הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

פינוי פגרים

מריחים ריח לא טוב בבית? ראיתם פגר בחצר שלכם? בעמוד תוכלו לראות מחירון של פינוי פגרים של חתולים, כלבים יונים ועוד, להבין מה אומר החוק ועל מי האחריות לפנות את הפגר. בנוסף תוכלו להזמין פינוי פגרים בזול דרכנו.

איך מתבצע פינוי הפגר

פינוי פגרים יתבצע קודם כל באיתור של הפגר (או הפגרים). המדביר קודם כל יזהה את מקור הריח, דבר שלא כל אחד יכול לעשות. פגרים עלולים להימצא במקומות "מסתור" או מקומות שקשה להגיע אליהם. לאחר מכן הוא יתחיל בפינוי הפגר עצמו.

 

חשוב לומר שפינוי פגר מתבצע בזהירות רבה כי זה יכול להיות דבר מסוכן. הפגר יכול לסחוב איתו הרבה מחלות וחיידקים ובגלל זה כשעושים פינוי גופות בעלי חיים חובה להצטייד בציוד מגן שיכלול כפפות וחליפה ולעיתים גם מסיכה, בהתאם לגודל הפגר והריקבון שלו.

 

לאחר שהמדביר יפנה את הפגר הוא יחטא את האזור הנגוע וירסס כדי למנוע מחרקים, טפילים וחיידקים להתפשט במקום. בגלל הסכנות אנחנו ממליצים בחוזקה לא לנסות לפנות את הפגר בעצמכם שמא לא תעשו אותו בצורה הנכונה, עם החומרים הנכונים וחס וחלילה יעבור אליכם חיידק לא רצוי.

 

פגר של חולדה

כך תוודאו אם יש פגר בסביבתכם

אם אתם מריחים ריח מוזר של ריקבון בהחלט יכול להיות שיש פגר בסביבה שלכם. לפעמים בהחלט תוכלו לראות את הפגר ואז ברור מה מקור הריח אבל לפעמים פגרים יכולים להיות על גגות, בחדר האשפה, במקלט או בכל חור שהם איכשהו מצליחים להיזדחל לתוכו. כשאתם מזמינים בעל מקצוי לפינוי בעלי חיים מתים הוא יאתר את הפגר, יפנה אותו ויחטא את המקום.

מחירון פינוי פגרים

מחיר פינוי פגר משתנה בהתאם לסוג החיה שמדובר בה. הוספנו לכם מחירון פינוי פגרים:

מחירון פינוי פגרים

פינוי פגר חתול

המחיר משתנה בהתאם לנגישות לפגר.


300 - 800 ש"ח
פינוי פגר כלב

המחיר מתייחס לכלב גדול או לבעל חיים בגודל דומה.


500 - 1,500 ש"ח
פינוי פגר יונה

המחיר משתנה אם מדובר בפגר יונה על גג או במיקום יותר נוח.


200 - 500 ש"ח
פינוי פגר עכבר

למקרים שבהם לוכד העכברים לא כולל שירות של פינוי הפגר או שהחלטתם ללכוד אותו בעצמכם.


250 - 700 ש"ח
הדברה וחיטוי האזור לאחר פינוי הפגר

חשוב כדי לוודא שאין התפשטות של חרקים או חיידקים באזור.


180 - 430 ש"ח

הדפס מחירון

  • מחיר העבודה יכול לעלות במידה ומדובר במיקום "מסובך" יותר לפינוי.
  • המחיר יכול לעלות במידה ומדובר בשעות מעבר לשעות העבודה המקובלות או בימי שבת/חג.

הזמינו פינוי פגרים מקצועי בזול

כמו ששמתם לב המחיר של פינוי חיות מתות נמצא בטווח והוא לא קבוע. חלק מהסיבה לכך היא כאמור בגלל השעה, הגודל או המיקום של הפגר, אבל גם חלק מהסיבה היא מכיוון שלא כל מדביר יקח את אותו המחיר לאותה העבודה.

 

כשמשאירים פרטים אצלנו אנחנו דואגים שתקבלו שמות של 3 מדבירים שעוסקים בפינוי פגרים בעיר שלכם כדי שתוכלו לערוך השוואת מחירים ביניהם ולקחת את האחד שנראה לכם הטוב ביותר בהתאם למחיר או דברים אחרים שאתם רוצים לבדוק כמו ותק או המלצות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה אומר החוק על פינוי פגרים

על פי תקנות בריאות העם לאחר פינוי הפגר צריך להעביר אותו לקבורה או לביעור במשרפה בהתאם להנחיות המשרד לאיכות הסביבה. על מי האחריות לדאוג לפינוי הפגר? על מי שהפגר נמצא בשטח שלו. אם הוא נמצא בשטח שלכם (לדוגמה בגינה שלכם) אתם תהיו אחראיים עליו, בעוד אם מדובר בשטח הציבורי האחריות תהיה על העירייה.

פינוי לכל סוגי הפגרים

  • פינוי פגר חתול: איפה זה קורה?

לרוב פינוי של חתול מת קורה באזורים של פחי אשפה, חצרות, מקלטים או בקיצור איפה שהם חושבים שהם יכולים למצוא אוכל. לצערנו מקרים נוספים שבהם תוכלו למצוא פגרים של חתול הם ליד כבישים שהחתולים קפצו אליהם ונפגעו על ידי רכב.

  • למה פינוי פגר כלב חשוב להיעשות במהירות?

כלב הוא בעל חיים יחסית גדול (רובם, כמובן שאנחנו לא מדברים על צ'יוואווות) ולכן חשוב לומר שהפינוי שלו לרוב יעלה יותר בגלל זה. מעבר לזה אם פינוי פגר כלב לא מתבצע במהירות והגופה שלו שוכבת זמן מה היא עלולה להתנפח, לצבור עוד חיידקים, להסריח יותר וגם להעלות את המחיר הפינוי שלו.

  • פינוי פגר יונה לפני שהטפילים ימצאו אותו

פגרי יונים נוטים להיות במקומות כמו מרזבים או גגות רעפים לשם היונים נוטות לברוח, לחקור ואז בסוף להיפצע. בגלל הטבע שלהן, הן לא ינסו לברוח משם וכנראה יישארו שם עד למותן. בגלל פינוי פגר יונה חייב להיעשות בזריזות, לפני שטפילים ימצאו אותו ואז יוכלו לחדור לבית. מדביר מקצועי יוודא לחטא את המקום כדי למנוע מדבר כזה לקרות, אבל על אחריותכם לקרוא לו כמה שיותר מהר.

  • פינוי פגר חולדה או עכבר ממקומות מסתור

הצבתם מלכודות עכברים ברחבי הבית אבל... שכחתם לבדוק אותן והן תפסו את העכברים או החולדות. במקרה הזה העכברים כבר נמצאים שם כבר זמן רב. מעבר לזה גם עכברים נוטים להיות בכל מיני חורים ובגלל זה פינוי פגר חולדה או עכבר יכול להיות כרוך בקידוח בקירות, פתיחת תעלת המזגן או דברים בסגנון הזה. חשוב לדעת לפעמים לוכד החולדות שהזמנתם לא כולל את השירות של הפינוי לאחר מספר ימים, אז צריך לברר את זה איתו.

שאלות נפוצות על פינוי פגרים

הוספנו לכם שאלות נפוצות לגבי פינוי פגרים:

על מי האחריות לפנות את הפגר?

האחריות היא על מי שזה בשטח שלו, כמו שהרחבנו בעמוד.


מה המחיר של פינוי פגרים?

הוספנו לכם מחירון מלא של פינוי פגרים.