הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת מפעלים

מעוניינים לבצע ריסוס והדברה במפעל? בואו לקבל עד שלוש הצעות שונות ממדבירים באזור שלכם, כך תוכלו להשוות בין ההצעות ולחסוך בעלויות.

הדברת מפעלים מכל סוגי המזיקים

יש לא מעט מזיקים שיכולים להופיע ברצפת אולם הייצור במפעל החל מעכברים וחולדות ועד לנמלים או ג'וקים. לעיתים המזיקים השונים מגיעים בעקבות שאריות של מזון שניתן למצוא בתוך שטח המפעל אך גם מסיבות נוספות כמו הטמפרטורה המסוימת באזור או העובדה שבקרבת מקום נמצאת צנרת של ביוב שמשמשת כמקום אסטרטגי להקמה של שטחי קינון נסתרים. ביצוע של הדברת מפעלים היא הכרחית וחשובה וכדאי לבצע אותה אחת לתקופה של כמה שנים ולעיתים אפילו כל כמה חודשים, תלוי כמובן בסוג המפעל וגודלו.

 

הדברת מפעלים

שירותי הדברת מפעלי מזון בסטנדרטים גבוהים

כאשר מדובר בהדברה המתבצעת במפעלי מזון, ישנה חשיבות מכרעת לאיכות העבודה מאחר ואחת לתקופה משרד התברואה מבצע בדיקות שמטרתן לבחון את רמת ההגיינה והניקיון של המפעלים השונים ברחבי הארץ. הגעה של פקח אל מפעל מזון בו נדרשת הדברת ג'וקים, נמלים או כל חרק אחר, יכולה לגרור קנסות ולעיתים גם יובילו לסגירתו של המפעל. הדברת מפעלי מזון יכולה להיות על בסיס חד פעמי אך ניתן גם להזמין שירות קבוע של מדביר מוסמך, לוכד עכברים ואפילו מרחיק יונים, הכל בהתאם כמובן לסוג המזיק.

הדברה במפעלי מזון למניעת תחלואה

המזיקים השונים מביאים איתם לא מעט מחלות וזיהומים. פרט לסיכון הכלכלי של סגירת המפעל בשל אי העמידה בסטנדרטים, אנו מדברים כמובן גם על נזקים נוספים החל מהסיכון שנשקף כאשר יש מגע של המזיק עם שקי המזון או אזורי האחסון של חומרי הגלם השונים ועד למצבים בהם מתגלה צואה של עכברים או חולדות בקרבת הארגזים. בכל מקרה בו זיהיתם מצב שכזה, נמליץ על ביצוע השוואת מחירים להדברה דרכנו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם הדברת מפעלים שונה מהדברה רגילה?

ברוב המקרים תתבצע התאמה מסוימת בהתאם למועד הריסוס ותהליך ההדברה וזאת מאחר והמפעל צריך לספק את תוצרתו וההדברה עשויה להשבית את העבודה למשך כמה שעות ולעיתים כמה ימים. לכן בחלק מהמקרים נהוג להזמין שירות הדברת חרקים (או מזיקים) לקראת סוף השבוע על מנת למנוע מהעובדים להיחשף לחומרי ההדברה השונים. התאמה נוספת שמתבצעת היא בכל הקשור לחומרים עצמם מאחר ולפעמים נדרש להתחשב בסוגי המכונות, הטמפרטורה במפעל ושאר הציוד ולבחור בטכניקות מתאימות שלא יגרמו לנזקים כאלה ואחרים.