הדברה בטוחה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הדברת עסקי מזון

צריכים הדברה לעסק? בין אם מדובר על עסק ממכר או עסק מזון, ניתן לקבל מספר הצעות מחיר של מדבירים אשר מבצעים הדברה לעסקים ועסקי מזון דרך מדבירים פלוס, לבצע בינהם השוואת מחירים ולחסוך כבר עכשיו.

הדברה לעסקים ועסקי מזון

כשיש צורך בהדברת מזיקים לעסקים ועסקי המזון, אין ספק שמתמודדים עם צרה צרורה, צרה שעשויה בקלות להשפיע על הפעילות הכללית והכלכלית של העסק. אם אתם מחפשים אחר מדביר לעסקים ולא מוכנים להתפשר על היותו מקצועי ומוסמך, אתם כנראה מבינים עד כמה זה חשוב. נסביר.


הדברת מסעדות

לא קיים כמעט עסק-מזון אחד בעולם שאינו צריך מדי פעם שירותי הדברה מקצועית. ואם לדייק את זה, ההמלצה היא להדביר באופן שיטתי וסיסטמתי – פעם בחודש. כן, בדיוק כך. אם חשבתם ששירותי מדבירים לעסקי מזון יש להזמין רק כשהמזיקים צצים ברחבי העסק, התמונה היא אחרת. רק על ידי פעולות מנע תקופתיות (אחת לחודש זו ההמלצה), ניתן באמת להשתלט על הצרה הזאת, שיכולה לעלות לכם בעסק, חלילה.

מהם המחירים להדברת עסקי מזון?

אם אתם מחפשים אחר מדביר מסעדות מוסמך, כדאי לדעת כי מחיר הדברה לעסקים בענף המזון נע בטווחים של 250 ₪ ועד 750 ₪ בממוצע. כמובן, תלוי בגודל המסעדה, בסוג המזיקים, בכמויות שלהם וכו'. בכל מקרה, ההמלצה הגורפת היא לשמור על רמות הניקיון הגבוהות ביותר שניתן, וכמובן גם להקפיד על טיפולי מנע בעזרת מדבירים.

 איזו הדברה מתאימה למסעדות?

בשורה התחתונה, רוב הלקוחות לעולם לא יחזרו שנית לעסק בו הם היו עדים לנוכחותם של התיקן הגרמני בעיקר, מקקים, עכברים וכו'. מדביר מקצועי למסעדות חייב להשתמש בחומרים ירוקים, ולרוב הוא לא בהכרח יבחר להשתמש בריסוס. וכעת נשאלת השאלה: כיצד מתבצעת הדברת עסקי מזון ללא פגיעה בעסק ובתפעולו השוטף? באמצעות הדברה ירוקה הידידותית לאנשים. כשניגשים להדביר עסקי מזון, ישנה חשיבות גדולה לסוג החרקים והמזיקים, אך בהחלט לא רק. על המדביר לברר כמויות של מזיקים וגם מקומות בהם הם מסתתרים ומקננים. מעבר לכך, חשוב מאוד להשתמש בחומרי ההדברה הנכונים ובשיטות הנכונות. ברוב המקרים, הדברת מסעדות או עסקי מזון מתבצעת בצורה כזאת.

הדברה ירוקה לעסקי מזון: מסעדות ובתי קפה

מדבירים מומלצים להדברת מסעדה בדרך כלל ישתמשו בקוביות ג'ל, שאותן יש לפזר במקומות חבויים. מעבר לשימוש בקוביות ג'ל, ישנם חומרים ידידותיים לסביבה שאמנם מרעילים את המזיקים, אך אינם רעילים לבני אדם. ישנן שיטות הדברה שונות עבור ריסוס מסעדות ממזיקים (גם באמצעות חומרים אקולוגיים), בעזרתן ניתן לרסס בהצלחה את המסעדה ובו זמנית, גם לא לפגוע באיכות המזון המאוחסן. חשוב מאוד לזכור, יהיו מספר פעולות שתצטרכו לבצע, כמו למשל סתימת חורים שונים במסעדה, ניקוי כללי וכדומה.

הדברה לבתי קפה ומסעדות מבלי לפגוע בפעילות

רגע לפני שמבררים מחיר הדברה לעסקים ולמסעדות, חשוב להבין כי הדברת בתי קפה חייבת להתבצע באמצעות חומרים ירוקים, כאלו שאינם מסוכנים לאדם. מעבר לכך, התוצאה שאנחנו לא מעוניינים בה היא תוצאה של מקקים מתים בכל בית הקפה. באיזו תוצאה אנחנו כן מעוניינים? אנחנו מעוניינים לפזר קוביות הדברה במיקומים אסטרטגיים ונסתרים (מתחת לארונות ולתנורים, מעל תיקרת הגבס, בפינות של ארונות וכו'). ברגע שהמזיקים ינגסו מקוביות הרעל, הם יחזרו לקן שלהם בכדי למות ועל הדרך הם גם ידביקו את שאר הקן ברעל שהם אכלו. באופן הזה, אנחנו נימנע מתיקנים ומזיקים אחרים מפוזרים ברחבי בית הקפה.

 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה