הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

מי משלם על הדברה בדירה שכורה

תחומי אחריות בדירה שכורה לא תמיד ברורים. מתי הנזק הוא בגלל בלאי טבעי או כשל קיים בדירה ומתי הוא בגלל שימוש לקוי. בעמוד הזה נבין מי משלם על הדברה בדירה שכורה, מתי כדאי לבצע אותה ומה המחיר שלה.

קודם כל, מי משלם על הדברה בדירה שכורה?

האחריות על תשלום של הדברה בדירה שכורה תלויה באחריות על הגעת במזיקים או החרקים. במקרה של חרקים שהגיעו מחוסר הגיינה כמו ג'וקים או זבובונים האחריות על התשלום היא על הדיירים. במקרה של מזיקים וחרקים שהגיעו כתוצאה מכשלים במבנה, כמו למשל פסוקאים שמגיעים בגלל רטיבות בקיר או עכברים שמגיעים כתוצאה מחורים במבנה האחריות היא על בעל הנכס לשלם את ההדברה.

 

הדברה בדירה שכורה

מתי כדאי לבצע הדברה בדירה שכורה?

יש כמה מקרים שבהם אנשים מזמינים הדברה בדירה שכורה:

  • לפני כניסה לנכס: אם אתם נכנסים לדירה אתם רוצים לוודא שהיא נקייה ואין שום מזיקים או חרקים שמסתובבים שם. אתם לא יודעים איך הדיירים הקודמים שמרו על הנכס וגם אם דברים נראים נקי עכשיו ואתם לא רואים חרקים לכו תדעו מה קרה בזמן שהם היו שם. לכן הרבה אנשים מעדיפים לעשות הדברה לפני כניסה לדירה כדי להבטיח להם שקט נפשי בבית החדש.
     
  • לפני יציאה מהנכס: כחלק מהחוזה דיירים צריכים להשאיר את הדירה "כפי שהם מצאו אותה". אם נגמר החוזה ויש חרקים או מזיקים בדירה צריך לבצע הדברה, לפי החוזה. כמובן שמעבר לחוזה הרבה יותר נעים לדיירים החדשים, או בעל הכנס, להיכנס לדירה שהם יודעים שבוצעה בה הדברה ואין חרקים.
     
  • בעת הופעת מזיקים: כמובן סיבה נוספת שבגללה מזמינים הדברה לדירה שכורה היא כשמופיעים מזיקים ורוצים להיפטר מהם. אם זה המצב חשוב להבין מי המזיקים ואיך הם הגיעו. את הדוגמאות הנפוצות ביותר הבאנו לכם למעלה, ויש דוגמאות שקשה לומר מי אחראי כמו ג'וקים. תוכלו להזמין מדביר מקצועי וכשהוא מגיע לשאול אותו מה הגורם.

אילו חרקים ומזיקים נצטרך להדביר בדירה שכורה?

דוגמאות לחרקים ומזיקים שנדביר בדירה שכורה ומה מושך אותם:

 

סוג החרק / מזיק למה הם הגיעו? מי אחראי לשלם? (לרוב)
פסוקאים רטיבות בדירה בעל הדירה
זבובי פירות אוכל רקוב דיירים
חולדה חורים במבנה בעל הדירה
עש המזון אריזות מזון פתוחות דיירים

כמה עולה הדברה בדירה שכורה?

אין הבדל כמובן בין מחיר הדברה בדירה שכורה לבין מחיר של ריסוס סטנדרטי לבית. מחיר ריסוס לבית נע בין 250 - 400 ש"ח כשהוא משתנה בהתאם לגודל הדירה. ריסוס סטנדרטי לא כולל חרקים ומזיקים שקשים יותר להיפטר מהם כמו פשפשים או טרמיטים, אלא בעיקר נמלים, ג'וקים וכו'.

 

מחיר הדברה בדירה שכורה בממוצע

מחיר הדברה בדירה שכורה בממוצע: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הזמינו מדביר בעיר המגורים שלכם עם מדבירים פלוס

הבנתם שאתם צריכים לשלם או שאתם מעדיפים להתקזז אחר כך? תוכלו למצוא הדברה עם אתר מדבירים פלוס. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממדבירים מוסמכים בעיר שלכם. כך תוכלו להשוות ביניהם בשביל למצוא מדביר שלוקח מחיר יותר טוב או יותר זמין בשבילכם.