הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת זבובים

הזבובים לא מפסיקים להטריד אתכם בבית ובגינה? לנו במדבירים פלוס יש את הידע ואנו נשמח לשתף אתכם בו. בהמשך תגלו כיצד מדביר מבצע הדברה נגד זבובים וכמובן כמה עולה השירות, תגלו כיצד להרחיק זבובים לבד באופן טבעי ועוד כמה טיפים חשובים.

הזמן מדביר להדברת זבובים בבית

לפעמים אנשים לא מבינים למה הזבובים האלו קיימים, הם פשוט מציקים ומטרידים. לא ניכנס עכשיו למשמעות של הזבובים בעולם ובמחזור החיים כמובן, אך נסכים איתכם שמדובר על מטרד ואנחנו כאן על מנת לעזור ולסייע לכם ככל שניתן, למעשה הפורטל "מדבירים פלוס" נועד על מנת לספק מידע, מחירים ובין היתר גם השוואת מחירים בין מדבירים וחברות הדברה שונות, אז אם אתם רוצים לקבל הצעות מחיר בעבור הדברת זבובים, השאירו פרטים או חייגו כעת והתחילו לקבל הצעות ופניות כבר עכשיו. השירות בחינם וכמובן שללא כל התחייבות.

זבוב

כמה עולה הדברה נגד זבובים בגינה או בתוך הבית?

המחיר משתנה בין הדברה בחצר ובין בתוך הבית, כאשר מגיעים לרמה של ריסוס ככל הנראה הבעיה קשה, נספר לכם שהדברה ירוקה (הסטנדרט היום) שמבצעים בבית, תהרוג בין היתר גם את הזבובים והרימות שלהם. אך בחצר הסיפור שונה, אם מדובר על מטרד שאינו פוסק ושיטות טבעיות לא עזרו, כנ"ל שימוש במלכודות יש לבצע ריסוס כימי. המחירים - הדברת חרקים בבית תעלה בין 300 ל-400 ש"ח והדברה לחצר גינה תעלה בין 500 - 600 ש"ח.

מחיר הדברת זבובים בבית

מחיר הדברת זבובים בבית: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

שיטות להרחקת זבובים באופן טבעי (ביולוגי)

נתחיל מהמובן מאליו, רשתות לבית ללא ספק ימנעו מהזבובים להיכנס אל ביתכם, אך עדיין הם יכולים להיכנס דרך דלת שנפתחת או שמישהו שכח את הרשת ואפילו חור בה עשוי לגרום להם לבקר, אפשרות ביולוגית טבעית נהדרת אשר משפיעה גם על הבית וגם על החצר היא שתילה של גרניום או רוזמרין, הריח העז שלהם מציק לזבובים והם ימנעו מלהגיע למקום.

 

ניתן לשתול בגינה או באדנית על אדן החלון. רוצים להרחיק זבובים מהשולחן? הניחו לימון עם ציפורן (התבלין כמובן), השילוב ידוע כמרחיק זבובים מעולה (בונוס, ציפורן מרחיקה גם נמלים). שקיות מים, נהדר כפתרון להרחקת זבובים מהגינה, גם דיסקים אגב עושים את העבודה. רוצים לדעת כיצד להרחיק זבובים מהכלב? מרחו על הכלב או בסביבתו מעט מים מדוללים עם חומץ תפוחים, הוא ימנע מהזבובים להתקרב.

האם זבובים מסוכנים לאדם?

אנו מדברים על הזן הנפוץ ביותר בישראל, הוא נקרא "זבוב הבית" הוא לא מסוכן באופן יוצא דופן וידוע כמעביר מחלה מסוכנת כלשהי, אך ללא ספק עשוי לגרום לזיהום ומחלות, כאשר הוא מעביר מחלות שהוא נוגע באוכל שלהם לאחר שהוא היה על צואה, פחי זבל ועוד. הזבובים מעבירים חיידקים ובקטריות רבות ורצוי מאוד שלא יהיו בביתכם, בארץ אין זנים מסוכנים של זבובים ונחריג מכאן את זבוב החול - אשר אינו משויך למשפחת הזבובים למרות שמו, מדובר על יתוש.
זבובים מסוכנים?

כיצד מדבירים רימות (תולעי) זבובים?

הרימות קטנות וקשה ללכוד אותן במלכודות, רק לאחר שהזבוב הופך לבוגר ניתן לטפל בו עם מלכודת ביתית בין אם היא טבעית או מהונדסת מהחנות, על מנת לטפל בכמויות גדולות של רימות טרם יבקעו ויהפכו לזבובונים קטנים, יש לבצע ריסוס באמצעות חומר הדברה (אם מדובר על מעט, נסו להשתמש בK300), אם הן מוסתרות והכמויות רציניות, מומלץ להזמין מדביר העוסק בהדברת מזיקים לצורך ריסוס באופן נקודתי ויבדוק את חומרת הבעיה.

סוגים שונים של זבובים

ישנם כ-3,000 מינים של זבובים בישראל, אשר מחולקים לכ-180 משפחות, כמובן שלא נכתוב על כלל הסוגים באתרנו, אלא על הנפוצים ביותר. הנה רשימה חלקית אשר מתעדכנת כל הזמן עם סוגי זבובים, לחצו על הסוג לקבלת מידע נוסף אודותיו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה