הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה לעסקים

צריכים הדברה לעסק? לא משנה איזה מזיק זיהיתם אצלך בעסק - כדאי להזמין גורם מקצועי שיבצע הדברה להרחקתו. ניתן לקבל מספר הצעות מחיר של מדבירים אשר מבצעים הדברה לעסקים דרך מדבירים פלוס, לבצע ביניהם השוואת מחירים ולחסוך כבר עכשיו.

השוואת מחירי הדברה לעסקים

כשאתם מסתכלים על מחירי הדברה לעסקים חשוב להבין שהם לא מחירים קבועים והם ישתנו בהתאם לחברת ההדברה שתסגרו איתה. בגלל זה כדאי לערוך השוואת מחירים לפני שאתם מזמינים הדברה לעסק שלכם - ככה תוכלו לחסוך במחיר בקלות.

 

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 חברות הדברה בעיר שלכם שמתמחות בהדברה לעסקים. רק תצטרכו להשוות ולחסוך.

 

הדברה לעסק

כמה עולה הדברה לעסקים?

מאוד תלוי מה סוג העסק ומה גודלו של המקום. בדרך כלל המחירים ינועו בין 250 ש"ח ל-750 ש"ח, כאשר סוג המזיק, גודלו של בית העסק וכמות המזיקים שהופיעה - משפיעים באופן ישיר על העלות. לכן בכל עסק, וזה כלל לא משנה באיזה תחום הוא עוסק - כדאי להקפיד על רמת ניקיון גבוהה שתשמור את המזיקים והחרקים רחוקים מהמקום ככל שניתן.

 

מחיר ממוצע להדברה לעסקים

מחיר ממוצע להדברה לעסקים: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 750 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הדברה לעסקים מכל הסוגים

עם מדבירים פלוס תוכלו למצוא הדברה לכל סוגי העסקים בכל רחבי הארץ. הנה הנפוצים ביותר:

 1. עסקי מזון: בכל הנוגע לעסקי מזון חשוב להשתמש בהדברה ירוקה כדי לא לפגוע במזון או בכלי עליהם יהיה המזון. תוכלו לתאם הדברה בכל שעות היממה כדי שיתאים ללו"ז שלכם.
   
 2. מפעלים: לעיתים יהיה צורך להשתמש בחומרים המותאמים למפעלים שלא יעשו נזק למכונות או מכשירים שמשתמשים בהם.
   
 3. משרדים: למשרדים יש סוגי חרקים שיותר נפוצים מאשר במקומות אחרים כמו למשל דג הכסף, סוג חרק שניזון הרבה מניירות.
   
 4. מוסדות: הדברה למוסדות הרבה פעמים נרצה לעשות ללא שימוש ברעל, במיוחד אם מדובר במוסדות חינוך עם ילדים.

מזיקים שנפוצים בבתי עסק ברחבי הארץ:

 • הדברה נגד נמלים: ריסוס נגד נמלים הוא דבר שכיח למדי והוא בהחלט אפקטיבי ויכול להרחיק אותם מהאיזור. מומלץ כמובן לנסות ולאתר את הקן ולהשמיד גם אותו.
   
 • הדברת ג'וקים: בין אם מדובר בתיקן הגרמני או התיקן האמריקאי, אף אחד לא היה רוצה לגלות מקקים שמטיילים לו בעסק. לרוב הימצאות מקקים מעידה על מקור אוכל שאינו סגור בצורה הרמטית או על קירבה לפתחי ביוב שלא סגורים כמו שצריך. הזמינו עוד היום שירותי הדברת מקקים עם מדביר מקצועי. 
   
 • לכידת נחשים: נתקלתם בנחש בשטח העסק? אל תהססו והזמינו שירות של לכידת נחש על ידי לוכד מומלץ ומקצועי בעל הציוד המתאים.
   
