הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת יתושים

יש לכם מכת יתושים בבית, בחצר או בגינה? הגיע הזמן להזמין הדברת יתושים על ידי מדביר מקצועי! בואו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממדבירים באזורכם ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

השוואת מחירים עבור שירות הדברת יתושים 

יתושים יכולים להיות מטרד של ממש. הם מזמזמים באוזן, עוקצים וגם עשויים להיות מסוכנים ולהעביר מחלות. בין אם יש לכם מכת יתושים בבית, בחצר, באזור הגינה או במרפסת דעו שדרך אתר 'מדבירים פלוס' תוכלו לבצע השוואה של מחירים שתחסוך לכם כסף. אנו נדאג לשלוח לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות של מדבירים המספקים שירותי הדברת יתושים באזור מגוריכם, ואתם תוכלו לבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

הדברת יתושים

כמה עולה ריסוס נגד יתושים?

מחיר הדברת יתושים נקבע בהתאם לשיטת ההדברה וגם כמובן בהתאם לגודלו של השטח בו נדרש לבצע את העבודה. על פי בדיקות שערכנו בקרב מדבירים ברחבי הארץ, המחיר עבור ריסוס והדברה נגד יתושים נע בין 250 ש"ח ל-650 ש"ח. ברוב המקרים, המדביר מטפל גם במקורות המים המצויים מסביב לבית, מאתר את אזורי הדגירה ומבצע טיפול ייסודי באזורים אלו. 

 

מחיר הדברת יתושים בממוצע

מחיר הדברת יתושים בממוצע: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

האם יש דרך למנוע את ההגעה של היתושים?

חשוב להבין שהיתושים נמשכים לאזורים בהם יש מים עומדים. לכן מומלץ לאתר את האזורים הללו המצויים בחצר שלכם ולנסות למצוא פתרון ליתושים בחצר, לרוב בעיית המים העומדים זו אחת הבעיות המרכזיות - על מנת למנוע מהיתושים לדגור שם ולהטיל ביצים צריך לייבש את האזור. האיזורים הנפוצים הם:

  • מדשאות
  • עציצים
  • אדניות
  • מקומות רווי מים בגינה או הבית שלכם
  • אזורי הביוב (ודאו שהם אטומים ושאין דגירה של יתושים בקרבת הפתחים השונים)

הרחקת יתושים מהגינה ומהבית

אנו בפורטל מדבירים פלוס, פועלים בשיתוף פעולה עם מדבירים מומלצים מכל הארץ אשר מספקים שירות של הדברת מזיקים מסוגים שונים וכמובן גם שירות של הרחקת יתושים מהגינה במגוון רחב של שיטות. ניתן להזמין את השירות גם עבור בית פרטי וגם עבור בניין מגורים משותף ולבצע ריסוס בשטחי הבניין החיצוניים ובאזורי הצמחייה. כמו כן תוכלו להזמין ריסוס והדברה מפני יתושים גם לבית העסק או המשרד שלכם וליהנות ממחירים מצוינים ומשתלמים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כיצד מתבצעת הדברה נגד יתושים בגינה או החצר?

ישנן טכניקות שונות ומגוונות אשר מסייעות בפעולת הדברה נגד יתושים. בין שיטות ההדברה הבולטות היא ריסוס האיזורים השונים בבית ובחצר (כולל שטחי הגינה) בחומר הדברה נגד יתושים. הריסוס בדרך כלל מסייע להיפטר מהיתושים אך חשוב מאוד לבצע גם בדיקה מקיפה ולאתר את אזור הקינון של היתושים ולהשמיד אותו. כפי שציינו קודם לכן, ישנה חשיבות מכרעת גם לפתרון בעיית המים העומדים וזאת על מנת להימנע מחזרתם של היתושים אל הגינה. 

שאלות נפוצות על הדברת יתושים

מה הם סוגי היתושים הנפוצים בישראל?

בין הסוגים הבולטים אשר ניתן למצוא בארץ, קיימים יתוש הטיגריס האסייתי, יתוש הבית המצוי וגם יתוש אנופלס. לעוד מידע על סוגי היתושים תוכלו להיכנס לאתר המשרד להגנת הסביבה.


האם ניתן לבצע הדברה ירוקה נגד יתושים?

בהחלט, ניתן להשתמש בחומר הדברה ללא פירוטראידים. נדרש לבדוק זאת עם המדביר ולוודא שהוא פועל בשיטה זו.


באיזה איזורים הפורטל שלכם מספק שירות הדברה של יתושים?

ניתן למצוא דרכנו הדברת יתושים בכל ישראל במגוון אזורי פעילות שונים כולל הדברת יתושים בחיפה, ירושלים, תל אביב וגם ערים ויישובים קטנים בכל הארץ, בהתאם לזמינות בעלי המקצוע.


הדברת סוגי יתושים

הרחיבו על סוגי יתושים שאתם רוצים באמצעות לחיצה על הכפתור:

האם ניתן לבצע הרחקת יתושים באופן טבעי?

קיימות מספר טכניקות המשמשות להרחקת יתושים באופן טבעי. בראש ובראשונה ניתן לרכוש רשתות ולמנוע את כניסתם של היתושים אל שטח הבית. טכניקה נוספת היא שימוש בבצל, שום ואפילו חומץ. היתושים מתרחקים מהריח החזק, מה שתורם לכך שלא יתקרבו אל האיזור.

 

בנוסף ניתן להשתמש בלפיד במבוק אשר ממקמים בחצר ומסייע בהרחקת יתושים מהגינה או אפילו שימוש במחבט ידני או חשמלי אשר משמיד את היתוש. ניתן להרחיק יתושים גם באמצעות שמנים מסוגים שונים כמו למשל לבנדר שאפקטיבי מאוד בהרחקתם או אפילו מנטה ושמן אקליפטוס. כמובן שניתן למרוח תכשיר דוחה יתושים על הגוף אשר מרחיק את היתושים ומונע עקיצות.

 

מכת יתושים בבית

הדברת יתושים מהגינה והחצר במחיר משתלם

מכת יתושים בחצר הבית היא תופעה שכיחה ונפוצה מאוד בבתים פרטיים אך גם בבנייני מגורים (בעיקר באזורי הכניסה לבניין) תוכלו למצוא מענה מהיר ובעל מקצוע עם זמינות גבוהה לטיפול של הרחקת יתושים מהגינה שלכם. בעל המקצוע יודע בדיוק מה מרחיק יתושים ויסייע לכם גם באיתור אזורי הגידול של היתוש על מנת למנוע התפתחות של יתושים מתוך הביצים שהוטלו בגינתכם.

 

הדברת יתושים בגינה או החצר לא חייבת לעלות הרבה ודרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר עבור הדברת יתושים בבית ולבחור בהצעה הטובה ביותר בעבורכם.