה נישות שונות ולכן הדברה לפני כניסה לדירה מקבלן היא קריטית.
   
 • ריסוס לפני כניסה לדירה מאוכלסת: מקרה נוסף שבו מזמינים הדברה לפני כניסה לדירה הוא במקרה של דירה מאוכלסת. הסיבה שחשוב לעשות את ההדברה היא כי אתם לא יודעים איך הדיירים הקודמים שמרו על הדירה. האם הם ביצעו ריסוס לבית מדי פעם? איך הם שמרו על הניקיון? כשנכנסים לבית חדש הדבר האחרון שאתם רוצים הוא חרקים. אם אתם שוכרים את הדירה כדאי שתדעו גם מי משלם על הדברה בדירה שכורה, כי ייתכן שבעל הדירה או הדיירים הקודמים מחוייבים לשלם.

 

הדברה לפני כניסה לדירה

ריסוס דירה לפני פרקט: מניעה של מזיקי עץ

אם אתם רוצים להתקין פרקט בבית חשוב להזמין ריסוס לפני הנחה של הפרקט. זה מפני שיש כל מיני סוגי של מזיקים שניזונים מעץ ולא הייתם רוצים להניח את הפרקט לפני הריסוס רק כדאי שייאכל. סוגי מזיקים שאוהבים עץ הם טרמיטים (לחצו וקראו על הדברת טרמיטים) ותולעי עץ (קראו על הדברת תולעי עץ כאן).

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברה לבית חדש גם אחרי אכלוס

נכנסתם כבר לדירה חדשה מקבלן ועדיין לא עשיתם הדברה? לא נורא. אבל יש כמה דברים שחשוב שתדעו:

 • הזזת רהיטים: כנראה שאם נכנסת כבר לדירה יהיה יותר קושים לבצע את ההדברה כי ייתכן שצריך להזיז רהיטים. בנוסף תצטרכו לכסות או לנקות את הרהיטים בבית אחר כך
   
 • כמה שעות מחוץ לבית: אחרי ריסוס לבית צריך תצטרכו להישאר מחוץ לבית מספר שעות. אם עשיתם הדברה ירוקה תצטרכו להישאר בין חצי שעה לשעה ואם מדובר בריסוס כימי תצטרכו להישאר 2-3 שעות מחוץ לבית.
   
 • לא לשטוף: אחרי ריסוס מומלץ לא לשטוף ביומיים הראשונים. זה כדי לתת למזיקים השונים לצאת מהנישות שלהם ובכך להיפטר מהם. למידע נוסף על כמה זמן לאחר ריסוס ניתן לשטוף.
   
 • ילדים קטנים ובעלי חיים: אם יש לכם ילדים קטנים או בעלי חיים תצטרכו למצוא להם פיתרון מפני שהם לא יכולים להיות בבית יותר ממספר שעות לאחר ההדברה.

 

כמה זמן לא לשטוף אחרי הדברה?
2 ימים
2.5 ימים משך זמן 1.5 ימים

כמה עולה ריסוס לבית חדש? ראו מחירון

מחיר ריסוס לבית חדש משתנה בהתאם לגודל הבית. הוספנו לכם מחירון שיראה לכם מחיר ריסוס לבית לפי גודל בית:

 

גודל דירה מחיר ריסוס סטנדרטי
2 חדרים 250 - 300 ש"ח
3 חדרים 300 - 350 ש"ח
4 חדרים 300 - 350 ש"ח
5 חדרים 350 - 400 ש"ח

סוגי מזיקים שניתן למצוא בדירה חדשה

אם מדברים על דירה חדשה מקבלן סוגי המזיקים הנפוצים שיהיו בבית שלכם הם ג'וקים (תוכלו להזמין ריסוס ג'וקים כאן), נמלים (ניתן להזמין ריסוס נגד נמלים כאן) שנמצאים כבר משלבי הבנייה, או טרמיטים שהגיעו עם החולות של הבנייה.

 

אם מדובר על דירה מאוכלסת יש הרבה סוגי מזיקים וחרקים שונים שיכולים להגיע וזה בהתאם להגיינה של הדיירים הקודמים, אזור המגורים שלכם ועוד. הדברה לפני כניסה לדירה היא מומלצת כי היא עוזרת לכם לוודא שבשנים הקרובות תוכלו לגור בבית לא חרקים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מניעה ממזיקים להגיע לדירה החדשה שלכם

עשיתם ריסוס לפני הכניסה לדירה, נכנסתם לדירה והכל מעולה. עכשיו רק צריך לשמור עליה. איך עושים את זה?

 • ניקיון יסודי: דרך טובה לשמור על ההדברה היא לעשות ניקיון יסודי. הרבה חרקים ומזיקים מוצאים את דרכם ונשארים בבית שלכם בגלל מזון קטן שנפל באיזו פינה שלא תמיד שמים לב כשמנקים ניקיון שוטף - רק בניקיון יסודי.
   
 • פינוי פסולת מהחצר: אחת הדרכים שבהן מזיקים מגיעים לבית היא מהחצר. אם יש בחצר כל מיני רהיטים ישנים או פסולת שנשארה מהבנייה של הבית כדאי לפנות אותה על מנת שלא תשמש בתור מקום שבו החרקים אוהבים להיות.
   
 • איטום סדקים בקיר: עוד דרך שבה חרקים נכנסים לבית היא באמצעות סדקים שיש בקיר. אם הדירה חדשה מקבלן לא אמורים להיות סדקים, אבל אם הזמנת ריסוס לפני כניסה לדירה מאוכלסת, כדאי גם לאטום את הסדקים בקיר כדי שהחרקים לא יוכלו להיכנס לבית שלכם.
   
 • זרקו מזון לא אטום: אנחנו לא יודעים את זה, אבל לפעמים אנחנו מביאים את החרקים איתנו לדירה חדשה. במיוחד אם מדובר בדגנים וקטניות - אלו הדרכי הנפוצות ביותר שעש המזון מגיע לבית שלנו.
   
 • גזמו עצים: אם יש ענפים בחצר שלכם שנמצאים קרוב לגג או לחלון שלכם כדאי לדעת שזו דרך שבה החרקים באים. מה עושים? גוזמים את הענפים. חושבים שמצאתם חרקים בעץ? כדאי לעשות גם הדברה בגינה.