 • הדברת זבובים: כאשר נכנסים אל בתי עסק יש מעין "מסך אוויר" שמעל הדלת, תפקידו למעשה למנוע כניסה של זבובים ומזיקים מעופפים אחרים. כמו כן, לא תמיד מתאפשר להשתמש בו, לכן ניתן לבדוק כאן מהו מחיר הדברת זבובים ולהזמין גם שירות.
   
 • הדברת דבורים וצרעות: ייתכן שזיהיתם קן של צרעות בבית העסק שלכם ואתם צריכים להיפטר ממנו. במצב זה, חשוב לקרוא לגורם מוסמך ומקצועי ולא לנסות לטפל בבעיה בכוחות עצמכם, תכף גם בחרקים מעופפים נוספים אשר חלקם עשוים להיות מסוכנים, תוכלו לבצע זיהוי חרק מעופף על מנת להבין האם הוא מזיק או לא.
   
 • הדברה של טרמיטים: הם אוכלים כל דבר שעשוי מעץ והם גם משמיעים רעשים בזמן כירסום העץ. אם התחלתם לשמוע רעשים מאחד הרהיטים בעסק, ייתכן ויש לכם טרמיטים בתוכו.
   
 • מכרסמים מסוגים שונים: אחד המזיקים הנפוצים בעסקים רבים וגם במפעלים הוא העכבר המצוי וגם כמובן החולדה, שגדולה וארוכה הרבה יותר ממנו. הזמינו עוד היום לוכד חולדות מקצועי ותוכלו להיפטר מהמזיק הטורדני והמסוכן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

ומה לגבי הרחקה של מעופפים מהעסק?

פרט לשירותי ההדברה הרגילים של ג'וקים, מקקים, נמלים וכדומה - אפשר להזמין דרך האתר שלנו גם מרחיקי ציפורים וזה כלל את ציפור המינה, תוכי דררה (שצבעו הוא ירוק) וכמובן עורבים ויונים. יש מספר טכניקות שונות אשר משמשות להרחקה של ציפורים החל מהצבת דחלילים ועד לפיזור דוקרנים או רשתות.

תדירות מומלצת של הדברה לעסקים

תדירות של הדברה לעסקים תשתנה בהתאם לאיזור בו העסק שלכם נמצא, סוג העסק ורמת הניקיון שאתם מצליחים לשמור עליו. תדירות מומלצת יכולה להתחיל מחודש ולהיות גם פעם בחצי שנה. לרוב עסקי מזון יצטרך הדברה יותר תכופה עקב שאריות מזון שיכולות להיות.

 

כאמור התדירות יכולה להשתנות גם בהתאם לאיזור בו אתם נמצאים. אם מדובר באזור נקי ומטופח יהיו בו פחות מזיקים וחרקים אך לעומת זאת אם מדובר באזור תעשייה ישן התדירות המומלצת יכולה לעלות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

ההדברה הכי טובה לעסק - מניעה

לא נהיה הוגנים עם לא נגיד לכם שההדברה הטובה ביותר היא מניעה של מזיקים מלהגיע אליכם מלכתחילה. כמובן שיש דברים שלא בשליטתכם כמו למשל האזור שבו אתם נמצאים, אבל בכל הנוגע לניקיון בתוך העסק שלכם, הצבת מנורות נגד חרקים, פינוי פסולת וכל דבר כזה ללא ספק זה בשליטתכם אז אל תחפפו ותמעיטו בצורך של הדברה לעסק.

שאלות נפוצות על הדברה לעסקים

האם אני מקבל אחריות על ההדברה?

אחריות על הדברה תלויה בסוג המזיק שצריך להדביר. אחריות על הדברה זה משהו שצריך להתעקש עליו ותוכלו לקבל בין 3 חודשים על 5 שנים.


מה מיוחד בהדברה לעסקים?

האפשרות של תיאום הדברה בכל שעות היום כולל הדברה בשעות בהם לא נמצאים העובדים יכולה לעזור מאוד. בנוסף אם מדובר בעסקים גדולים חשוב לשים לב לכל הפינות שבהם יכולים להסתתר חרקים ומזיקים.