הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הדברת חרקים מעופפים

הדברת חרקים בגינה וגם בבית במגוון דרכים ושיטות. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממדבירים באזור מגוריכם ולהשוות ביניהן בצורה קלה, נוחה ומהירה.

זיהוי חרקים מעופפים

מצאתם חרק מעופף ואינכם יודעים מהו? הנה טבלה המכילה את החרקים מעופפים הנפוצים בבית.

הדברת חומייניהדברת חומייני

הדברת ברחשיםהדברת ברחשים הדברת עש הבגדיםהדברת עש הבגדים
     
     

הדברת חרקים מעופפים מכל הסוגים

גם אם אתם מתגוררים בבית פרטי וגם אם בדירה שיש בה מרפסת, כנראה שניתקלתם לא פעם בחרקים מעופפים מסוגים שונים. חלק מהחרקים עשויים לעקוץ ולהיות מסוכנים לאדם אך רובם פשוט מהווים מטרד שמפריע לנו ליהנות מישיבה במרפסת או בחצר. הדברת חרקים מעופפים המתבצעת בצורה מקצועית תסייע להיפטר מהם ויש מספר שיטות שונות המשמשות את המדביר בעת ביצוע העבודה. בכל אופן, זכרו כי לפני שמזמינים הדברת חרקים, כדאי ואפילו מומלץ לנסות לזהות את החרק, לצלם אותו ולשלוח אל המדביר בשביל להבין האם הוא מסוכן.

 

הדברת חרקים מעופפים

איזה חרקים מעופפים ניתן להדביר דרכנו?

פורטל מדבירים פלוס מעניק פתרונות הדברה כמעט לכל סוגי החקרים המעופפים, אלו המרכזיים שבהם:

 • הדברה נגד זבובים: למרות שזבובים אינם מסוכנים לאדם, הם עשויים לגרום לזיהום ומחלות. ניתן גם להזמין שירות של ריסוס והדברה לתולעי זבובים. 
   
 • הדברת דבורים וצרעות: ריסוס שטח הגינה ולאחר מכן איתור של הקן והשמדתו - הרחיבו על הדברת קן צרעות.
   
 • עש בגדים: זיהיתם חורים בבגדים? כנראה שיש לכם עש בחדר הארונות וכדאי מאוד שתטפלו בעניין כמה שיותר מהר.
   
 • הדברה נגד יתושים: עקיצת היתוש יכולה להיות מסוכנת כמו במקרה של יתוש הנמר האסייתי (לחצו למידע נוסף על הדברת יתוש הנמר האסייתי)
   
 • הדברת ברחשים: מגיעים בדרך כלל בנחילים גדולים ודורשים תהליך הדברה מקיף וייסודי הכולל איתור אזורי דגירה אשר לרוב יהיו במקומות בהם יש מים עומדים.

שיטות וטכניקות להדברה של חרקים מעופפים

בשביל להדביר את החרקים המעופפים אפשר להשתמש בריסוס כימי המכיל רעלים. טכניקה זו נחשבת לפתרון מעולה המאפשר הדברה מהירה יחסית שמביאה תוצאות מיידיות. כמו כן ניתן גם לבחור בטכניקות אחרות כמו פיזור של מלכודות מיוחדות (בדרך כלל מלכודות דבק) אשר אותם תולים בנקודות שונות כמו עצים גבוהים בחצר או בנקודות מרכזיות אחרות. רוב עבודות ההדברה חייבות לשלב גם טיפול מונע כמו טיפול במוקדים של מים עומדים או איתור קן של צרעות והשמדתו בשביל למנוע מהם לחזור פעמים נוספות (תוכלו לקרוא כאן עוד על הדברה נגד צרעות).

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

קבלו עד שלוש הצעות מחיר להדברת מעופפים

במקום להסתפק בהצעת מחיר אחת, דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות שונות ממדבירים מומלצים, מקצועיים וכמובן מוסמכים שעברו את ההדרכות וההסמכות הנדרשות לצורך ביצוע פעולות הריסוס. לאחר קבלת הצעות המחיר, תוכלו להשוות ביניהן ולהתקדם אך ורק עם המדביר שסיפק את ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר. הדברת מעופפים היא לרוב פעולה אשר מתבצעת בחודשי האביב והקיץ בהם הטבע מתעורר אך ניתן להזמין את ההדברה גם בעונות הסתיו ולעיתים גם בחורף, שם המחירים זולים יותר עקב הביקוש הנמוך לשירות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה