הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה למוסדות

מוסדות הם מקומות עם הרבה אנשים במיוחד אם מדובר במוסדות חינוכיים שם יש מאות ואלפי תלמידים כל יום. לכן הדברה למוסדות צריכה להיעשות בצורה הטבעית ביותר כדי לא לפגוע באנשים הרבים או בילדים.

הדברה למוסדות בלי שימוש ברעל

לא משנה באיזה סוג מוסד מדובר, אבל במיוחד אם מדובר במוסד חינוך בו יש ילדים קטנים שהם רגישים יותר לרעלים, החשיבות של הדברה ללא שימוש ברעל היא היא גדולה מאוד. האם הדבר הזה אפשרי? במילה אחת, כן.

 

יכול להיות ששמעתם בעבר על המושג הדברה ירוקה, שזו בעצם הדברה ללא שימוש ברעלים והיא שיטת הדברה מושלמת להדברה למוסדות עקב האפשרות לא להשתמש ברעל..

 

הדברה למוסדות

אילו מזיקים מגיעים למוסדות ואיפה תמצאו אותם?

אמנם כביכול הרבה סוגי מזיקים יכולים להגיע למוסדות, אבל יש כמה שהם יותר נפוצים מאחרים. כך הם הגיעו:

 • נמלים: במקום כל כך גדול כמו מוסד, במיוחד אם יש לידו חצר כלשהי - מה שנפוץ במקרה של מוסדות חינוך, יכולים להיות הרבה קיני נמלים. לכן הדברת נמלים צריכה להיות יסודית. הנמלים יגיעו מבחוץ וינסו למצוא את דרכן לחדר האוכל שלכם.
   
 • ג'וקים: ג'וקים הם יותר חמקמקים ולא תראו שיירה שלהם, אלא רוב הסיכויים שתראו אותם ביחידים (למרות שזה לא אומר שיש רק אחד שם). אותם תמצאו כנראה מאחורי מכשירים חשמליים גדולים ובארונות המטבח.
   
 • צרעות: צרעות הרבה פעמים יכולות להסתתר בפרגולות או מעל גגות. לצורך הדברת צרעות חשוב להזמין מדביר מקצועי שידע לבדוק את כל המקומות בהן צרעות יכולות להימצא.
   
 • יונים: יונים יכולות להימצא על גגות, מרפסות, אדן חלון ובעצם כל מקום גבוה שבו הן יכולות לקונן. לפעמים נחליט שאפשר לחיות לצד היונים, אבל לפעמים הם יכולות להוות מטרד רציני - במיוחד אם הן בוחרות להטיל את הצואה שלהן על הראש שלנו. במקרה הזה חשוב להזמין הרחקת יונים מקצועית.
   
 • עכברים וחולדות: עכברים וחולדות יחפשו מזון ולרוב ימצאו אותו בארונות המטבח שלכם. לכידת עכברים יכולה להתבצע גם בעצמכם באמצעות מלכודות דבק, אבל חשוב לדעת איפה לשים אותן ולזכור לבדוק אותן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

דוגמאות להדברה למוסדות בלי שימוש ברעלים

לפניכם טבלה עם דוגמאות לדרכים להיפטר ממזיקים בלי הצורך להשתמש ברעל:

 

סוג המזיק איך נפטרים ממנו בלי להרעיל?
נמלים פיתיונות ג'ל
עכברים וחולדות מלכודות דבק
יונים מכשיר אולטראסוני
ג'וקים פיתיונות ג'ל
 • אמנם הדברת צרעות יעילה לא אפשרית ללא שימוש ברעל, אבל היא לרוב תתבצע בשעות הלילה כך שבדרך כלל הרעל יתנדף.

מחיר הדברה למוסדות למזיקים נפוצים

מחיר הדברה למוסדות מתחיל ב- 300 ש"ח ויכול להגיע גם ל- 1,000 ש"ח, הכל תלוי בגודל הבעיה. עקב העובדה שמוסד הוא הרבה יותר גדול מבית פרטי יש צורך בהבנת גודל הבעיה. לפניכם מחירים להדברה של מזיקים נפוצים במוסדות:

דוגמאות למחירי הדברה למוסדות

כמה תעלה הדברת נמלים?

הערכת מחיר להדברה בבית פרטי. המחיר הסופי תלוי בגודל הבעיה.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה הרחקת יונים?

המחיר הוא למ"ר של שימוש בפסי דריכה.


120 - 220 ש"ח
מחיר הדברת ג'וקים

המחיר להדברת ג'וקים בבית פרטי. המחיר הסופי ייקבע לפי גודל הבעיה.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה לכידת עכבר?

המחיר הוא ללכידת עכבר בודד בתור מבנה. המחיר יעלה אם מדובר במספר עכברים או בלכידה בגינה.


400 - 600 ש"ח
מחיר הדברת צרעות מקצועית

המחיר הוא להשמדת קן בודד.


350 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כך תמנעו חדירה של מזיקים למוסד שלכם

ההדברה הטובה ביותר היא כמובן מניעה מהמזיקים להגיע אליכם מלכתחילה. מה תוכלו לעשות?

 • שמרו על המטבח: כנראה הטיפ הטוב ביותר להרחקת מזיקים מכל סוג במוסדות ובבתים, דאגו לשמור על המזון שלכם מאוחסן בקופסאות אטומות. זכרו בעלי חיים מחפשים מזון - כל עוד לא תראו להם שהם יכולים למצוא אותו אצלכם עשיתם את רוב העבודה.
   
 • פינוי זבל: נכון מזון? אז גם במקרה של זבל. דאגו להוציא את הזבל על בסיס יומי כדי לוודא שהמזיקים לא ינסו לחפש את המזון שלהם אצלכם.
   
 • רטיבות בקיר: "מה הקשר?" אתם בטח חושבים. אז למעשה אחד הדברים שמושכים הרבה מאוד חרקים הוא מקורות מים. רטיבות בקיר היא סימן כנראה לבעיה בצנרת, מה שיוביל למקורות מים שאליהם יגיעו החרקים.
   
 • טיפול בצמחייה: יש לכם גינות יפות ברחבי המוסד? זה מעולה. רק שימו לב שחרקים רבים מגיעים לצמחייה. אז מה עושים? קוראים לגנן מקצועי שיטפל בצמחייה שלכם.
   
 • חורים בקיר: אם יש לכם סדקים וחורים בקיר תדעו שמדובר במקומות מעולים להרבה חרקים להסתתר שם, לדוגמה צרעות עליהן דיברנו מוקדם יותר. את זה תוכלו לעשות בעצמכם או להזמין שיפוצניק לצורך העבודה.
   
 • זיהוי גללים: אם ראיתם גללים ברחבי המוסד שלכם אל תהססו לפעול מהר. תוכלו להיכנס לעמוד הבא לצורך זיהוי גללים בקלות.