הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

סוגי ושיטות הדברה

ישנם המון שיטות הדברה וסוגי חומרים בהם משתמשים המדבירים, לפניכם מידע על מספר שיטות נפוצות המתאימות להדברה ביתית.

הכירו את השיטות השונות והסוגים

למעשה יש כמה שיטות שונות, טכניקות וסוגים המשמשים כהדברה ביתית, כל אחת מהשיטות מתאימה לפתרון נגד מזיק כזה או אחר, כמובן שאותן שיטות יכולות להתאים לאותו המזיק, אך כאן נכנס השיקול של אותו המדביר שמבצע את הריסוס במה להשתמש, למשל אם יש חיות בבית, ימליץ להשתמש בהדברה ירוקה וטבעית או אם מדובר על הדברה בגינה, אולי עדיף הדברה כימית אשר חזקה יותר. ישנם המון שיקולים שונים ונשאיר אותם למקצועניים באמת.

 

מדביר מקצועי

אז מהם סוגי ההדברה?


הדברה ירוקה - כיום נחשבת להדברה הנפוצה ביותר להדברה בתוך בתים ודירות פרטיים, מתאימה נגד מרבית סוגי המזיקים והחרקים השונים, האמנם נגד נמלים, כינמות ופשפשים (בקיצור מזיקים קטנים), קשה לה להתמודד ואולי ידרש חיזוק נוסף, אך עדיין ישנם שיקולים שרק המדביר יידע להחליט אליהם באופן נקודתי וכל מקרה לגופו.

הדברה כימית - כבר פחות נפוצה כיום, אך עדיין משתמשים בה כאשר המקרה קיצוני ולא פתיר, השימוש בחומר כימי דווקא מיועד יותר לחוץ או על מנת להיפטר מכמויות גדולות של חרקים זעירים וקטנים, דוגמא מעולה היא הדברת טרמיטים. הדברה כימית היא חזקה ללא ספק ועושה את העבודה, אך אם זאת מסוכנת ומחייבת אתכם לעזור את מקום המקום לכמה שעות ואף יממה. נעשה שימוש הדברה כימית גם למטרת חקלאות ויבול (לדוגמא, איבוק והדברת ענבים לצורך הדברת צרעות).

הדברה ביולוגית - השימוש באקולוגייה על מנת לפתור בעיות מזיקים, למשל בגינה, שתילה של נענע עשויה להרחיק נמלים, זאת הכוונה בשימוש ביולוגי ולמעשה בעצם שימוש בטבע על מנת להיפטר ממזיקים ולרבות להרחיק אותם. מיועד יותר לחקלאות ולגינות, דוגמא נהדרת היא עכבישים אשר לוכדים יתושים ולמעשה מבצעים בעבורכם הדברת יתושים בבית.

שיטות נוספות - יש את השיטה האורגנית והטבעית שהן בעצם סוג של הדברה ירוקה ושילוב של ביולוגית, ניתן לומר שהשיטות האלו נגזרות של שיטות הדברה שונות.

להרחבת מידע, בחרו באחד מהסוגים הבאים:

בחרו בשיטה בה אתם מעוניינים לקבלת מידע מורחב:

הדברה כימית הדברה ירוקה

 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה