הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

יתושים בבית

סובלים מיתושים בבית? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים על הרחקת יתושים בבית! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר, להשוות ולחסוך!

כמה עולה הדברת יתושים בבית?

מחיר הדברת יתושים הוא 450 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 250 - 650 ש''ח והוא עשוי להשתנות בהתאם לגודל הבית והשטח שיש להדביר על מנת להיפטר מהמכת יתושים בבית. בנוסף, המחירים עשויים להשתנות בין המדבירים השונים. לכן, מומלץ לבצע השוואת מחירים להרחקת יתושים בבית על מנת שתוכלו לקבל את השירות והמחיר הטוב ביותר.

 

מחיר ממוצע להדברת יתושים בבית

מחיר ממוצע להדברת יתושים בבית: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪


 

ראו מחירון הדברה מפורט

מכת יתושים בבית? השוו וחסכו במציאת מדביר!

בפורטל מדבירים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל, תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להדברת יתושים בבית! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך מרחיקים יתושים מהבית באופן טבעי?

על מנת לבצע הרחקת יתושים מהבית באופן טבעי, תוכלו לנסות את הדברים הבאים שעשויים לעזור עם מכת יתושים בבית:

 • שמנים אתרים - יש כמה סוגי שמנים מאוד יעילים בהרחקת יתושים כגון: ציטרונלה, לימון, ציפורן, אקליפטוס, שמן עץ התה וכדומה. הריח של השמנים דוחה את היתושים ובכך הוא גורם להרחקתם.
   
 • שימוש בבצל - גם הריח של בצל, שום, חומץ וכדומה גורם להרחקת היתושים.
   
 • לבנדר - יכולים לגדל בבית לבנדר? גידול לבנדר או בזילוקים גם עשוי לסייע מאוד בהרחקת היתושים.


>>>אולי יעניין אתכם גם הדברת ג'וקים

איך למנוע יתושים בבית?

השאלה איך למנוע יתושים בבית עולה רבות ולא תמיד זה נמנע ב-100%. בכל מקרה, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להימנע או לפחות להפחית את כמות היתושים בבית:

 • רשת - אין לכם עדיין רשתות על החלונות? זה הזמן להתקין רשת על החלון. רשת הינה הפתרון הטוב ביותר כיום למניעת כניסתם של יתושים לבית.
   
 • מים עומדים - אם יש לכם מקומות בהם המים עומדים, הקפידו לרוקן אותם. מים עומדים זה המקום האולטימטיבי בשביל היתושים ויותר מכך גם להטלת ביצים. לכן, בצעו בדיקה מקיפה בכל רחבי הבית, הגג, חצר, מרפסת וכדומה ותוודאו שאין שום מקור של מים עומדים. בנוסף, מומלץ לוודא שהאטימה של מערכת הביוב כמו שצריך מכיוון והיתושים עשויים גם להגיע משם.
   
 • הפעילו מאווררים - בגלל הכנפיים הכל כך דקות שיש ליתושים, הם לא מסוגלים לעמוד ברוח שמגיעה מהמאוורר. לכן, היינו ממליצים לכם להפעיל מאוורר מה שהוכח כיעיל ביותר להרחקה ומניעה של יתושים בבית.

 

יתושים בבית

האם יש אחריות על הדברת יתושים בבית?

על הדברת יתושים בבית לא נהוג לקבל אחריות. כן חשוב לציין שישנם מדבירים אשר כן יתנו אחריות, אבל ברוב המוחלט של המדבירים לא תקבלו אחריות מכיוון וההדברה או הריסוס ליתושים לא יעיל לאורך זמן והמדבירים לא יכולים להתחייב על כך.


>>>אולי יעניין אתכם גם הדברת מזיקים

האם יש יתושים בחורף?

התשובה היא כן. יש יתושים גם בחורף וגם בקיץ. מה שכן יכול לנחם אתכם זה שבחורף יש פחות יתושים מבקיץ וזאת מכיוון והטמפרטורה שיש בחורף לא מאפשרת להם להתרבות. לכן, התשובה היא שיש יתושים בחורף, אבל פחות מבקיץ.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה עושים אם יש יתושים בבית בחורף?

במידה ויש יתושים בבית בחורף בכמות גדולה או ללא הבדל מחודשי הקיץ, ככל הנראה יש באזור מגוריכם מקור דגירה רציני של יתושים. לכן, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות על מנת להיפטר ממכת יתושים בבית במהלך החורף, זה להזמין מדביר מוסמך ומקצועי שיבצע ריסוס לבית וימצא את מקור הדגירה.

 

דחיפות לטיפול ביתושים בבית בחורף:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 1 דחיפות נמוכה

יתושים בחדר שינה? זה מה שתעשו!

סובלים מיתושים בחדר שינה? הדבר הראשון שתוכלו לעשות זה להפעיל מאוורר ושיהיה מכווון אל החלון, זאת על מנת שימנע מיתושים להיכנס מחלון חדר השינה שלכם בחדר. דבר נוסף שתוכלו לעשות, זה לקנות נר ציטרונלה שגורם להרחקת היתושים. במידה ולא עזר לכם שום דבר שרשום במאמר, ככל הנראה והטיפ הטוב ביותר שתוכלו לקבל מאיתנו לצלצל אלינו ולהזמין מדביר מוסמך.

 

יתושים בחדר שינה

איך תמצאו מדביר מומלץ לריסוס נגד יתושים בבית?

על מנת שתמצאו מדביר מומלץ לריסוס נגד יתושים בבית, מומלץ שתבדקו את הדברים הבאים:

 • ביקורות - לאחר קבלת שם המדביר, היינו ממליצים לעשות בדיקה קצרה ברחבי האינטרנט ולקרוא קצת ביקורות והמלצות. זאת על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים נכון.
   
 • מחיר - בקשו מהמדביר הצעת מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים וכך לחסוך בכסף.
   
 • רישיון מדביר מוסמך - וודאו שלמדביר יש רישיון מדביר מוסמך! ההמלצה הטובה ביותר שתקבלו זה לא לעבוד עם עם מדבירים שאין להם רישיון מדביר!
   
 • ניסיון - בדקו שלמדביר יש ניסיון וותק בהרחקת יתושים וביצוע ריסוס נגד יתושים בבית.