הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

עכבר בקיר

חוששים להימצאות עכברים בקירות שלכם? בדף הבא תוכלו לזהות את הסימנים הנפוצים לכך, איך הם מוצאים את דרכם לאזור הקיר, כיצד ניתן להפטר מהם וגם איך תאתרו בזריזות ובחינם בעל מקצוע מוסמך דרך מדבירים פלוס.

מהם הסימנים לעכבר בקיר?

אז יש כמה סימנים המעידים על עכבר בקיר, הכוללים בין היתר: סימני כרסום וחורים בקירות גבס, רעשי ציוץ, כרסום ונקישות מאזור הקיר.

 

עכבר משתחל דרך חור בקיר גבס

איך מוצא את עצמו עכבר בקירות שלנו?

עכברים בקירות הוא משהו שנפוץ בעיקר בעשורים האחרונים, שבהם בני אדם החלו להרבות בבנייה קלה עם קירות גבס. ובכן, אומנם מדובר בבשורה חיובית בתחום הבנייה אך כזו שפחות עובדת לטובתנו כשמדובר בעכברים ועכברושים.

 

עכברים בקיר גבס חודרים אליו ע"י כירסום בו וזה לעתים קורה לאחר שהם כבר הספיקו לבקר בחלל הפנים של ביתכם. הדבר העיקרי שיש לעכבר לחפש בין הקירות שלכם הוא בראש ובראשונה מחסה, הדבר השני הוא חיפוש אחר מזון וגם אלטרנטיבה זמינה לשיוף השיניים שלו.

מהן הסכנות בהמצאות עכבר בקיר?

אין ספק שעכבר בבית זה לא דבר מרנין עבור אף אחד, בטח ובטח כאשר הוא מצוי במקום שמגן עליו כמו קיר גבס. המצאות עכבר בקיר יכולה להפיץ מחלות כמו פרעושים וקרציות (במידה ומדובר בעכבר חי) ובוירוסים ומחלות (במידה ומדובר בעכבר מת בתוך הקיר).
 

דחיפות להזמנת לוכד עכברים:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כיצד יש להיפטר מעכבר בקיר?

הדרך המומלצת ביותר להיפטר מעכבר בקיר היא ע"י לכידה של העכבר בעזרת לוכד מוסמך ושחרורו בשטח פתוח הרחק מהבית. כמו כן, במידה ואיתרתם חורים חשודים באחד מקירות הגבס בבית, צוות מדבירים פלוס ממליץ בחום שלא לאטום אותם מפני שהדבר אומנם ילכוד את העכברים בין הקירות אך הוא גם ישאיר אותם למות בהם, מה שמהר מאוד יוביל לריחות מזוויעים להתעופף באויר.

 

המצאות עכברים מתים בקיר תגרום תוך זמן קצר לריח צחנה נוראי באויר ביתכם, מה שגם ייאלץ אתכם לקדוח במספר אזורים בקירות הגבס כדי לאתר את העכברים המתים ולהסתייע במפנה פגרים שיאסוף אותם ויחטא את המקום. קחו בחשבון שפעולות אלו עשויות לעלות לכם הרבה יותר מהזמנת לוכד שילכוד את העכבר חי.

השיגו לוכד מוסמך דרך מדבירים פלוס!

אז במידה ועולה בכם החשד שמסתתר לו עכבר בקיר שלכם, קודם כל נמליץ שלא להכנס לפאניקה, שנית - קראו ללוכד עכברים מוסמך אותו תוכלו להשיג דרך פורטל מדבירים פלוס.

 

השאירו פרטים בטופס מתחת או לחילופין התקשרו אלינו ותוכלו לקבל בחינם עד 3 לוכדי עכברים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה ולבחור במי שזמין לכם כבר עכשיו! כי בכל זאת - עכבר בקיר זה לא משהו שמומלץ לדחות.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך לזהות אם יש עכבר מת בתוך הקיר?

אחד הסימנים המובהקים שמעידים על המצאות עכבר מת בתוך הקיר שלכם הוא ריח ריקבון מתמשך מהחלל הסמוך של הקיר.

 

עוד דרך לזהות עכבר מת בתוך הקיר היא אם והבחנתם בזבובים רבים באזור ללא סיבה ברורה, שכן גם הם כמוכם עדיין לא יודעים בודאות מאיפה הריח הנ"ל אך הם נמשכים אליו (כי הם ניזונים מפגרים). דרך נוספת יותר מובהקת לזיהוי היא במידה והבחנתם ברימות יוצאות מקיר הגבס שלכם.
 

עכבר בקיר

כמה עולה ללכוד עכברים בקירות גבס?

עלות לכידת עכברים בקירות גבס נעה בין 300 - 500 ש"ח וזה כולל רכישת מלכודת מתאימה ע"י הלוכד ופעולת הלכידה עצמה. שימו לב שלעתים יהיה על הלוכד לבצע חור בקיר קודם לכן כדי לקצר את זמני הלכידה.

 

כמו כן, במידה ונמצא עכבר מת בתוך הקיר ועלות הלכידה עצמה אינה כוללת את הפינוי שלו, תצטרכו לשלם תוספת של 250 - 700 ש"ח שתכלול פינוי פגר העכבר וחיטוי של השטח.

 

מחיר ממוצע ללכידת עכבר בקיר

מחיר ממוצע ללכידת עכבר בקיר: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