הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת תולעי עץ

כיצד מזהים תולעי עץ בתוך רהיטים ומה הן דרכי הטיפול בהן? בעמוד זה תוכלו למצוא את התשובות לכל השאלות בנושא. בנוסף, תוכלו להזמין שירותי הדברה של תולעת העץ (יוקרנית הרהיטים) במחירים משתלמים למדי.

הזמינו הדברת תולעי עץ במחיר זול

מעוניינים לשמור על הרהיטים בבית מפני תולעת העץ? שירות ההדברה לא חייב להיות יקר. דרכנו תוכלו להזמין מדביר מקצועי לצורך הדברת תולעי עץ, לאחר ביצוע סקר שוק קצר ובחינה של מספר הצעות בעבור ריסוס והדברה בבית. כל שעליכם לעשות בשביל להתחיל בתהליך הוא להשאיר פנייה בטופס המופיע בעמוד זה או לחילופין לצלצל אל המוקד הטלפוני שלנו. אנו כבר נדע לאתר את המדבירים הטובים והמומלצים באזורכם ונדאג שתקבלו הצעות מחיר באופן מהיר, ללא כל עלות או התחייבות.

 

הדברת תולעי עץ

תולעי עץ בבית - איפה נמצא אותן?

תולעי עץ נמשכות לעץ טבעי ומחפשות את העמילן שניתן למצוא בתוכו, לכן קיים חשש שהן יופיעו בכל פריט בבית אשר עשוי מעץ. בדיוק כמו טרמיטים, ניתן למצוא גם תולעי עץ ברהיטים מסוגים שונים כמו שולחנות, כיסאות, שידות, שולחנות, ארונות ועוד. כמו כן, לא פעם נתקלנו במצבים שבהם זוהו תולעי עץ במשקופים של דלתות החדרים בבית וגם בדלתות העץ עצמן. מהרגע שזיהיתם תולעי עץ בבית, אף רהיט מעץ "אינו מוגן" מפניהן ולכן כדאי לבקש מהמדביר לבצע בדיקה מקיפה בכל מוצרי העץ.

כמה עולה להדביר תולעי עץ?

מחיר הדברת תולעי עץ נקבע על סמך המקום בו הן נמצאות, כמו גם שיטת ההדברה שבה משתמש המדביר. טווח המחירים לעבודה זו ינוע בדרך כלל בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח, כאשר המחיר מתייחס לטיפול ברהיט מסוים באמצעות טכניקת האיוד, על ידי מדביר תולעי עץ מוסמך ומקצועי.

 

מחיר ממוצע להדברת תולעת עץ

מחיר ממוצע להדברת תולעת עץ: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך הורגים תולעי עץ?

אחת השאלות הנפוצות היא איך הורגים תולעי עץ? בניגוד להדברה של מזיקים אחרים, כאן נדרש מאיתנו לשמור על הרהיט שבתוכו נמצאת התולעת ולכן טכניקת ההדברה שונה מעט ומותאמת לסיטואציה.

  • איוד של הרהיט: המדביר לוקח את הרהיט לחדר בו הוא מבצע תהליך של איוד - החדרה של גז אל חדר סגור ואטום בו נמצא הכיסא, השולחן או כל רהיט אחר בו התגלו תולעי העץ. תהליך זה לוקח בדרך כלל 10 ימים. במקרים בהם לא ניתן להוציא את הפריט מהבית, כמו למשל כאשר ישנה מתקפת תולעים על משקוף של דלת, ידרש לבצע אידוי בחדר בו נמצא המשקוף או לנקוט בשיטת הדברה אחרת.
     
  • החדרת חומרי הדברה: ניתן גם להחדיר חומרי הדברה מסוימים לתוך העץ אך זו שיטה פחות אפקטיבית אשר לעיתים גם עשויה לגרום לנזקים ברהיט ולכן היא פחות מומלצת.

 

תולעי עץ ברהיטים

טיפול ביתי בתולעי עץ

לא נוכל להסביר על טיפול ביתי בתולעי עץ בלי קודם כל לסביר על מניעה. הדרך הטובה ביותר למנוע מתולעי עץ להגיע לבית שלכם הוא פשוט לא להביא רהיטים מבחוץ או רהיטים שאתם לא סומכים עליהם. מחפשים רהיטים יד שנייה? בדקו שאין להם חורים שיכולים להיות סימנים של תולעי עץ.

 

לגבי הטיפול הביתי תוכלו ללכת לחנות חומרי הדברה ולמצוא חומרי הדברה שמתאימים לרהיטי עץ ואז להחדיר אותם לחור של תועלת העץ. חשוב להגיד שלרוב השיטה הזו פחות אפקטיבית והיא יכול להרוס את הרהיט ולפעמים עדיין לא לעבוד, אבל אם זיהיתם את התולעת מספיק מוקדם אולי תצליחו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך נראית תולעת העץ?

כאשר מדברים על הדברת תולעים מתוך רהיטי עץ, מתייחסים לשני סוגים עיקריים הראשון הוא יוקרנית הרהיטים - תולעת בצבע לבן - צהוב שאורכה הוא כ-3 סנטימטר והסוג השני הוא חיפושית בצבע חום בשם ליקטוס, אשר נהנית מאוד מאכילת רהיטי העץ בבית שלכם.

  • אולי לא מדובר בתולעי עץ? בדקו אילו מזיקי עץ אחרים קיימים.

שאלות נפוצות על תולעי עץ

מעוניינים לבצע הדברת תולעי עץ ברהיטים? הנה מספר שאלות נפוצות, כולל תשובות של צוות מדבירים פלוס:

האם כל מדביר מבצע הדברה של תולעי עץ?

לא בהכרח. בטיפול בתולעי עץ נדרש לנקוט בטכניקה של איוד שגם נחשבת לאפקטיבית ביותר, לא כל המדבירים מספקים את השירות. לכן וודאו זאת מראש.


האם ניתן לטפל בתולעת העץ בדרכים טבעיות?

נסו לשפשף בצל על הרהיטים או למרוח מעט בנזין/טרפנטין בנקודות הכניסה והחורים שיצרה התולעת ברהיט.


איך מזהים שיש תולעי עץ ברהיטים?

אם זיהיתם אבקה או נסורת בתחתית הרהיט או חורים קטנים שלא היו בו קודם לכן, כנראה שיש בתוכו תולעי עץ. ניתן גם לשמוע רעשים חלשים מתוך הרהיט.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה