הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת עסקים

צריכים הדברה לעסק? לא משנה איזה מזיק זיהיתם אצלך בעסק - כדאי להזמין גורם מקצועי שיבצע הדברה להרחקתו. ניתן לקבל מספר הצעות מחיר של מדבירים אשר מבצעים הדברה לעסקים דרך מדבירים פלוס, לבצע ביניהם השוואת מחירים ולחסוך כבר עכשיו.

הדברה לעסקים במחירים מעולים

כשיש צורך בהדברת מזיקים לעסקים, אין ספק שמתמודדים עם צרה צרורה, צרה שעשויה בקלות להשפיע על הפעילות הכללית והכלכלית של העסק. אם אתם מחפשים אחר מדביר לעסקים ולא מוכנים להתפשר על היותו מקצועי ומוסמך, אתם כנראה מבינים עד כמה זה חשוב.

הדברת מסעדות

לא קיים כמעט עסק אחד בעולם שאינו צריך מדי פעם שירותי הדברה מקצועית. ואם לדייק את זה, ההמלצה היא להדביר באופן שיטתי וסיסטמתי אחת לתקופה בשביל למנוע מהמזיקים השונים להגיע אל האיזור. אם חשבתם ששירותי הדברה לעסקי מזון למשל, יש להזמין רק כשהמזיקים צצים ברחבי העסק, התמונה היא אחרת. רק על ידי פעולות מנע תקופתיות (אחת לחודש במקרי של מסעדות למשל - זו ההמלצה), ניתן באמת להשתלט על הצרה הזאת, תלוי כמובן בסוג המזיק.

מהם המחירים להדברת עסקים?

מאוד תלוי מה סוג העסק ומה גודלו של המקום. בדרך כלל המחירים ינועו בין 250 ש"ח ל-750 ש"ח, כאשר סוג המזיק, גודלו של בית העסק וכמות המזיקים שהופיעה - משפיעים באופן ישיר על העלות. לכן בכל עסק, וזה כלל לא משנה באיזה תחום הוא עוסק - כדאי להקפיד על רמת ניקיון גבוהה שתשמור את המזיקים והחרקים רחוקים מהמקום ככל שניתן.

מזיקים שנפוצים בבתי עסק ברחבי הארץ:

 • הדברה נגד נמלים: ריסוס נגד נמלים הוא דבר שכיח למדי והוא בהחלט אפקטיבי ויכול להרחיק אותם מהאיזור. מומלץ כמובן לנסות ולאתר את הקן ולהשמיד גם אותו.
   
 • הדברת ג'וקים: בין אם מדובר בתיקן הגרמני או התיקן האמריקאי, אף אחד לא היה רוצה לגלות מקקים שמטיילים לו בעסק. לרוב הימצאות מקקים מעידה על מקור אוכל שאינו סגור בצורה הרמטית או על קירבה לפתחי ביוב שלא סגורים כמו שצריך. הזמינו עוד היום שירותי הדברת מקקים עם מדביר מקצועי. 
   
 • לכידת נחשים: נתקלתם בנחש בשטח העסק? אל תהססו והזמינו שירות של לכידת נחש על ידי לוכד מומלץ ומקצועי בעל הציוד המתאים.
   
 • הדברת זבובים: כאשר נכנסים אל בתי עסק יש מעין "מסך אוויר" שמעל הדלת, תפקידו למעשה למנוע כניסה של זבובים ומזיקים מעופפים אחרים. כמו כן, לא תמיד מתאפשר להשתמש בו, לכן ניתן לבדוק כאן מהו מחיר הדברת זבובים ולהזמין גם שירות.
   
 • הדברת דבורים וצרעות: ייתכן שזיהיתם קן של צרעות בבית העסק שלכם ואתם צריכים להיפטר ממנו. במצב זה, חשוב לקרוא לגורם מוסמך ומקצועי ולא לנסות לטפל בבעיה בכוחות עצמכם, תכף גם בחרקים מעופפים נוספים אשר חלקם עשוים להיות מסוכנים, תוכלו לבצע זיהוי חרק מעופף על מנת להבין האם הוא מזיק או לא.
   
 • הדברה של טרמיטים: הם אוכלים כל דבר שעשוי מעץ והם גם משמיעים רעשים בזמן כירסום העץ. אם התחלתם לשמוע רעשים מאחד הרהיטים בעסק, ייתכן ויש לכם טרמיטים בתוכו.
   
 • מכרסמים מסוגים שונים: אחד המזיקים הנפוצים בעסקים רבים וגם במפעלים הוא העכבר המצוי וגם כמובן החולדה, שגדולה וארוכה הרבה יותר ממנו. הזמינו עוד היום לוכד חולדות מקצועי ותוכלו להיפטר מהמזיק הטורדני והמסוכן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

ומה לגבי הרחקה של מעופפים מהעסק?

פרט לשירותי ההדברה הרגילים של ג'וקים, מקקים, נמלים וכדומה - אפשר להזמין דרך האתר שלנו גם מרחיקי ציפורים וזה כלל את ציפור המינה, תוכי דררה (שצבעו הוא ירוק) וכמובן עורבים ויונים. יש מספר טכניקות שונות אשר משמשות להרחקה של ציפורים החל מהצבת דחלילים ועד לפיזור דוקרנים או רשתות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה