הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת חרקים מעופפים

זיהוי חרקים מעופפים בבית ובגינה כולל הזמנת שירות ריסוס נגד חרקים מעופפים! הכירו את החרקים בעלי הכנף השונים או שקפצו ישר והזמינו שירותי הדברה. דרך מדבירים פלוס שני העולמות נפגשים וכאן ניתן לבצע השוואת מחירים לצורך הדברת מעופפים.

זיהוי חרקים מעופפים

מצאתם חרקים מעופפים קטנים בבית ואינכם יודעים מהו? הנה טבלה המכילה את החרקים מעופפים הנפוצים בבית.
 

זיהוי חרקים מעופפים בשטח הבית והגינה:
 

הדברת עש
הדברת עש הבגדים

הדברת דבורים
הדברת דבורים

הדברת נמלים מעופפות
הדברת נמלים מעופפות

     
הדברת ברחשים
הדברת ברחשים
הדברת זבוב הפירות
הדברת זבוב הפירות
הדברת זבוב
הדברת זבוב
     
הדברת חומייני
הדברת חומייני
הדברת יתושים
הדברת יתושים
הדברת זבוב החול
הדברת זבוב החול
     
הדברת הנמר האייסיתי
הדברת נמר אסייתי
הדברת צרעות
הדברת צרעות

עש המזון
הדברת עש המזון

     
זבובונים בבית
זבובונים בבית
עשים בבית
עשים בבית
 

 

הדברת חרקים מעופפים מכל הסוגים

גם אם אתם מתגוררים בבית פרטי וגם אם בדירה שיש בה מרפסת, כנראה שניתקלתם לא פעם בחרקים מעופפים בבית מסוגים שונים. חלק מהחרקים עשויים לעקוץ ולהיות מסוכנים לאדם אך רובם פשוט מהווים מטרד שמפריע לנו ליהנות מישיבה במרפסת או בחצר.

 

הדברת חרקים מעופפים המתבצעת בצורה מקצועית תסייע להיפטר מהם ויש מספר שיטות שונות המשמשות את המדביר בעת ביצוע העבודה. בכל אופן, זכרו כי לפני שמזמינים הדברת חרקים, כדאי ואפילו מומלץ לנסות לזהות את החרק, לצלם אותו ולשלוח אל המדביר בשביל להבין האם הוא מסוכן.

 

הדברת חרקים מעופפים

איזה חרקים מעופפים ניתן להדביר דרכנו?

פורטל מדבירים פלוס מעניק פתרונות ריסוס נגד חרקים מעופפים והדברה כמעט לכל סוגי החרקים המעופפים, אלו המרכזיים שבהם:

 • הדברה נגד זבובים: למרות שזבובים אינם מסוכנים לאדם, הם עשויים לגרום לזיהום ומחלות. ניתן גם להזמין שירות של ריסוס והדברה לתולעי זבובים. 
   
 • הדברת דבורים וצרעות: ריסוס שטח הגינה ולאחר מכן איתור של הקן והשמדתו - הרחיבו על הדברת קן צרעות.
   
 • עש בגדים: זיהיתם חורים בבגדים? כנראה שיש לכם עש בחדר הארונות וכדאי מאוד שתטפלו בעניין כמה שיותר מהר.
   
 • הדברה נגד יתושים: עקיצת היתוש יכולה להיות מסוכנת כמו במקרה של יתוש הנמר האסייתי (לחצו למידע נוסף על הדברת יתוש הנמר האסייתי)
   
 • הדברת ברחשים: מגיעים בדרך כלל בנחילים גדולים ודורשים תהליך הדברה מקיף וייסודי הכולל איתור אזורי דגירה אשר לרוב יהיו במקומות בהם יש מים עומדים.

שיטות וטכניקות לצורך הדברת מעופפים

בעת ביצוע הדברת מעופפים נהוג בבית ובגינה להשתמש בריסוס כימי המכיל רעלים. טכניקה זו נחשבת לפתרון מעולה המאפשר הדברה מהירה יחסית שמביאה תוצאות מיידיות. כמו כן ניתן גם לבחור בטכניקות אחרות כמו פיזור של מלכודות מיוחדות (בדרך כלל מלכודות דבק) אשר אותם תולים בנקודות שונות כמו עצים גבוהים בחצר או בנקודות מרכזיות אחרות.

 

רוב עבודות ההדברה חייבות לשלב גם טיפול מונע כמו טיפול במוקדים של מים עומדים או איתור קן של צרעות והשמדתו בשביל למנוע מהם לחזור פעמים נוספות (תוכלו לקרוא כאן עוד על הדברה נגד צרעות).
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

קבלו עד שלוש הצעות מחיר להדברת מעופפים

במקום להסתפק בהצעת מחיר אחת, דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות שונות ממדבירים מומלצים, מקצועיים וכמובן מוסמכים שעברו את ההדרכות וההסמכות הנדרשות לצורך ביצוע פעולות ריסוס נגד חרקים מעופפים. לאחר קבלת הצעות המחיר, תוכלו להשוות ביניהן ולהתקדם אך ורק עם המדביר שסיפק את ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר.

 

הדברת מעופפים היא לרוב פעולה אשר מתבצעת בחודשי האביב והקיץ בהם הטבע מתעורר אך ניתן להזמין את ההדברה גם בעונות הסתיו ולעיתים גם בחורף, שם המחירים זולים יותר עקב הביקוש הנמוך לשירות.

הדברה נגד מעופפים

להדביר חרקים מעופפים תמיד קשה יותר, זה מצריך לאתר אזורי כינון ולהבין מה גורם להם להגיע. רק לאחר זיהוי החרק המעופף ואיתור הסיבה לכך שהוא הגיע ניתן לבצע הדברה נגד מעופפים. זה יכול להיות באמצעות ייבוש, חסימה, פיזור מלכודות דבק או ריסוס נגד חרקים מעופפים באזורים אסטרטגיים.