הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת כיני יונים

 אם התחלתם להתגרד בתקופה האחרונה, ייתכן שהסיבה לכך היא כיני יונים (קרציונים) אשר יכולות להביא איתן גם לא מעט חיידקים ונגיפים. הזמינו מדביר מקצועי לריסוס והדברה של כיני יונים דרך האתר והיפטרו מהמטרד כמה שיותר מהר.

השוואת מחירים עבור הדברת קרציוני יונים

בכל הזמנה של מדביר מקצועי, וזה כלל לא משנה באיזה מזיק, חרק או מעופף מדובר, מומלץ לבחון עלויות ולהשוות מחירים. השוואת מחירים לא רק עוזרת לנו להכיר את העלויות ולבחון הצעות מחיר שונות אלא מאפשרת לחסוך לא מעט כסף במהלך התהליך. אם אתם מחפשים מדביר מומלץ ומקצועי לצורך הדברת קרציוני יונים או אפילו בשביל להרחיק יונים מהמרפסת או הגג, תוכלו לקבל דרכנו עד שלוש הצעות שונות דרך האתר ולבחור בהצעה הטובה ביותר שהתקבלה.

 

הדברת כיני יונים

מהו מחיר הדברת כיני יונים?

על אף שהמחירים עשויים להשתנות בין מדביר למדביר, עבור הדברת כיני יונים במסתורי כביסה או במרפסות, נהוג לשלם בדרך כלל סכום אשר נע בין 250 ש"ח ל-550 ש"ח. ייתכנו כמובן שינויים במידה ומדובר בשטח גדול מאוד הדורש ריסוס או בעקבות שיטת הטיפול שבה בחר המדביר. 

 

מחיר ממוצע של הדברת כיני יונים

מחיר ממוצע של הדברת כיני יונים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

קצת על זיהוי קרציוני יונים

מאחר ומדובר במזיק קטן מאוד, קשה מאוד לראותו. למעשה רוב הקריאות אשר מתקבלות על קרציוני יונים הן כתוצאה מתחושת גירוד בלתי פוסקת וזאת לאור ההבנה שבקרבת הבית נבנה קן של יונים. רבים נוטים לבלבל בין קרציוני יונים למזיקים אחרים כמו נמלת האש (כאן תוכלו לקרוא על ריסוס נמלת האש) או כמובן פשפש המיטה שגורמים גם הם לעקיצות וגרודים.

 

אחד ההבדלים הבולטים בין השניים הוא שעקיצות של פשפש ברוב המקרים יהיו בקו ישר, בעוד כאשר מדובר בכיני יונים, לרוב נראה מקבץ של עקיצות באותו האזור. במידה וזהיתם שאכן מדובר בפשפש, קראו כאן על ריסוס פשפש המיטה.

איך מתבצעת הדברת כיני יונים?

ההדברה בדרך כלל מתבצעת על ידי איתור הקן של היונים וריסוסו באמצעות חומרי הדברה כימיים. קיימים גם פתרונות טבעיים יותר כמו שימוש בשמן נים אך לא תמיד האפקטיביות תהיה גבוהה כמו ריסוס בבית.

 

בנוסף לאיזור הקן, נהוג גם לרסס גם באזורים הקרובים אליו, כך שאם מצאתם את הקן בקרבת חדר מסוים מומלץ לרסס גם את הקירות שקרובים אל החלון, כמו גם לרסס את אזור המרפסת במידה ושם מצאתם את הקן. כמו כן, תמיד מומלץ למקם רשתות או דוקרנים בשביל להרחיק את היונים מהאזור לצמיתות בשביל שלא נאלץ להתמודד עם הכינים פעמים נוספות בעתיד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שאלות נפוצות על פרעושי יונים והדברתם

איך כיני היונים מגיעות לתוך הבית?

הכינים נמצאות מתחת לכנפי היונה ולעיתים גם תחת כנפיהן של ציפורים נוספות. כשהיונה עוזבת את הקן, הכינים יחפשו מקור דם חדש כתחליף ויכנסו לחפש אותו בתוך שטח המגורים.


מהו צבען של כיני היונים?

מאחר והן ניזונות מדם היונה, צבען יהיה בדרך כלל בגוונים של אדום וחום. לעיתים ניתן למצוא פרעושי יונים גם בצבע צהבהב.


כמה זמן לוקח לבצע הדברה של קרציוני יונים?

מדובר בתהליך מהיר יחסית, שלוקח עד שעת עבודה כאשר מדובר במדביר מקצועי ומיומן.