הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

ריח של נבלה בבית

קראו מתחת מה גורם לריח של נבלה בבית, מה לעשות ברגע שאיתרתם את הגורם לבעיה, כמה עולה לטפל בה וגם איך תוכלו למנוע מהמצב לחזור על עצמו.

מה עלול לגרום לריח של נבלה בבית?

במידה והבחנתם בריח נבלה בבית שלכם, קרוב לוודאי שלא מדובר במשהו אחר למעט זה. ריח פגר הוא מסויים מאוד ויכול להסריח שטח גדול, מה שלא יקרה בד"כ בהימצאות פרי רקוב או מוצרי חלב שהחמיצו בבית. בקיצור ריח של נבלה חוצה גבולות כמו מטאור והוא עשוי להעיד על הימצאות פגר של עכבר במקרה הטוב ועל פגר של חולדה, יונה או חתול במקרה הגרוע.

 

חשוב להבהיר שלפעמים הסיבה לריח הנורא דווקא נגרמת בגלל היעדר ניקיון או התפתחות עובש על הקיר באזור ולכן מומלץ שתוודאו זאת קודם לפני שאתם ממהרים להיעזר במדביר לצורך פינוי הפגר.

 

פגר של עכבר

מצאתי את הסיבה לריח נבלה בבית - מה לעשות?

במידה ואיתרתם את מקור ריח הנבלה בביתכם, קרוב לוודאי שאין כבר צורך בלכידת המזיק, אלא בשירות פינוי פגרים מקצועי שמספק מדביר. הוא גם ידע לאן לפנות את פגר החיה, שכן, בישראל חל איסור להשליך סתם כך פגרי חיות גדולות לפחים רגילים מפני שבכך עולה הסיכון בהפצת מחלות.

ריח של נבלה בבית - מהיכן זה מגיע?

במידה וזיהיתם ריח של נבלה בבית אך אתם לא בטוחים מה המקור שלו או מאיפה הוא מגיע, כדאי קודם כל שתוודאו שלא מדובר בהתפתחות עובש בקיר לפני שאתם מזמינים מפנה פגרים. במידה ועולה הסיכוי שמדובר בפגר, כדאי שתדעו שהמקומות הנפוצים שבהם הם עשויים להימצא יהיו:

 • במזגן - במידה והבחנתם בריח של נבלה מהמזגן שלכם, קרוב לוודאי שמדובר בחיה קטנה כמו עכבר, שמוצא מקום מסתור בתעלות מזגנים ובתוך המזגן עצמו. הסיבה להימצאות עכבר במזגן, נובעת מהצורך שלו במקום חמים, מקור זמין למים ולעתים גם אמצעי לכרסום. יחד עם זאת, עכברים לא שורדים זמן ארוך במזגנים מה שלרוב גורם לריח הנורא כי הם מתים בו. אגב, גם חתול שנתקע בתעלת המזגן ומת עשוי להעיד על הריח הרע
   
 • קירות גבס -  הבחנתם בריח של נבלה בקירות הגבס בביתכם? לעתים זה עשוי להעיד שמצויים בו פגרים של עכברים או של גורי חתולים. גם כאן, קיר הגבס מעניק להם מקום מסתור בטוח וזאת הסיבה שהם מגיעים אליו אך גם עשויים למות בתוכו בגלל הקושי לצאת ממנו לאחר האיטום שמבצעים בו.
   
 • עליות גג - כמו כן, במידה וביצעתם הדברה נגד עכברים וחולדות בעליית הגג וזמן מה לאחר מכן הבחנתם בריחות של נבלה בוקעים מהאזור, קרוב לוודאי שהסיבה היא שההדברה הצליחה ושכעת מצויים באזור פגרים. לעתים הריח גם עשוי להגיע מיונים שחדרו לעליית הגג והורעלו כתוצר של ההדברה.
   
 • מרפסת שירות - אם זיהיתם ריח רע במרפסת השירות שלכם, יכול מאוד להיות שזה בגלל יונה חולה שמתה שם או בגלל שהיא נתקעה במרפסת השירות ומתה בה.

 

מהיכן מגיע הריח? איזה פגר אתם עשויים למצוא שם?
מזגן עכבר, חתול
עליית גג עכבר, עכברוש, יונה
קיר גבס גורי חתולים, עכבר
מרפסת שירות יונה

האם ריח של נבלה מסוכן?

