הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

כמה זמן אחרי ריסוס אפשר לשטוף

היום בפינתנו: כמה זמן אחרי ריסוס אפשר לשטוף את הרצפה? מה הפרמטרים שמשפיעים על זמני השטיפה לאחר הריסוס? מהם היתרונות בהמתנה עם שטיפה לאחר ההדברה וגם איך מנקים בית אחרי ריסוס - כל הפרטים מתחת.

כמה זמן אחרי ריסוס אפשר לשטוף את הרצפה?

יש לשטוף את הרצפה 3 עד 4 ימים אחרי ביצוע הריסוס לבית. הסיבה לכך היא ע"מ לאפשר לחומרי ההדברה להיטמע בצורה מיטבית יותר בבית. כמובן שבמידה ויש לכם חיות מחמד, תינוקות או אנשים רגישים בריאותית בבית, נמליץ לעכב את חזרתם כמה שניתן או לחילופין - נמליץ לשטוף את הרצפה כבר בעת כניסה מחודשת שלהם הביתה.

 

קחו בחשבון שבמידה ותחליטו לשטוף את הרצפה מיד לאחר הריסוס - הליך הריסוס תהיה פחות אפקטיבית לזמן ארוך.
 

מה משפיע על זמני השטיפה? מה הסיבה לשינוי בזמני ההמתנה לשטיפה? כמה זמן אחרי הדברה אפשר לשטוף?
ילדים קטנים ילד יכול ללקק את שאריות הריסוס לשטוף מיד לאחר הדברה
בעלי חיים חיות יכולות ללקק את הריסוס ולקבל הרעלה לשטוף מיד לאחר הדברה
אנשים רגישים בריאותית פגיעה באדם עם רגישות בעור ובמערכת הנשימה לשטוף מיד לאחר הדברה
אנשים בוגרים בריאים אין הגבלה  3 - 4 ימים

איך מנקים בית אחרי ריסוס?

אז לאחר שדנו בנושא - כמה זמן אחרי ריסוס אפשר לשטוף את הבית כעת נברר איך מנקים בית אחרי ריסוס? רבים חושבים שלאחר ביצוע ריסוס בבית, צריך לשטוף את הרצפה בחומרי ניקוי מורכבים כמו אקונומיקה ועוד חומרי ניקוי מיוחדים אך התשובה לכך היא - שטיפה אחרי ריסוס עם מים וסבון. כן, כן, אין שום סיבה להשתמש בחומרים יקרים או משודרגים כדי לנקות את שאריות חומרי הריסוס מהמרצפות. כל שתזדקקו לו זה דלי עם מים וסבון. במידה וכבר יש לכם נוזל לניקוי רצפות - תוכלו להשתמש גם בו אך אין סיבה לרכוש במיוחד חומרי ניקוי שלא לצורך.


שטיפה אחרי ריסוס - כל שדרוש זה סבון ומים

תוך כמה זמן אחרי ריסוס אוכל לשטוף את חדר המדרגות?

במידה ומדובר בהדברה שבוצעה נגד תיקנים ונמלים, צוות פורטל מדבירים פלוס ממליץ לדחות את מועד שטיפת חדר המדרגות עד יומיים לפחות אחרי שבוצעה ההדברה. גם כאן המניע לאפשר לחומרי ההדברה להיספג טוב יותר וכדי להרחיק את המזיקים לתקופת זמן ארוכה יותר.