ריח של נבלה בבית ברוב המקרים לא מסוכן עבור אנשים בריאים אך בעבור מי שאינו בקו הבריאות וסובל ממחלות רקע כמו אסטמה - שאיפת ריח של נבלה עשוי לסכן אותו אך ככלל, בואו נאמר שבמידה ואיתרתם ריח חריף ומחניק בביתכם, כדאי למצוא לו פתרון כבר ומייד ולא לדחות בגלל שאתם בריאים וחסונים.

 

עד כמה מסוכן להריח ריח של נבלה?

כמה עולה טיפול בריח של נבלה בבית?

טיפול כנגד ריח של נבלה בבית נגזר הן מפינוי הפגר הגורם לריח והן מביצוע חיטוי לשטח. פינוי פגר עכבר נע בין 250 - 700 ש"ח וזה כולל פינוי של הפגר לאזור המורשה לכך. מחיר על חיטוי השטח לאחר פינוי הפגר נע בין 180 - 430 ש"ח וזה כולל ריסוס וחיטוי.

 

מחיר ממוצע לטיפול בריח של נבלה בבית

מחיר ממוצע לטיפול בריח של נבלה בבית: 475 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כמה זמן נמשך ריח של נבלה?

במידה ואתם סובלים מריח של נבלה בבית, דעו שזה עשוי ללוות אתכם בין שבוע ועד שלושה שבועות שלמים וזאת במידה ולא דאגתם לפנות את הפגר שבגינו מגיע הריח הנ"ל. כמו כן, ריח הנבלה עשוי להחריף באזורים לחים, עכשיו קחו בחשבון שמדינת ישראל מאופיינת במזג אויר טרופי לח וחם ו - וואה - לה! זכיתם לריח "מיוחד" לפרק זמן בלתי מבוטל.

 

זמן ממוצע שלוקח לריח של נבלה לעבור:
שבועיים
3 שבועות משך זמן שבוע

מה הפתרון לריח של נבלה בבית?

אז הדבר הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להזמין מדביר שיפנה את הסיבה לריח הנורא, הלא הוא - פגר החיה.  בד"כ לאחר שהמדביר פינה את הפגר, תצטרכו לפתוח את כל פתחי האיוורור כדי לאפשר לשאריות הריח להתנדף, לאחר מכן המדביר ירסס את האזור כנגד המזיקים שהגיעו בגלל הפגר (רימות זבובים, ג'וקים וכדומה) ולאחר מכן יהיה עליכם לנקות את האזור באקונומיקה ותוך שימוש בשקיות סופחות ריח כדי להביא לניטרול ריח הנבלה בצורה מקסימלית.

 

השאירו פרטים מתחת וקבלו במיידי ובחינם - עד 3 מדבירים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי פינוי פגר וחיטוי לבית בצורה מהירה ולחסוך במחיר הסופי שתשלמו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך למנוע ריח של נבלה בבית בעתיד? 

ע"מ שתוכלו למנוע מריח של נבלה בבית לחזור על עצמו, נמליץ לכם לפעול בדרכים הבאות:

 • עכברים ועכברושים - העדיפו להיעזר בלוכד עכברים ע"מ ללכוד עכבר או חולדה שנתקלתם בהם בביתכם, המנעו מלהניח מלכודות, שכן אתם עלולים לשכוח מהן ובכך המזיק יכול להילכד ולהירקב עד להפצת הריח הנורא.
   
 • חתולים ועכברים - לרוב הם עשויים לחדור לביתכם מצינור האיורור במזגן ולהתקע בתוכו, נמליץ פשוט להתקין רשת בקצה החיצוני של צינור האיוורור כדי למנוע כניסת חיות לא רצויות.
   
 • יונים - הקפידו לאטום בצורה מלאה את הפתחים בעליית הגג בביתכם כדי להמנע ממבקרים לא רצויים כמו היונים. במידה ויש חלון באזור, הקפידו לסגור אותו כשאתם מסיימים את השימוש בעליית הגג. עבור פינת מסתור הכביסה דעו כי תוכלו להתקין רשת להרחקת היונים במסתור הכביסה, כך שלא יקרה מצב שהן ינחתו על אזור המרפסת ופשוט יגססו למוות עקב מחלות נפוצות שהן לוקות בהן.